Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано02.08.20 22:58



Хора, някой експерт може ли да ни обясни (на мен и на возача) това, което се случва по софийските (и не само) улици - доколко е законно? Единият от отровното трио, адвокат Хаджигенов, развива някакви теории, че всяко действие, което може да се нарече "гражданско неподчинение" не било извън закона... и не трябвало да се заявява, разрешава и пр.



Аз лично не го наричам "гражданско неподчинение" а "откровен терор", ама знам ли... Мира да се произнесе.

В течение на прочутите протести дори имаше някакъв случай, извън София, не помня къде, в който някакви протестъри си били поискали разрешение за някаква форма на протест (май автопротест беше), и когато дошъл крайният час на разрешението им - полицията им казала да приключват, пък онези заявили "А, не, от момента нататък сме в гражданско неподчинение"...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 02.08.20 23:04.



Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано02.08.20 23:12



Това са глупости) Преди малко писах на тиранина във ФБ, да се маха. Ако не може или не му стиска да разрита чекиджиите. Няма да го направи, разбира се, няма топки. А хаджикура ми точно заради патки като теб е със самочувствие - едно нищожество с претенции, нищонеможещ.



Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано02.08.20 23:15



Не ти четох фермана, ма е добре да си намериш гадже



Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: Albena l]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано02.08.20 23:15



Или 40 като теб?



Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано02.08.20 23:21



Е аз кво съм виновна





Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: Albena l]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано02.08.20 23:17



Да, резачка беше (си била преди 20 години), но това не означава, че трябва да се ебаваш с нас грозните :))
Накрая, като погледнеш назад, ще видиш само...нищо няма да видиш Само няколко джизза на циците си.



Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано02.08.20 23:30



Е ся блондинките ли нещо



Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано02.08.20 23:37



Единственото, което знам, е, че гражданското неподчинение изключва употреба на сила от страна на неподчиняващите се.
Което за мен означава, че другата страна може да ги бъхте, разгонва, и арестува.

Ама дали е така...


научи се да чакаш

Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: Albena l]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано02.08.20 23:34



те не ме интересуват. Евтини и общодостъпни са, но най-важното - прекалено лесни. А, забравих, дрът съм и вече не ми става от тях)



Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано02.08.20 23:52



Е като не ти става, за кво говорим




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.