Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 19.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Шибаният протестърски цирк  
Автор Хари Селдън (ultimate hero)
Публикувано28.07.20 19:06



Най-ясно се вижда при репортажите от другите градове - по една дузина малоумни лентяи.

Софийските никога не ги показват отгоре (дори косо), тъй че - същата работа.
Любопитният въпрос е кой продължава да мъчи медиите с тия клизми - ежедневните репортажи за "протестите" от по 6 човека.
Лицемерие, малоумие и манипулации.

ПС Архипротивният, излъчващ смесица от латентна педерастия и агресивна нечистоплътност Квадратни гащи па се заселил в Бояна...



Тема Re: Шибаният протестърски цирк [re: Хари Селдън]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.07.20 19:32



Софийските никога не ги показват отгоре (дори косо), тъй че - същата работа.

Абе май не е същата. Те се разделят на ДЕСЕТ ЛЪЧА, които блокират най-оживените кръстовища в града!!! Заради това изглеждат по-малко. Има хора вече цяла седмица се прибират пеша, уморени след работа! Центърът е почти недостъпен и с кола, и с градски транспорт!!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 28.07.20 19:26.



Тема Re: Шибаният протестърски цирк [re: Хари Селдън]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.07.20 20:00



Остави другото, ама утре са обявили НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!! Апелират от цялата страна хората да се стекат с палатки, одеала и къмпинг оборудване, ще блокират площада “до оставка”!!!

Айде, стичайте се, бири и втаси! Пролетарии от всички страни!!



А аз ще си купя пистолет.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Шибаният протестърски цирк [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано28.07.20 20:18



"А аз ще си купя пистолет."
Идваме, изпили му мушката



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Шибаният протестърски цирк [re: UnicaDonna]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано28.07.20 20:23



А аз ще си купя пистолет

Не очаквах да нямаш .....

Препоръчвам:



Глок 19 с намалените си размери е по-гъвкав за употреба в сравнение със стандартния вариянт Glok 17. Намерил световно признание с използването му в частни и публични агенции за сигурност. Освен за ежедневно носене и употреба размерите му позволяват също така да бъде и втори пистолет.

Параметри:
Дължина - 174,00 мм.
Ширина - 30,00 мм.
Дължина мъжду мерду мерните прибори - 153,00 мм.
Височина - 123,00 мм.
Дължина на цевта - 102 мм.
Калибър 9x19

Тегло:
Незареден - 600 гр.
Зареден - 855 гр.

Спусък:
Сила на натиск - 2,5 кг.
Ход на спусъка - 12,5 мм.

Пълнител:
Вместимост - 10 зар.

Новият Глок 19GEN 4 има няколко нови функции предназначени да задоволят изискванията най-взискателните потребители.
С цел подобряване на захвата от всеки един стрелец елементите в задната част на ръкохватката се допълват, като първия е вграден в ръкохватката като това е нал-малкият размер. В комплекта на пистолета има две допълнителни пластини със съответните щивтове за закрепване.
При поставяне на допълнителна пластина в случай когато това е необходимо, ъгъла на захвата на пистолета остава един и същи, това гарантира, че стрелеца няма да промени стрелбата при поставяне на допълнителна пластина в задната част на ръкохватката с цел подобряване на захвата.
Бутона за освобождаване на пълнителя е конструиран така, че да бъде преместван от лявата страна на пистолета за по-голямо удобство на хора стрелящи с лява ръка.
Още едно подобрение което от Глок са направили е по-грубата повърхност на ръкохватката и допълнителните елементи в задната и част за по-добро сцепление.
Вътрешно промяна наблюдаваме при възвратната пружина. При GEN4 тя вече е двойна с цел намаляване на отката и увеличаване жизнения цикъл на системата.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Шибаният протестърски цирк [re: UnicaDonna]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано28.07.20 20:26



Няма да ти дадат разрешително, психически лабилна си





Тема Re: Шибаният протестърски цирк [re: caryb]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано28.07.20 20:47



наистина ли мислиш така?


научи се да чакаш

Тема Re: Шибаният протестърски цирк [re: caryb]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.07.20 20:49



Хич няма и да ги питам.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Шибаният протестърски цирк [re: tartarianeyes]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано28.07.20 20:49



Кое от двете, че е пеихически нестабилна или няма да и дадат разрешително за оръжие





Тема Re: Шибаният протестърски цирк [re: UnicaDonna]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано28.07.20 20:52



Аз мислех да си взема газов, но и за него е същото, кара се курс за боравене с оръжие. Може и да ме е излъгъл мъжът ми, че и за него трябва разрешително...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.