Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Темнейшиятнови [re: UnicaDonna]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано12.08.20 10:50



Щерката, видите ли, вечерта имала температура 38, сложила си ваксината и на другия ден ОЗДРАВЯЛА! ТИ ДА ВИДИШ!

За съжаление и при нас ще стане така в много скоро време.


Цялата нация ще се излекува по този начин.
За една нощ. Но няма да е преди изборите.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.08.20 10:47



За съжаление и при нас ще стане така в много скоро време.
Цялата нация ще се излекува по този начин.
За една нощ. Но няма да е преди изборите.



Изборите ще са "в много скоро време" най-рано - февруари.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Темнейшиятнови [re: Liya]  
Автор DarkSide ()
Публикувано12.08.20 11:39



Технологията на наночиповете вече съществува. В последните 2 години Мъск изпраща стотици сателити за да покрие цялата планета с интернет покритие. При нас 5Г тихомълком започна да излъчва на 1 август. Прекръстиха го на 4Г+ за да не плашат хората. С това 5Г могат да се контролират чиповете във всяка точка от планетата - океани, пустини, планини - навсякъде има покритие. Европейската комисия е внесла в европарламента проект за закон за задължителната ваксинация на европейските граждани. Почвата е подготвена с 6 месечната истерия около новата смъртоносно болест, на която 90% от жертвите са възрастни много болни хора със отслабена имунна система. Всичко вече е готово, населението на света е обработено до такава степен, че навсякъде по света хората с радост ще се наредят на километрични опашки и дори ще си платят за да им инжектират наночиповете.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: DarkSide]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано12.08.20 11:55



Басимамата, що не го направиха с някоя друга ваксина, против шарка или тетанус, или някоя банална всепризната утвърдила се ваксина, а трябваше да измислят цял нов вирус?



Тема Re: Темнейшиятнови [re: Deern]  
Автор DarkSide ()
Публикувано12.08.20 12:20



Е как ще уплашат целия свят с тетанус или шарка? Трябва да е напълно нова, мистериозна болест, която върлува из целия свят и всички водещи учени, професори и доктори да са напълно безпомощни пред нея. Обработвай ги психологически в продължение на 6 месеца как всички ще измрат и те накрая ще се изпотрепят кой по-напред да се ваксинира, та да се спаси от мистериозната смъртоносна болест.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: DarkSide]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано12.08.20 12:19



Ваксините против тетанус и шарка са вървежните, не е нужно да убеждават народа да се ваксинира.

Против коронавирус ще има много по-малко ваксинирани отколкото против актуалните вървежни ваксини (които даже се обновяват т.е. ъпдейта на чипа е гарантиран

)

А и цялото нещо “корона” излиза много по-скъпо.

Извод : конспиративната ти идея куца от много гледни точки.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: Deern]  
Автор DarkSide ()
Публикувано12.08.20 13:16



Бе моля ти се, кой нормален човек ще вярва в разни идиотски конспирации, че съществувала някаква си биг фарма мафия, която си мечтаела как да постави чип (боже, каква груба дума, това се нарича здравен паспорт и е изцяло за твое улеснение, да можеш бързо и безпрепятствено да минаваш по летищата и останалите контролни постове, 21-ви век сме, какви са тези хартии овехтели) на всеки човек, та да може да го разболява точно когато изкара поредното си ново вълшебно лекарство на пазара и да му влияе на вкусовете, та да купува което му се посочи ...

Кой нормален ще повярва, че го използват единствено за бачкатор и консуматор и че някой търси начини да му продава здраве на монополни цени? Това са пълни глупости, всеизвестно е, че на никой и през ум не му минава да се опитва да използва хората, всичките му там мултимилиардери и мултинационали денонощно работят единствено и само за доброто и добруването на цялото човечество, всички знаят че никой не лобира из парламентите за "по-гъвкави" закони, че никой не се опитва да продава на хората все по-скъпи медикаменти и "здравни услуги" и да им пробутва вредна индустриална храна, която да ги разболява още повече, да не говорим пък за излъчванията от уай фай и телефоните, чиито ефекти върху здравето никой не проверява. Това са абсолютни конспирации, нищо такова не съществува, всички правителства се грижат за здравето и свободата на поданниците си и никога не биха допуснали някой да им повлияе и да ги отклони от тази тяхна постоянна грижа за доброто на хората! Пълни конспирации са тва, как Сийке!





Тема От кога го чакам!?нови [re: DarkSide]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано12.08.20 13:24



Най-накрая!!!

Де мое да се чипира човек?

Така де, писнА ми да ми разправят, че съм неконтрулируем.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: DarkSide]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано12.08.20 13:30



Не плямпай излишно а ми отговори само на въпроса:

Възможно ли е тоя чип да се инжектира чрез вървежните ваксини, които хората смятат за “нормални” ?


Що им трябва коронавирус-ваксина?



Тема Re: Темнейшиятнови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано12.08.20 13:31



Аз ти отговарям.



Мене няма ме ваксинират, щото иначе убивам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.