Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Дописвам списъкнови [re: Green Light]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.08.20 16:28



Аз лично Джоуи от Приятели го правя президент и окото ми не мига.

И шестимата от ,,Приятели" ги правя министри, само за премиер се чудя кой да е.


Защото всички са добри, почтени, умни, мили, отзивчиви... рядко срещани хора.



Тема Re: Дописвам списъкнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.08.20 16:37



Ок, но има ли достатъчно много избираеми мажоритарни кандидати?
Достатъчно читави.



Тема Re: Дописвам списъкнови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано07.08.20 17:30



Силвия Великова наистина е малко пристрастна към умнокрасивата идея, но като цяло ме кефи като водеща. Не мисля, че е кучка, както е писал Тузлията малко по-долу. Обаче пък никога не би ми хрумнало, че радиоводещите масово стават за политици (повече от даскалите, адвокатите или пожарникарите, да речем).

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: Дописвам списъкнови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.08.20 17:36



“Обаче пък никога не би ми хрумнало, че радиоводещите масово стават за политици (повече от даскалите, адвокатите или пожарникарите, да речем).”

ТИ го каза.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 07.08.20 18:12.



Тема Вярно. Точно. И?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано07.08.20 17:31



Че аз не знам изобщо някой политик, от доста държави включително България, който задоволително отговаря на всичките изброени качества.

Не че това е изненада, или е скорошно явление. Било е отбелязвано и коментирано още от римско време.

Заради което върви (много старото) разбиране, че когато хората гласуват, те практически гласуват за по-малко некачествения кандидат, или на кратко, за по-малкото зло. Проблемът с това гласуване за по-малко некачествения кандидат, или за по-малкото зло, е че в края на краищата - по-малкото зло е пак зло.

И успоредно на горното разбиране върви (пак много старото) приемане, че една политическа подредба може да издеяни на даден ограничен брой цикли с избор на по-малкото зло, преди системата да достигне до натрупване на достатъчно много зло, че тя да имплозира или да бъде разбита от революция.

Все пак, мен ме радва че такива теми могат да бъдат обсъждани така открито! Значи нещата са все още значително по-добре от колкото бяха през ялтенско - където подобен форум нямаше да съществува. Което, в крайна сметка, значи, че българските водещи, независимо кои и какви, не ги е ЧАК ТОЛКОВА страх от народното недоволство. Което, върху принципа на "по-малкото зло", подсказва, че България е далече от евентуалната имплозия или революция. Което е все пак повод за ведри размисли.



Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: Green Light]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано07.08.20 18:29



Направо като мазен шаран се изплъзнА...


Задачата си е вид капанче за закачки или пък, знае ли човек, може някои от тукашните хора да си търсят новите управници с наши идеи.

WALL·E

Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано07.08.20 22:17



Абе Уни, ти нещо не си у ред!

Ми ти си описала един Христос кажи-речи, бе! Пък с него знаем какво се е случило.

Ами, я като си подпалила моторетката, ти дай 20 такива, да те видя!

Ама ше кажеш - ми няма, и вий не можете да дадете 20 такива имена.. и ше продължиш с дежурните, втръснали до повръшане аргументи - по-добре да е Бойко и сие, отколкото някакви нови такива...

То, точно по тоз повод из фейса днес върви един лаф:

"1876
- Ще учствате ли в Априлското въстание?
- Не, щот не се знае кои ще дойдат след това."


А инак, твоят въпрос е идеално разигран ето туканка, на!







Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.08.20 22:57



Ама ше кажеш - ми няма, и вий не можете да дадете 20 такива имена.. и ше продължиш с дежурните, втръснали до повръшане аргументи - по-добре да е Бойко и сие, отколкото някакви нови такива...

На теб ти се повръща от мойте аргументи, на мен от твойте. Масово повръщане настана.

Никога на света управление не се е сменило по такъв начин. Или ако Е - резултатът не е бил добър.

А вие се търкаляйте по площадите, щом ви е кеф.

За сведение - аз ВЕЧЕ посочих една такава личност - Минчо Христов. Не знам защо пропуснах Стела Банкова. С някои от предложенията на Грийна съм съгласна - примерно - психолога. Ренета Инджова с малко резерви - също. Ако още се замисля - ще напиша още. Така че твойте теории, отбелязани горе в синьо, издишат, сестро.

("Сестро", щото и мойта е такава, родната - глупава, наивна, вярва на етикетите на хранителните стоки и подкрепя протестите. Вас ви бива да увеличавате интелектуалния потенциал на държавата, ама трябва да си стоите по ъглите с книжка в ръка и да не правите нищо друго, щото в практиката ви нема никакви!

)

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.08.20 09:15



Сетих се днес, че има един човек, чието мнение почти винаги съвпада с моето. Казвам почти, защото не съм финансист и има детайли, които не разбирам винаги. Често чета нейни статии, дават я и по ТВ. Това Мика Зайкова. Вижда ми честна, достойна, неподкупна, кадърна, не знам за езици, но със сигурност е чела повече от 2 книги.

Има и други читави хора, със сигурност, даже мога и да се сетя за други. Има и такива, които не познаваме, но на никой не му се занимава с мръсната политика, освен на некадърниците от "резервата за тъпаци", който ББ крие някъде.

След 1989 имаше повече навитаци, щото имаше много за крадене, вече няма. Трябват ни възрожденци-наивници.

Познавам още един човек, за когото си залагам главата-АЗ. Но.... системата ще ме изхвърли, ако няма оше поне 50-има като мен, съгласно изброените качества в спиисъка





Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано08.08.20 09:38



"Резерватът за тъпаци" отглежда лесни за управление, ако помниш Цв в Парламента, три цвята флумастри и единодушно гласуване. Една мозъчна клетка на парламентарна група. Достойни хора има, въпрос е как ще се сработят. Колектив се прави дълго време, обща програма още по-трудно. Достойните хора са мислещи индивидуалисти, нещото дето да ги обедини в екип ми се губи.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.