Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.08.20 09:49



Ама как да ти пиша имена и длъжности на мои лични познати?!



Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.08.20 10:05



Казахме - публично известни хора, популярни.

Мойте и твойте честни и почтени лични познати надали ще бъдат толкова популярни, че да ги изберат за депутати. А надали и ще кандидатстват.

Три пъти ли трябва да кажа? Говоря не дали изобщо съществуват в България такива хора. А за хора, които, айде да профанизирам, ако изборите са мажоритарни - биха се явили и биха били избрани.

ПП - не си длъжен да ми отговаряш, нито да пишеш в темите, които пускам - доколкото разбрах - правиш го с досада и почти от задължение. Да, три теми имам на първа, но можеш да ги прескачаш спокойно. Не е постоянно явление. До оня ден нямаше нито една. Има още 17 теми на първа..

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 07.08.20 10:01.



Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.08.20 10:45



Ех, да ну се невиди, затворил съм браузера а бях на 12.
Набързо
1) Д-р Николай Михайлов ще бъде избран без проблеми
2) Тони Николов - главен редактор на в-к Култура
3) Коритаров
4, 5, 6 Виолина Маринова - изп. дир ДСК, Ивайло Пенчев - Уолтопия, Хампарцумян
7, 8, 9, 10, 11, 12) Забравих кои кметове изброих - на Кюстендил, Видин, Перник, Зарата, Бургас имаше и още

Ама ми свърши времето, соракис.


П.П. Съжалявам, че съм те обидил, безобидните майтапи не са нито лесни, нито смешни, а пиперливите в повечто случаи са насочени към хората които носят. Ти действително не спираш да пишеш, това е готин повод за майтап и аз го ползвам.
Но разбира се, това не е оправдание, не се оправдавам- обяснявам защо не съм си дал сметка.



Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.08.20 12:00



Това упражнение със списък имена е за кастинг директори в киното

Има и едни директори по "talent management" в телевизиите... Виж партийните списъци, номенклатурата ми е съвсем неясна.

Мога само да си спомня, че думата "политик" не се използваше у нас за у нас преди 1989 г., предпочетена бе думата "член". Политиците се появиха след това, по-скоро обществото ги призна за такива. Някои изкараха и професионално образование по наши и чужди университети, курсове, фондации.

Да напишем не 20, а 2000 имена в тази връзка. Нямаше ни един известен преди 30 години, а глей сега колко са много. Това е любопитен феномен, успореден на медийното развитие. И тогава се чудехме кой, аджеба - и се появиха много имена. Продължават да се появяват.

100% сигурност, че някой е честен и достоен, няма в природата. Останалите неща си личат от говорене, поведение, език на тялото, биография - дали е неподкупен, начетен или професионалист. Честни са личните приятели, а когато послъгват или премълчават пак ги обичаме Понеже как да обичаш някого, който не премълчава нищо? Няма как.



Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.08.20 12:03







Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано07.08.20 11:56



Аз 20 пъти



Имам и списък с дейности за когато имам шанс да барам копчетата.


WALL·E

Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: Green Light]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано07.08.20 11:59



ДС-боклукът Коритаров го имаш за неподкупен ли?
Там май яко грешиш.
Другите да речем, че ти вярвам за тях.



WALL·E

Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: Naglets]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.08.20 12:32



ДС-боклукът Коритаров го имаш за неподкупен ли?
Там май яко грешиш.


Ами бивш доносник - какво искаш... А в момента откровено работи в телевизия на Шиши...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Дописвам списъкнови [re: Green Light]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.08.20 14:24



13, 14, 15) Силвия Великова - журналистка БНР, Бойко Василев БНТ (Боже, за малко да напиша "Огнянов", ще речеш, че сънувам Вазов. То не е ерудиция при мен, не са класици, не е чудо. Мен трябва да изберат.), Горан Благоев - той е историк, теолог, но като професия вероятно журналист трябва да пиша. Тук могат да се наредят Симеон Идакиев, Румен Леонидов, Даниела Кънева...
16, 17, 18) Митко Бербатов, Ивет Лалова, Таня Богомилова (но тя е във федерацията, ако я броиш компрометирана, тогава Петър Стойчев)
19, 20) Теодоси Теодосиев, Леандър Литов(нашият физик в ЦЕРН)

Учени, лекари, писатели - Георги Господинов има политическа позиция например, Милен Русков, Захари Карабашлиев



Тема Re: Хайде да ви видя, про-протестърите!нови [re: Naglets]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.08.20 14:37



Аз му вярвам, но това няма значение. Задачата има условие, аз го следвам и давам тези имена, защото смятам, че имат високо ниво на всичко, включително и на корумпиране.

Но това че може да греша е като да кажеш че дишам. Греша с почти 100% вроятност. Имаше един Змей навремето - това му беше ника - той викаше "когато говорим за някого има наша гледна точка, има негова гледна точка, а истината е съвсем от трета гледна точка".
Та греша, много ясно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.