Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.08.20 19:57



Отдавна се опитвам да начукам в канчето на околните ми, че ТРЯБВА ДА БЪДАТ ИНФОРМИРАНИ. Как иначе някой си въобразява, че може да има адекватно мнение по въпроси, които го касаят (защото политиката касае всекиго!!), ако НЕ Е ИНФОРМИРАН?

И то - информиран не от фейсбуците, а от масмедиите. Където не си избираме информацията, която ни харесва, а слушаме ВСИЧКО. И трябва просто да се научим да мислим и да анализираме.

Напоследък все по-често гледам телевизията на БСП, впрочем...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано12.08.20 20:17



/(защото политиката касае всекиго!!), ако НЕ Е ИНФОРМИРАН?/

Мен например не ме касае политиката, и за това ти рипам всяка сутрин на политическите ти коментари щото бактън от политика.



Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.08.20 20:17



Да си сложиш телевизионни капаци на очите не означава да си информиран.



Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано12.08.20 22:14



Еми...
Хората ( някои) нямат нужда от адекватна информация.

За да научиш какво става, трябва да следиш и четеш почти нон стоп медиите, всякакви - фалшиви, полуфалшиви ,чуждестранни.
И най -важното, да имаш критерии.

Ти си тръгнала да информираш тези, дето ич не ги е еня.
Кауза пердута е трудът ти.

Да не говорим, че сума ти народ поглъща фалшивите новини от съмнителни медии.

Пример: днес някакъв писал : "форбс " в своя статия определи бойко борисов като " България се управлява от малоумен интригант ".
То че е истина, отделен въпрос.
Пиша на пича :"дай линк ".
Той ми отговаря "купи си форбс и чети ".

То че е фейк ню е ясно, ама колко тръгват да се информират.

Всеки да си избира нивото на простотия...


научи се да чакаш

Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано12.08.20 22:44



че ТРЯБВА ДА БЪДАТ ИНФОРМИРАНИ.
добре, че не съм сред околните ти..


Информиран за какво и до каква степен тази информация е вярна.. и защо ти е за всичко да имаш мнение..
Униии политиката е мръсно нещо, а ти все там се завираш и защо? Ще оправиш света или..за да имаш мнение, ама това мнение ти е насадено от телевизора..
Аз пък минах другата крайност, изхвърлям информация..и хич не ща нова..не ми трябва да имам и мнение..живота е действие, а не лялане..
А всички политици са обикновени ляляджии..разказвачи на приказки..продължавам да съм на мнение, че политик свестен няма! иначе нямаше да е политик..ма не може без тях, но може аз да не съм при тях...Ако всеки си гледаше работата и не вреше нос в канчето и работата на другите..живота щеше да е песен..ама практика е един работи, 100 го обсъждат..и все акълии бе..
Ограничих и останалите средства за масова информация..освен телевизора, той замина преди години..и сега съм си ок..



Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.08.20 22:38



Всеки да си избира нивото на простотия...

Така е, и всеки го прави... само ме е яд, че чат-пат се удрят по тиквите сума време след като се е случило някое събитие и се вайкат... Нека си живеят в простотията и ФБ-информациите, по-добре им е там.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.08.20 22:48



Ако всеки си гледаше работата и не вреше нос в канчето и работата на другите..живота щеше да е песен..ама практика е един работи, 100 го обсъждат..и все акълии бе..

Абсолютно си права. Тия Х протестъри по улиците защо си врат носовете в работата на правителството и го обсъждат - просто недоумявам и аз!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано12.08.20 23:03




Добре го извъртя!.. Ама най-кофти е, когато човек вижда другите, а не и себе си в тях.
Ми приеми го, че и те са "информирани"....т.е. се имат за такива..
Мечтая за строй..в който всеки иска да гради в името и полза на хората..свят в който, парите, секса и властта да са следствие от работа, любов и уважение-доверие..
е да, ама не
за това и хич не ща да се информирам..един дол дренки са..
А за протестърите, за мен лично са шайка незнаещи какво точно искат..прилича ми на игра на подземният свят..едните мутри, искат да свалят другите мутри, за да седнат трети мутри..и това всичко се плаща с вярата и доверието на хората, за по-добри времена.
Знам ли ги..ама е тъпо да се блокира София и да си играят на волейбол или да лежат по асфалта..еле пък с тези палатки, които са еднакви и купени накуп /от кого?/..поне от различни производители да бяха..



Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: ShokoLada]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано12.08.20 23:18



Kaто не четеш Битие няма да си информирана че такъв свят е невъзможен от хора в плът.





Тема Нагледно : разликата между шеф и лидернови [re: aiumi]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.08.20 12:27



https://m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0T251d8TEPhrlTVDyKM52QmnIh1dhOuiUF0Igc-8LnU2qUC5QncNz89Fw&feature=youtu.be&v=ht-K_zn5qMU




научи се да чакаш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.