Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Темнейшиятнови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.08.20 14:47



Дрън-дрън. Аз говоря за медицински показатели и стандарти и е съвсем естествено да реагирам по еднакъв начин за ВСЯКА ваксина, измислена за 3 месеца. Независимо от кого.

Политическите нюанси са си съвсем отделно

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Темнейшиятнови [re: DarkSide]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано12.08.20 15:12



Баща ми, светла му памет, бе фармацевт. От него съм ги слушала тия неща за лекарствата.
Един път спориха с братовчед ми, и той от гилдията, и братовчедът каза: " чичо, това твоето са остарели разбирания. Сега е друго време, технологиите са други, на високо ниво".

Баща ми само поклати глава и направи с ръка типичния жест за парите.

Малко офф, не зная, дали познаваш руски лекари.
Тези хора са различни от нашите, не само не отричат алтернативната медицина, но много активно работят, ползвайки методите и на двете.
Един път ме бе заболяло ухо и отивам на доктор, направо си поисках рецепта за фуроталгин ли беше, все едно.
Той се ухили и .ми даде едно шишенце, да си накапвам в ушото през два часа. На другия ден ми нямаше нищо, а капките се оказаха борова вода и още две -три неща.

Това бе преди много години. Не знам сега как действат новите генерации доктори.


научи се да чакаш

Тема Re: От кога го чакам!?нови [re: DarkSide]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано12.08.20 15:12



Какво злато, к`ви пет лева ...??? Нещо ти остаряла информацията ... то се срина...



Какъв рисет, какъв Костов? ... и като плащаш "безконтактно", то не е ли с пари? Кой ти го каза това? Поискай си парите! Излъгал те е!

Във вирусът ми е надеждата. Ама силите на злото се опитват да го спрат.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано12.08.20 15:17



.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: tartarianeyes]  
Автор DarkSide ()
Публикувано12.08.20 15:33



За тези 6 месеца медийна истерия никой не говори нито за алтернативна медицина, нито за лечение, дори и стандартно, химическо. Още от ден първи се постулира, че болестта е нелечима (въпреки огромния брой излекувани) и никой не търси лекарство. Всички търсят ваксина и повтарят мантрата само ваксината ще ни спаси. Същевременно продължават да повтарят как това е нов и неизвестен вирус, за който почти нищо не се знае и затова от него всякакви изненади са възможни. Значи все още нищо не знаем за вируса, но пък още от първия ден знаем, че лекарство не съществува. И всички народни и нетрадиционни лечители са отречени, ти да не си луд да лекуваш тази смъртонсна болест, от която треперят всички професори и експерти по света, с баене и билки?!? Никакво лекарство не може да помогне срещу страшния вирус, само ваксината ще ни направи отново свободни!



Тема Re: Темнейшиятнови [re: Metropolis]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано12.08.20 15:49



Не "да", а "ДА!"







Тема Re: Темнейшиятнови [re: Metropolis]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано12.08.20 15:50



Ама много е яка катртинката
Мечо е един път




научи се да чакаш

Тема Re: Темнейшиятнови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано12.08.20 15:57



Ми кат не разбираш руски, ще се търкаляш.



Температура 38 е имала след първата инжекция. Минала е за два дни.
След втората инжекция е имала пак температура за малко, но по-ниска.
Ваксината не е измислена за три месеца.
Имат ваксина за сарс ков 1, който е подобен на сегашния, малко са я променили.
Естествено, минали са дадени клинични изпитания, за да я пробват върху хора.



Тема Re: поне нема билгейтски чиповенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано12.08.20 15:58



Билгейц нервно курит в сторону както се казва.



Ще видим, ще видим...



Тема Re: Знаех си!нови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано12.08.20 15:59



За жирафите ясно, ама що и 7млрд души, като може само 3 да речем?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.