Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Хайде да ви видя, про-протестърите!нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.08.20 21:39



Видя се от цял месец вече, че в клуба противниците на протестите (ТЕЗИ протести) сме мизерно малцинство. Надали имаме и пет човека.

Което означава, че 90% желаете оставките и слизането от политическата сцена на правителството, Борисов, Гешев и всеки, който се е накиснал в тая каша от години назад.

Много сте, значи. По-лесно ще ви е.

Много ви моля всичките, да бъдете така любезни, както сте и мъдри, да ми напишете имената на поне 20 човека, ИЗВЪН всеизвестните компрометирани политически муцуни, които са поне малко разпознаваеми от народа (щото нале - мажоритарни избори) и са:
--честни,
--достойни,
--неподкупни,
--кадърни,
--знаещи 2-3 езика,
--чели повече от 2 книги,
--добри професионалисти,
--притежаващи качества на политици

Ама сте 100% сигурни за тях, че е така.

Моля ви!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 06.08.20 21:53.



Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано06.08.20 21:46



по изброените критерии няма ни еди депутат като съответствие. то няма как и да има.
и герб не са изключение.
нооо... нека си завършат мандата. идат избори.
иначе... ченгетата около румен божков.

не, мерси.


научи се да чакаш

Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.08.20 21:49



Тарти, НЕ ПИТАМ за настоящи или минали депутати и министри. Питам за ВАШИ ХОРА, които са ви известни от публичното пространство, за които смятате, че притежават всички такива качества и биха се справили вместо всички, които до момента се провалиха.

И въпросът ми е различен е от това, което си говорим в другите теми.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано06.08.20 21:52



ок, разбрах.
няма, съжалявам


научи се да чакаш

Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.08.20 21:54



ок, разбрах.
няма, съжалявам


Аз редактирах... наистина беше малко неясно.

И как няма бе джанъм, ПОНЕ ЕДИН нямаш ли такъв?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано06.08.20 21:55



От моя гледна точка търсещите промяна я търсят по-скоро като промяна в морала, начина на мислене. Което е утопия, защото:

Няма, ама наистина няма, и това важи за всички политици от всички разцветки човек, който да покрива изброените от теб критерии.

Ако един човек е честен и почтен по природа, мястото му не е в политиката. Политиката навсякъде е мръсна дума, навсякъде играят интересите на определени групи, навсякъде има лобизъм, има договорки, пазарлъци, удари под кръста, компромати и т.н. И това не е само в България, просто при нас в момента е замирисало ужасно...

Неподкупния сега може да бъде купен. Въпрос на цена. И на политическо оцеляване. Колкото по-големи са амбициите- толкова по-податлив ще е неподкупния да се продаде. Ако е умен- ще е възможно по-изгодно, а ако е още по-умен- ще е и дискретен, та да не стане фал.

Кадърни...тук съм на мнение, че сериозният професионалист, кадърен в областта си, ще търси да се реализира в нея. Това, че си добър лекар не те прави автоматично добър министър на здравеопазването. Други качества се изискват.

Знаещи 2-3 езика. Английски е достатъчен, но на добро говоримо и писмено равнище. За да се избягват излагациите. Допълнителните езици са екстри, а за това си има преводачи.

Чели повече от 2-3 книги. Това няма как да се знае. Какви книги? Обща култура? Любовни романи? Специализирана литература?

Качества на политици... това си заслужава цяла отделна тема, мен ако питаш



Е, много си тъп, Саше...

Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: Sarayah]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.08.20 22:04



От моя гледна точка търсещите промяна я търсят по-скоро като промяна в морала, начина на мислене. Което е утопия, защото:

Няма, ама наистина няма, и това важи за всички политици от всички разцветки човек, който да покрива изброените от теб критерии.


Е добре, кажи ми какъв е смисълът тогава от всички тия изстъпления по улиците? За какво са тия врясъци и напъни за МАЖОРИТАРНИ избори? (Доколкото помня - Слави спечели доста привърженици именно с искането за мажоритарен вот)

Ако ида да питам всеки протестър - надали може да ми каже и трима такива, от списъка ми.

Тогава КАКВО ИСКАМЕ? Чувстваш ли колко грозно звучи "Да краде, щото нЕма честни и неподкупни, ама по-малко"...



КОЙ ще определи кое е малко и кое е много?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано06.08.20 22:12



имаше един, но си отиде


научи се да чакаш

Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.08.20 22:25



Кой?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: Sarayah]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано06.08.20 22:20



Ако един човек е честен и почтен по природа, мястото му не е в политиката.

Съгласен.


И да, не само у нас.
Въпрос на селекция. Тя никъде не е оптимална, но у нас е особено пагубна. Защото още на най.ниско ниво имаме склонност да побутваме нагоре шмекери. С явното намерение, ама нали той като е шмекер, ще ги прекара другите и ще прокара нашите интереси...
Идеята, че шмекерът ще прекара първо нас, сякаш не ни идва.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.