Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:22 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: На правилното място питаш!нови [re: LAMBl]  
Автор Zirzi ()
Публикувано12.08.20 13:44



Мислиш с размах, асъл като банкер.





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Zirzi ()
Публикувано12.08.20 13:45



Радвам се и за теб че си осъзнала макар и късно как се пази семейство.





Тема Re: Да питам просто.:(нови [re: Zirzi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано12.08.20 13:46



Да ти кажа, аз седмица след операцията ми от рак, след лъчетерапии и прочее животозастрашаващи процедури, сънувах един мъж, който винаги съм харесвала, но ей така от разстояние. Сънувах, че правим любов и си изкарваме супер. Не знам, сигурно са му казали, че съм се разболяла, той си е мислел за мен и ми е изпратил позитивна енергия. След този сън и аз като теб се замислих. Дали е чужд мъж, ... разведен е. Преди години ме канеше по срещи, но аз бях заета. Сега си помислих, ... няма да му се обадя. НО разбрах, че ще ме бъде!

Та това беше изводът от моя сън. Мен такива сънища не ме плашат. Мерак и толкова. Признак за живец, искра.




Тема Re:нови [re: Zirzi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано12.08.20 13:54



Ами не, не знам, как се пази семейство. Това, че аз съм непоклатима като психика, не означава, че мъжът до мен няма да се поддаде лоши приятели и съветници.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Zirzi ()
Публикувано12.08.20 13:52



Семейство се пази и от двамата партньори взаимно, държат се приятелите, роднините, кумовете сватовете и прочие далеч от семейните дела, те нямат работа там нито с съвети нито с мнения с нищо нямат работа между двама партньори които са семейство. Единия само да допусне изброените от мен неща повярвай смейството си е заминало.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.08.20 14:02



Това, че аз съм непоклатима като психика, не означава, че мъжът до мен няма да се поддаде лоши приятели и съветници.

Жените сме за това, да казваме на мъжете си какво чувстват, какво искат, кои са му приятели и кои не до там

Изобщо, хамалската работа ние я вършим, той да слушка и да просперира.

Ама като не случих на послушко, нека сам си върши хамалогията



Тема Re:нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Zirzi ()
Публикувано12.08.20 14:04



/Жените сме за това, да казваме на мъжете си какво чувстват, какво искат, кои са му приятели и кои не до там/

А може ли обратното по някой път да е, мъжете да казваме?



Тема Re: Да питам просто.:(нови [re: Zirzi]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.08.20 14:08







Тема Re:нови [re: Zirzi]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.08.20 14:09



Мооооже, ако сте юнаци





Тема Re: Да питам просто.:(нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Zirzi ()
Публикувано12.08.20 14:09



Анализирах го, първото и второто отпадат като вариант, по напред в темата ми съм го написал.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.