Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: единственото което може да се научи от нея енови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.08.20 19:49



Има какво да се научи. Ето какво може да направи: да наблюдава приятелите си, които са прекарали КОВИД-19 (писа за двама души) и да видим дали ще се разболеят отново след година, две, три или повече. Или изобщо няма, дай Боже.

Това са интересни наблюдения както аз ще следя и в бъдеще болните ми сега пациенти, както и безсимптомните заразени.



Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.08.20 19:56



И при нас хората се разпуснаха.
Средната възраст на заразените е 24 г, при нашето дърто население.



Тема Re: единственото което може да се научи от нея енови [re: saksun]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.08.20 20:00



Хехе не са само 2ма заболялите — и да, разболяват се отново.

п.п. в петък сутринта моя приятел е на тест за коронавирус. Правят се 2 теста.
Отпуската му свършва. Моята е 2 дни по-дълга.

Направо не знам какво ще правя ако е положителен. Ще пиша по уотс апп на моите колеги, че ще работя хоум 2 седмици и да ми оставят нещата от бюрото пред вратата ?!?!?!?





Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.08.20 20:13



"Не си прав. Аз държа първо да се спазват противоепидемичните мерки, всеки да пази себе си и околните"
Ни най- малко се опитвам да съм прав пред КОГО?
Пред мен не стои такова искане като прав и не прав.
И не съм против мерки, против съм мерки при които сляп слепеца води и двамата падат в ямата.

Против съм срещу ПОВЕДЕНИЕТО на невежи с претенции за интелигентност, но облечени с власт, и титли, и страст, да налагат епидемични мерки...против съм и срещу поведението на такива като тях които го следват като безмозъчни овце, ПРОТИВ съм против ПОВЕДЕНИЕТО овцете да налагат стандарти в обществото за добро и зло, правда и неправда и да се стигне до тук където днес ненормалното се превърна в нормално.

Не се и надявам да ме разберете тук сега и днес, но съм сигурен, че все някога ще сте принудени да го направите от ЖИВОТА СИ.

"Кой ти е препоръчал да спираш движението, светлината и чистия въздух?"

Отдавна съм свикнал и на по- глупави въпроси от този



Ами как кой, и смата ти пледираш за спазване на правилата: МАСКИ, КАРАНТИНА, ОГРАНИЧЕНИЕ НА СОЦИАЛНИ КОНТАКТИ....и казваш ПАЗЕТЕ СЕ...

Точно от това трябва да се пазим: МАСКИ-кондензатори на вируси, КАРАНТИНА-липса на свеж въздух, слънце , светлина, движение, СОЦИАЛНИ КОНТАКТИ-убиване на местата от където човек черпи сили за живот и от които места получава помощ и подкрепа, ПОЛУЧАВА /не е за учени интелигенти/ вещества и елементи нужни за духовно и физическото здраве...


И накрая-всички тези мерки за които ти пледираш, ще те убият и теб самата...за да осъзнаеш като си казала ПАЗЕТЕ СЕ, е трябвало да знаеш и от какво точно да се пазиш.... парадоксът е ПАЗЕТЕ СЕ ОТ МЕРКИТЕ И техните привърженици, които са много по- опасни от самият измислен вирус


"Кой ти е препоръчал да спираш движението, светлината и чистия въздух?"
Не ни го препоръчват, задължават ни?
И куп идиоти подкрепят такова задължение...и са готова на война с мислещите...и това е Бъдещето, скъпа моя!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: единственото което може да се научи от нея енови [re: Deern]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.08.20 20:17



Хехе не са само 2ма заболялите — и да, разболяват се отново.

След колко време са се разболели отново? И сигурно ли е, доказано с положителен PCR, след като след първия път би трябвало да са дали два отрицателни.

Точно така може да се събира информация относно изграждането на имунитет след преболедуване.
Нали това е един от големите спорове. Доколко е траен той.

Е, дано не ти е положителен резултатът, нито на приятеля ти.:)



Тема Re:нови [re: Deern]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.08.20 20:20



И гърците са го закъсали тези дни. Можело да стигнат 1000 заразени на седмица.



Тема Re: единственото което може да се научи от нея енови [re: saksun]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.08.20 20:15



"Това са интересни наблюдения както аз ще следя и в бъдеще болните ми сега пациенти, както и безсимптомните заразени."


Последно мнение към теб, аз отдавна съм писал че ти не си това за което ги смотваш че си, но аз към никът ти:
"както аз ще следя и в бъдеще болните ми сега пациенти"


Ще ни следиш само ако не умреш преди да ни изследиш




По изпростял от теб "ДОКТОР" този клуб не е виждал до сега!


Ако ми се наложи да кажа нещо друго то е ще е да псувам цветисто, за да ти направя удоволствието да съм такъв за каквито ни имаш тук!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re:нови [re: PYTnik]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.08.20 20:25



Много ти е дълъг постът. Прекарах поглед по диагонал и мернах ,,самият измислен вирус".

Според теб дали трябва да чета цялото писание? Само тези три думи казват всичко и защо не бива да задълбочавам.



Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.08.20 20:22



Отвсякъде се чува че броя на заразените навсякъде експлодира.
обаче смъртните случаи явно не са извънредно много.

При нас мислят как да се въвеждат само локални локдауни.
Добре че онзи нашия от Байерн го отръскахме, да не се опитва да се налага за всички бундесланди.

Политоческите борби навсякъде са актуални.





Тема Re: единственото което може да се научи от нея енови [re: PYTnik]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.08.20 20:34



Не ми приписвай мисли, които не са мои, ако обичаш. Ти ще ми обясняваш за какви ви имам тук! Моля ти се!

Това, че ти си позволяваш непредизвикан отвратителни изказвания няма да ме направи нито ,,изпростял" доктор, нито човек.

Какво смяташ за мен не е моя работа. Но е твоя да спазиш думата си относно ,,последно мнение" към мен.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.