Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Шибаният протестърски циркнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано30.07.20 22:39



Без филията с мас.
Нямам прасе.





Тема Re: Шибаният протестърски циркнови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано30.07.20 22:41



Ах, как се изкефих...слушам “Патарински лайф” по Канал 3... има един професор Станилов от Атака, сега е независим депутат. Отдавна го наблюдавам, много е умен, бисери казва в момента. Повторение е на днешно предаване, потърси го. Също така един от Враца има, дошъл да види “охлювите”.. майтап.

В момента тече, ама готини неща вече минаха...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Шибаният протестърски циркнови [re: 2biri]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.07.20 22:35



бири, няма как да знаеш колко и какви източници чета, нали...
подценяваш ме, но не се обиждам.

кое няма нищо общо, русия ли?
аде бе, тия всичките са се вкарали доброволно в зависимост, още когато русия бе ссср.
не всички млади викат "русия", но много млади веят руски знамена и путин се мъдри на тениските им.
може да съм всякаква, но не въм сляпа.

твърдението ти, че чета 5-6 антируски източници е... извини ме, целящо да. дискредитира мнението ми.

типичен похват на младата смяна


няма как да знаеш нито коя съм, нито до какви източници и информации имам достъп.

ами това е


научи се да чакаш

Тема Re: Шибаният протестърски циркнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.07.20 22:36



Не ставаш за премиер тогава





Тема Re: Шибаният протестърски циркнови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано30.07.20 22:44



Не, основната част. Са отвратени. И не искат това - конкретното, ясното, същото.

На Тарти схемите от антируските форуми дори не са ги чели, камо ли да ги изповядват.



Тема Re: Шибаният протестърски циркнови [re: tartarianeyes]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано30.07.20 22:44



Да, тоя тъпунгер не разбира, че с бездействието си се самоебава.
Но е в цугцванг - медиите ще го изядат, ако си изпълни задълженията 9да осигури на данъкоплатците правото на свободно придвижване, което са си платили с дабъците).



Тема Re: Шибаният протестърски циркнови [re: 2biri]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано30.07.20 22:45



ОК, да изчакат 8 месеца (основната част) и да изберат Светлоликия и Великия на мястото на мафиота.
И не ми дрънкай за манипулации - в момента се вижда, че медиите 99 на сто са срещу правителството.



Тема Re:нови [re: Glastar]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано30.07.20 22:47



Последно предупреждение: не ми пиши в темите.
Излишен си. Последно!



Тема Re: Шибаният протестърски циркнови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано30.07.20 22:48



“Медиите ще го изядат, ако си изпълни задълженията 9да осигури на данъкоплатците правото на свободно придвижване, което са си платили с дабъците”.

Е как бе, медиите нали са на Боко и Пеевски?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Шибаният протестърски циркнови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано30.07.20 22:51



Да, очевидно. Вчера, докато пътувах в жегата и преговарях наум резервни маршрути за да заобиколя имбецилните лайна-лентяи-"протестъри", някаква маниерничеща и мънкаща водеща на 12+3 по ДЪРЖАВНОТО радио 'Хоризонт" така манипулативно се изказваше, че това, ако е в УСА или Русия - адио - и на магистралата, Щото тъпата журналистическа потка за друго не става (тя и а магистралата не става, ама ще изкара някой лефф).




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.