Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.08.20 19:09



Четох в Дневник, че (чакай да цитирам точно) " Временно управляващият посолството на Германия Йорк Шуграф обяви чрез публикация във "Фейсбук", че "решенията за политическото бъдеще на България се вземат само в България". Повод за коментара му стана организираният за днес протест пред сградата на дипломатическата мисия. Събитието е под надслов "Масово затваряне на очи". Протестът е заради оказваната от Германия подкрепа за Бойко Борисов през всичките му години на управление."
Егати идиотщината, егати! Тоя протест умира в мъки! Даже, що се отнася до мен, направо казано - умря.
Нерде идеята да разкараме абсурда на гербаджийския кретенски начин на управление, нерде да искаме ЕС да се разграничи от българското правителство?! Тоест от България.
Това прекаляване достигна гротескни размери и отблъсна дори мен. Което беше трудно нещо.



Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано12.08.20 19:14



Истината е някъде по средата. Никой не е толкова луд колкото изглежда. Някои са повече.





Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано12.08.20 19:35



Иска се огромна воля и духовна сила да не си отблъснат, след като всеки ден ти навират в носа лицата на тримата тулупи...


научи се да чакаш

Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: Green Light]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано12.08.20 19:33



Нерде идеята да разкараме абсурда на гербаджийския кретенски начин на управление, нерде да искаме ЕС да се разграничи от българското правителство?! Тоест от България.

Предполагам организаторите са си спомнили събитията от 2013, когато имаше взето отношение към протестите от страна на един посланик у нас.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: tartarianeyes]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.08.20 19:43



За мен говориш, доста жаби съм навит да глътна за да се махне Борисов, ама тая позиция на германското посолство направо уби всичко. То не жаби, ами кит вече трябва да се изяде с костите.
Кажи ми какво ни е виновна Германия, бе, баси?! Или ЕС.
НервирАх се! И сега шизпраскам втора чаша капи ананас па ако се разчуе - разчуе.



Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: ad miral]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.08.20 19:44



Имам смътен спомен, ама и онова беше тъпотия. Па и не беше ли американеца? Те са си дръвца, кво да им се връзваме



Тема Re: Евала!нови [re: DarkSide]  
Автор aiumi ()
Публикувано12.08.20 19:49



В отговор на:

Лидерът се грижи за хората си, интересува се от проблемите им, готов е да остане след края на работното време за да им помогне в работата им....




Бе то, всъщност, ние не сме чак толкова претенциозни лидер/бос... Важното е умее да си носи отговорност за решенията, а не непрекъснато да се озърта кого да обвини, и каква интрига за спретне, или омаловажи постиженията на екипа и да ги навре в кучи гъз.

С други думи, няма нужда някой да ни държи ръчичките, просто трябва да има нормално човешко общуване и двупосочна комуникация. Ако е от типа бос и е раздавал заповеди, да не казва после "Абе вий защо не бяхте по-настоятелни да ме спрете, ами само ми обясните защо не трябва да правим това" (предполага се, че е трябвало да му шибнем някой и друг шамар?!) Или пък "решавай ти, и организирай нещата, така че да се получат, това ти е работата"...ама без да имаш изходната информация, без ясни параметри, без правомощия и т.н....Абе..путьовци, в общи линии.



Тема Re: Евала!нови [re: aiumi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано12.08.20 19:51



/С други думи, няма нужда някой да ни държи ръчичките, просто трябва да има нормално човешко общуване и двупосочна комуникация./

/Абе..путьовци, в общи линии./ - Ама женски.



Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: Green Light]  
Автор aiumi ()
Публикувано12.08.20 19:53



Ами той Христо Иванов вече намекна, че не ни трябвал никакъв ЕС, след като така си затваряли очите и допускали да ни управлява корумпе като ББ.
Направо ми се изправи косата.





Тема Re: Моля другарко Меркел!нови [re: aiumi]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.08.20 20:04



Ебаси тъпанара!

Тва къде го е казал. Тоест сигурна ли си, искам да кажа? Не мога да събера две и две, направо. Във ФБ чета някакви пълни абсурди- има група за демонтиране на паметника на съветската армия и там пише, че сутринта някакъв призовал русофилите и социалистите да върнат нормалността в България. ПрЕ'стаи си! Сутринта като го прочетох не повярвах, ама сега вече съм шаш отвсякъде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.