Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: [re: ad miral]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано30.07.20 12:51



Обиден волът изрева: Ние не пасем трева!




Всяка прилика е неприлична!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Шибаният протестърски цирк [re: PYTnik]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.07.20 12:46



Очаквай, разрешавам ти.


научи се да чакаш

Тема Re: [re: PYTnik]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано30.07.20 12:51



Може и да е добра идеята всеки да протестира за собственият си задник, и ако трябва и с лайномет да го закриля...проблемът ни е , че сме общество, и като индивиди от него сме длъжни да го защитим извън задникът си, заради самите нас, като част от него!

Идеализираш.
На практика е трудно някой да те накара да излезеш, ако нямаш усещането че е застрашен собствения ти задник. Изключвам политическите фигури, които излизат с цел профилиране, но всъщност и те го правят заради собствения си.
Но дори случаят да не е ни един от тези два, а да излезеш от чувство за солидарност към обществото, нали пак за задниците на индивидите от това общество излизаш.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: [re: ad miral]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано30.07.20 13:13



"Идеализираш. "
Сигурен ли си в твърдението си?
Какво друго знаеш за задниците освен че всеки си пази задникът?
Все едно ми казваш че сме господари на живота и смъртта, сами се пазим и сами си избираме времето и мястото на раждане и смърт???? Това ли идеализирам?????

И си въобразява някой че е в състояние да си опази задника, тъз висша ценност на човека пазител на ценностите



"а да излезеш от чувство за солидарност към обществото"
Аа не, за сетива, чувства и емоции, които идеализират, въобще не говоря.
Нали виждам свинята какви приятни чувства и емоции изпитва в тинята...не не...

Коя свиня да ти посоча?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: [re: ad miral]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано30.07.20 13:17



В нищо не съм сигурна, ама ми изглежда да си е по природа.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Шибаният протестърски цирк [re: PYTnik]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано30.07.20 17:19



Наистина те съжалявам, че си най-беден и в кенефа на Европа ;)



Тема Re: [re: tartarianeyes]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано30.07.20 17:22



и Гнусно, тъпо и разкурвено същество, мислейки, че сме на нивото и, я пуска тук. Що се отнася до мнението ми, да мре в уайна.



Тема Re: [re: mangosutu-168725]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано30.07.20 17:54



ти нещо на смел ли го играеш, я да та видя колко ти стиска бе, тюфлек ... кой да мре бе?
апропо, скрийншот на цялото клонче имам, ако не промениш нещо ще сезирам модератора, че нарушаваш правилата проклинайки (да мре в уайна.), ако модератора отново замълчи, като гъз ще занимая администратора, ако ли пък и той го изиграе мишка има съпорт
та, кой да мре бе, мърльо?



Тема Re: [re: jumbles]  
Автор Хари Селдън (ultimate hero)
Публикувано30.07.20 18:27



Трябва да питам админа дали не съм те предупредил да не пишеш в мои теми.
Ако съм го сторил, си дотук.
Ако не - предупредена си.
Противна си ми и не те желая в темите ми.



Тема Re: Шибаният протестърски циркнови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано30.07.20 19:54



И ако хората не одобряват протестите - то не е защото одобряват Бойко.

Ами, Уни, то и обратното е вярно: "Хората, които протестират, не означава, че са червени или пропрезидентски настроени".

Абе, дрънкате за демокрация, ами оставете хората на мира да си протестират, бе! Затруднявали били уличното движение! Бе ти знайш ли кво е у Лондон, бе! Там ката ден, години наред има протести и непрекъснато задръствания и заради протести! Всеки Божи ден, години наред. Движението е един ужас безподобен. Обаче няма да чуйш някой да смее да оспори правото на протест!

Ами у Париж, там пък е по-зле и от Лондон. По 10-ина най-различни протести из целия град, на възловите за транспорта и уличното движение места! Че и редовно със сблъсъци с полицията, палежи, пожари, бомби и улична стрелба - гледали сме ги всички по тиливизията...

И у Щатите, напоследък и у Русия, баш у Москва на красната площадь... Е, и... никой не може им каза копче на протестиращите...

Какво сте се заяли и закаканизали и вий! А? Аз пък съм ЗА протестите! Те са хубав знак, че най-после инстинктът на хората се пробуди, че както бяха заспали всички, само заупокойна молитва на прехвалената демокрация у нас липсваше.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.