Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 24.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: К'ва законност, к'ви 5 лева ..нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано08.08.20 06:29



Ти да видиш, палатките на орлов мост пак са се появили.






Тема Re: К'ва законност, к'ви 5 лева ..нови [re: Zirzi]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.08.20 06:48



Ти да видиш, палатките на орлов мост пак са се появили.

Глупи, пак живееш късно и бавно, освен тъпо. Снощи в ефир гледахме как опъват палатките, докато ти си тъпял някъде... и го обсъдихме тук. Чети поне какво пишем, преди да дращиш.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: Zirzi]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.08.20 06:59



Един както ти го наричаш МЪШ се извинява когато е сгрешил това се нарича достойнство, и един истински МЪШ никога не се трие! Той вече се е извинил!

Поредните ти миризливи тъпни.

Един МЪШ, като е повръщал гнусно на няколко места, и после е разбрал, че не е имал причини да повръща, отива и избърсва ВСИЧКИ места. Защото хората стъпват по повръщането му там, където го е оставил, преди да избърше единственото място, на което случайно е избърсал.

Ся до края на живота си сигурно ще се възхищаваш на "достойнството" си, след като призна една тъпа грешка, която всеки средно интелигентен кон би видял и която можеше и да не допускаш, ако не беше толкова тъп.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано08.08.20 07:26



Нема да се трия бе, нека си стои да се гледа кви съм ги творял!

ИЗВИНИХ ли ти се! извиних се, още нещо за теб мога ли да направя щото мъШ?

Ся друг е въпроса че ти до края на жалкия ми животец ще ми напомняш как съм сгрешил.

пп. И ти се кефише че разгонили палаткаджиите ама те пак се появиха на орлов мост, ся аз кефя ли се или да ти напомням или да те бъзикам?

Ама разлика от тук до луната, аз мъШ ти кокошка.





Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: Zirzi]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано08.08.20 08:06



На мен не си се извинил. Не го и искам. Не ми се разправя с разни тъпанари в нета.
Но искам компенсация. Материална. Може да е малка, но СКЪПА!



Тема Re: ГРАЖДАНСКО НЕПОДЧИНЕНИЕ!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.08.20 08:53



важното е да не ме държат за заложник.

Абсолютно си прав, но аз снощи бях заложник на ББ. Повече от три часа пътувах до Люти дол.

И то защото 15 години пътувам често и тази магистрала така и не я видях без да се ремонтира: ремонт след ремонта, и на ремонтирания ремонт-ремонт. Ти минавал ли без ремонт, пътуваш често в това направление.

Пак добре, че отбихме през Витиня, та поне се движехме, макар и с 20, щото иначе си седехме на едно място

Е, каква е разликата дали ще пъпля заради тия или ония тъпанари?

Редактирано от RujaKaramfilova на 08.08.20 08:59.



Тема Re: К'ва законност, к'ви 5 лева ..нови [re: UnicaDonna]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано08.08.20 11:05



Вече го получиха.

Всеки път, в който властта ползва силови методи, настъпва поредната мина. Хората са наясно, че полицаите са със служебно ограничени граждански права и са изпълнители. Задържат окупатори и после ги пускат .. още няколко подобни безсмислени, безплодни, среднощни, силови акции и кордоните им ще се обърнат.

А относно бруталните методи по света

къде се прави така ?! в Париж ли ? в щатите ли ? а да, сетих се - Ердоган в Турция ..



Тема Re: К'ва законност, к'ви 5 лева ..нови [re: borecom]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.08.20 11:09



Вече го получиха.


?!?!?!?????????????????????????????

КАКВО получиха? С хиляди предупреждения и извинения им прибраха палатките, заведоха ги до районното, написаха им по едно актче и си ги пуснаха...

Виждал си ти насилие...

Израел гледаш ли в момента? Жълтите жилетки във Франция гледа ли как метяха улиците с протестиращи? За Русия да не говорим и други държави.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: К'ва законност, к'ви 5 лева ..нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано08.08.20 11:47



Педалите от "Стършел" - по принцип много ги харесвам! - пишат сега наскоро, че и с машинно гласуване резултатите от изборите ще се "натаманяват" пак и ще сме все в тия.

Аз не съм съгласен, сравнително читава система е според мен, за разлика от обикновеното, "Костинброд-стайл" гласуване, и онлайн таковата, което явно не става.
(подлежи на хакване, блокиране на сайта за гласуване и т.н)


Редактирано от Naki на 08.08.20 11:48.



Тема Re: К'ва законност, к'ви 5 лева ..нови [re: Naki]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.08.20 12:27



Педалите от "Стършел" - по принцип много ги харесвам! - пишат сега наскоро, че и с машинно гласуване резултатите от изборите ще се "натаманяват" пак и ще сме все в тия.


Добрутро! Според мен гербаджиите заради това се опъват - нямат достатъчно компетентни кадри, които да кажат на машините какви резултати да изплюят, а се страхуват и че някой друг ще ги изпревари и ще им каже!



Според моето скромно лаишко мнение - няма машина на тоя свят която да не може да бъде манипулирана.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.