Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 10.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Девиантът Хаджигенов все пак блокира КАнови  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано04.08.20 22:37



основният път за Турция.


БТВ, ако импотентният тулупоид наистина няма топки да разкара лентяите-дегенератои на Расия и фатмака, по-добре да си ходи.

Редактирано от mangosutu-168725 на 04.08.20 22:41.



Тема Re: Девиантът Хаджигенов все пак блокира КАнови [re: mangosutu-168725]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано04.08.20 23:16



Разкараха ги.
Низлишните отрепки с неособено много акъл решиха, че ако безтопковият тулуп ги оставя да тормозят българските граждани в София, номерът ще мине и с важна международна артерия, търците и ТИРовете.
Погрешността на подобна преценка показва с какъв интелект разполагат.





Тема Re: Девиантът Хаджигенов все пак блокира КАнови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.08.20 23:35



Разкараха ги.

Това за разкарването не го бях разбрала. Киро, ти ме караш да заспя усмихната! Как ги е разкарал, със сила ли? Мечтая си да е било така...

Утре има извънреден конгрес на ГЕРБ... очаквам с нетърпение да заяват, че втвърдяват позициите...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Девиантът Хаджигенов все пак блокира КАнови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.08.20 23:47



А тези трима кретени ТРЯБВА ДА БЪДАТ ТИКНАТИ В ЗАТВОРА! Едно е възмутени граждани да излязат да протестират, или да разпънат някоя и друга палатка, но да организираш почти военни диверсии и действия в цялата държава, и най-нагло да ПРЕДУПРЕЖДАВАШ, че страната ще бъде блокирана и ежедневно ще има ескалация на действията, което е признание в прав текст, че тези диверсии са сериозно и планово организирани - ЗА МЕН Е ОТКРОВЕНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!!

Кой ще намери члена? От закона?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Девиантът Хаджигенов все пак блокира КАнови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано04.08.20 23:44



Ето едно мн добро решение (И но пак повтарям, тулупът НЯМА топки, решението не е мое, но го споделям)
Мисля че най-елегантното решение е малки мобилни групи,примерно на мотори с маски-идат,вършеят и си заминават.В Иран Ахмединеджад ги ползваше срещу соросоидните цветни революционери.Щото обикновения човек ако си потърси правото на свободно придвижване после ще го съдят като за човек и за нанесени телесни повреди и ще го разсипят.Тя тия са по-страхливи и от тумба роми-половината са разни платени,луди и джендъри и от страх ще побегнат още преди да дойде някой..Само кат разберат че през някоя блокада е минала такава група и ще избегат.Другата половина са толкова пияни и дрогирани че нито ще разберат какво се случва,нито ще помнят на другия ден.



Тема Re: Девиантът Хаджигенов все пак блокира КАнови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.08.20 23:51





АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Девиантът Хаджигенов все пак блокира КАнови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.08.20 23:54



Аз предложих преди дни друго решение. Тихичко и мирно всички да бъдат глобявани с фишове. Един, два, три фиша...... те са длъжни да си показват личните карти, ако не го правят - могат да бъдат прибрани...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Девиантът Хаджигенов все пак блокира КАнови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.08.20 23:58



От онези дни щях да съобщя нещо за сведение...

Синът ми понякога поработва извънредно нощем като дринк-енд-драйв - за допълнителни пари, защото е нощна птица и се кефи да кара коли за стотици хиляди евра, защото предимно такива се връщат пияни по къщите-палати с по 4-5 подобни коли в гаражите... Та той си говори с тях.

ВСИЧКИ богаташи ПОДКРЕПЯТ ПРОТЕСТИТЕ!!!! И основните му клиенти са от едни особени кварталчета из Бояна и Драгалевци.... с палати отпреди 89 година...

Хайде, скъпи клубари, направете анализ!!!!!!!!!!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Девиантът Хаджигенов все пак блокира КАнови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано04.08.20 23:51



Нема. Твоят любимец задържа жена, която "ги провокирала". Затова съм песимист. Да си го кажем честно: муню просто няма топки.



Тема Re: Девиантът Хаджигенов все пак блокира КАнови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.08.20 00:55



Да си го кажем честно: муню просто няма топки.

Искаш кръв ли? Не ми харесва. Нека ги прекара някак тънко.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.