Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 19.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Минчо Спасов, скапан боклук,нови  
Автор Хари Селдън (ultimate hero)
Публикувано21.07.20 11:25



Ако пътувам в метрото и заради теб закъснея за важна среща или полет, дали ще мина с 1500 лева гаранция, ако ти набутам очилата в миризливия пърдялник???


Той не бил хулиган.
Естествено, че не е. Презрял дърт вампир, никому ненужен, който си прави пиар на гърба на няколко стотици обикновени граждани.
Кой си ти и кого го интересуваш бе, излишък гнусен!





Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: Хари Селдън]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано21.07.20 11:52



Ти пътуваш в метро?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: Хари Селдън]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.07.20 11:54



Съгласна съм с теб. Но законът трябва да се прилага към всички.
Октомври 2019. Орлов мост. Протести срещу избора на Гешев. Нямаха дадено разрешение от общината, абсолютно против обществото. Възрастна дама, над 80, свалили я от автбус номер 9 на Военна академия. Минах оттам и тя седи на пейката, очите й насълзени, безпомощна. не знае накъде на тръгне, трябвало да слезе на Спортната академия и оттам да се качи на тролей. Обадила се на дъщеря си, но тя пък няма как да стигне до нея, блокирано около орлов мост за лични автомобили. Никога няма да забравя този случай. Защо не ги окошариха всичките протестиращи тогава? Сълзоворен газ като в цивизилизованите държави, пък да си протестират, всеки има право на протест, но си носи отговорностите.

Аман от протестиращи, на които им се осигурява комфорт на протестират.





Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук, [re: RujaKaramfilova]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.07.20 12:08



Офтопик. Кой я е свалил жената от автобуса?



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: MupaM]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.07.20 12:04



Шофьорът на автобуса. Девятката тогава въртеше на Военната академия и обратно към Гео Милев, вместо да продължи към Спортната палата и по маршрута си.
И останалите автобуси, които спираха на тази спирка.



Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: Хари Селдън]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.07.20 12:06



Той няма право да натиска бутоните за безопасност. Това може да се прави само в екстрени случаи като паднал човек на релсите.

Аз се нервирам и заради автобусния транспорт, защото пътувам с такъв за работа и никой няма да ме оправдае, ако закъснея заради протестиращите.
Така че, те нарушават моите права (и на други хора) за нормален превоз с обществените транспортни средства.



Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: MupaM]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.07.20 12:19



Между другото, ти май си адвокат, може и да се лъжа. Няма значение. Това е ниша за бранша. Има протест. Не е разрешен от общината. Никой не е предупреден. И? Тази жена-нарушени са й правата. Съд до дупка.
Аз тогава вървях пеша откъм Заимов и имах идеята също да хвана автобус 9 до Спортната палата от тази спирка. Бързах за среща с клиенти, след това за лекар. Познай дали стигнах на време.
Съд до дупка и от мен и още хиляди хора.



Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано21.07.20 12:15



Зидаромазачите не протестират, те строят. Масоните, кога сте видели да протестират?

Протестират соросоидните песоглавци, и вегетарианците, една кокошка не изяли през живота си.





Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.07.20 12:22



Искаш да съдиш протестиращите срещу Боко и мафията? И срещу Гешев? ТИ?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: Хари Селдън]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.07.20 12:24



Самозабравиха се!

Аз искам да знам КОЙ ДАДЕ ПРАВО на така нареченото "Отровно трио" и по-специално - на одиозната личност адвокат Хаджигенов ДА ГОВОРИ ОТ МОЕ ИМЕ И ДА ПИШЕ ОТ МОЕ ИМЕ ПИСМА ДО ЦЕЛИЯ СВЯТ?

"Ние, гражданиТЕ"...



Ако мога - ще го осъдя.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.