Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Темнейшиятнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.08.20 08:13





Бе, то няма вирус!



Тема Знаех си!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано12.08.20 08:38



Ако не е Путин, няма кой друг да прецака планът за нов световен ред да измат 7 млрд. души и два жирафа!



Редактирано от LAMBl на 12.08.20 08:55.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.08.20 08:53



има си и рекламно лице - щерката.
остава да декларира, че във ваксината няма бояришник.


Напрао съм се търкаляла от смях вчера...

Понечих тема да пусна, ама нали благодарение на идиотите наоколо скоро няма да имам такова право...

Щерката, видите ли, вечерта имала температура 38, сложила си ваксината и на другия ден ОЗДРАВЯЛА! ТИ ДА ВИДИШ!

Ма то тва нали ваксина бе? Или лекарство против вируса? Или двете в едно? Или с ваксините против варицела вече варицелата се лекува?

За факта, че всяко едно лекарство, ваксина и пр, преди да бъде пуснато в употреба, се искат доста месеци, а понякога и години доказване, изследване, проби, изчакване на странични ефекти, па патентоване после и същия срок - за всяка държава, която пожелае го ползва... наистина няма смисъл да се споменава. За ваксината - още повече, щот айде - лечението можеш преко сили да го докажеш за няколко месеца, ама ваксината??

Светът наистина е полудял.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 12.08.20 08:58.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.08.20 09:07



Аз ти давам две от моите три, нали изкупвам вина за обида. Освен това действително е идиотско това вдигане на теми.Освен това то започна след размяна на реплики между нас.
Мисля, че имаше прецедент, така че трябва да важи.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.08.20 09:12



Аз ти давам две от моите три, нали изкупвам вина за обида. Освен това действително е идиотско това вдигане на теми.Освен това то започна след размяна на реплики между нас.

Нека да се изясним.

Първо - не си ме обидил. Предостатъчно хора тук намекват, подхвърлят, крещят, обвиняват, ползват като "съкрушителен" довод и пр. факта, че "пиша много". Изобщо не ми дреме от тези твърдения, още по-малко - да се обиждам. Пиша толкова колкото ми се пише, тогава, когато ми се пише. Кой какво можел да каже по този въпрос - проблемът си е негов. Имам за какво да пускам теми - пускам ги. Имам какво да кажа в темите на околните - казвам го. Имам желание и за двете - правя го. Това, че мненията ми са ярки и СЕ ЗАБЕЛЯЗВАТ, или че обстоятелствата на начина ми на живот и работа ми дават удобства и възможност да пиша много - също не е мой проблем. И на най-тъпия му е ясно, че задължения за четене няма. Който не иска да ме чете - скролва, както аз скролвам сума народ наоколо - не съм умряла още от скролване.

Но когато някой напише, че се чувства ПРИНУДЕН да отговаря на постовете ми, и то - казвайки го за да угоди на друг - това вече за мен персонално е НЕПРИЕМЛИВО. И моля - тази принуда да се прекрати.

Разбирай - НЕ МИ ПИШИ. Доколкото зависи от желанието ми.

И второ - не се ласкай, че идиотщините на идиотите са тръгнали от теб. Не е така. Друго (освен самата идиотщина на идиотите) беше поводът им, така че - спи спокойно. Няма нужда да изкупваш нищо.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 12.08.20 09:24.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.08.20 09:42



Щерката, видите ли, вечерта имала температура 38, сложила си ваксината и на другия ден ОЗДРАВЯЛА! ТИ ДА ВИДИШ!

Аз друго мисля. Че повишената температура е била след поставянето на ваксината.
Първия ден след ваксинирането се е вдигнала до 38 гр., на следващия - 37 и нещо.
След това е направена втората доза (не чух какъв е интервалът между двете), като тогава момичето е повишило леко температура, май 37 и нещо пак, тоест т.нар. субфебрилна.

С други думи това е бил страничен ефект на ваксината при щерката на Путин. Засега поне.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.08.20 09:52



Доста фактори трябва да са налице за да се обидя, не се обиждам лесно, но не пречи да забележа, че ти се опитваш да намериш пряк път. То си е твое, нали знаеш "Това което виждате в мен не е мое, а ваше. Мое е това, което аз виждам във вас"? Подпис беше на ник от тук. Хубава сентенция, а аз съм доста критичен към сентенциите. "Неприемливо" алеле мале! Твое си е неприемливото, гледай си го.

Иначе не знам за какво пишеш, кой знае къде и какво си видяла и "прозряла".

Ще пиша където, комуто и каквото намеря за добре, това е принципен въпрос, затова съм тук, иначе няма никакъв смисъл.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: saksun]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.08.20 09:52



Това с щерката са детайли.

Ти, като лекар, смяташ ли че наистина е възможно за 2 месеца да се изработи, докаже и патентова ваксина за каквото и да е заболяване?

За мен това е безумно твърдение. Със своята политическа окраска.

Само се надявам временното "тържество" на Путин над политическите му противници да няма последствия върху живота и здравето на милиони...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Темнейшиятнови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.08.20 09:58



Два месеца е твърде кратък срок за такова постижение.

Но това с дъщерята на Путин е вид наблюдение и оценка на страничните ефекти на ваксината. Този детайл, както го наричаш, е част от общата картина, която ще се изгради постепенно за ползата и рисковете при прилагането на тази имунизация всред населението.

Чак след време ваксината може да излезе на пазара. Поне Путин каза, че ще се бърза за целта.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано12.08.20 10:44



Never let a good crisis go to waste, както казваше Рам Израел Еманюел,
бившият кмет на Чикаго и бивш началник на кабинета на Обама.
Никога не допускайте добрата криза да пропадне.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.