Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.07.20 12:27



"Ние, гражданиТЕ" е като "пенсионериТЕ в България взимат по 219 лева пенсия".

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: Glastar]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано21.07.20 12:25



+ 1

При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.07.20 12:40



Бабикян ми е по-дразнещ дори от адвоката. Почна много да призовава към гражданско неподчинение.

А Мая Манолова, май, първа се втурнала да отървава Минчо Спасов.



Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.07.20 12:51



"Ние, гражданиТЕ" е като "пенсионериТЕ в България взимат по 219 лева пенсия".

ПЪРВО - не виждам някого наоколо, който е твърдял второто. Твърдеше се, че МИНИМАЛНАТА пенсия е толкова и Х пенсионери взимат тази сума.

ВТОРО - жалко за теб, ако не виждаш разликата. Ако в разговор или дрънканици в клуб някой каже второто е едно, а съвсем друго е да пишеш до всички посланици писмо, в което ОФИЦИАЛНО се изразяваш по този начин, КАТО ЧЕ ЛИ някой те е упълномощил да говориш от името на ВСИЧКИ граждани. И вряскаш в микрофон на площада същото безумие, и говориш непрекъснато какво искал НАРОДЪТ, след като на практика представляваш една нищожна част от него и то - неофициално.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: saksun]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.07.20 12:52



Бабикян ми е по-дразнещ дори от адвоката. Почна много да призовава към гражданско неподчинение.

Те и тримата са еднакво гнусни. Следя ги много отдавна при оня откачалник Сашо Диков.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.07.20 13:14



1. Имаше един, който каза нещо такова, ако не греша.

2. Ама да, съвсем различно е. А е съвсем различно, защото не е същото.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: saksun]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.07.20 13:09



Ето го високопарното писмо. Някой може ли да ми каже, КОЕ от твърденията в него е ДОКАЗАНО?


Уважаеми дами и господа,

Предвид събитията в държавата ни от последните седмици, които очертаха трайни тенденции на незачитане на основните граждански права и свободи; противоконституционно премахване на разделението на властите, разделение, което гарантира правовия ред в държавата; явното и безнаказано срастване на изпълнителната власт с определени олигархични кръгове, както и недопустимите изявления на министър-председателя на Републиката България по време на срещата на между лидерите на страните от Европейския съюз в Брюксел (17-18 юли), ние – гражданите, декларираме, че:

Решително се разграничаваме от поведението и изявленията на министър-председателя на Република България, който по време на официалната вечеря на лидерската среща нарече колегата си Марк Рюте „полицай на Европа“. Вярваме, че с прилагането на европейските норми за финансова дисциплина и прозрачно разходване на средствата на европейските данъкоплатци можем да излезем от кризата, предизвикана от COVID-19. Не приемаме човек и премиер, който се движи с кордон и въоръжена охрана, да напада човек и премиер, който ходи на работа с велосипед и без нито един гард.

Остро осъждаме демонстрацията на авторитарност, безнаказаност и незачитане на закона и морала от хората, които са призвани да ги прилагат и пазят. В изтекъл запис министър-председателят на Република България окачествява свои колеги - премиери на европейски държави, с най-обидни определения. Истинността на същия запис не беше отречена. До този момент, главният прокурор не дава адекватно обяснение и експертиза на гражданите. Това е поредното доказателство за разрухата в съдебната система и превземането й от човек, предложен на този пост от нелегитимни, но мощни финансови кръгове. За нас, като граждани на Европа, това е абсолютно неприемливо поведение, което ни унизява и от което се срамуваме.

Не приемаме посегателствата срещу мирни граждани от страна на органите на реда по време на мирни протести и липсата на адекватна ответна реакция от изпълнителната власт.
Отново липсват каквито и да е действия на прокуратурата, след оказано брутално насилие и унижение над мирно протестиращи български граждани.

Ние, като гражданско общество от страна-членка на Европейския съюз, се разграничаваме категорично от министър-председателя на Република България и призоваваме за неговата оставка и на цялото действащо правителство.

Заявяваме пълната си нетърпимост към арогантното и системно погазване на основите на демокрацията. Решени сме да продължим да упражняваме гарантираните ни от Конституцията права, докато исканията ни за оставка не бъдат изпълнени! Време е за извънредни парламентарни избори!



Дрисльовци. Много си повярваха!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.07.20 13:16



1. Имаше един, който каза нещо такова, ако не греша.


Цитат моля.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема П.П.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.07.20 13:10



А дали хората в спрялата мотриса не са си изкарали ангелите, когато се е заковала на място? Възможно е да изпопадат и да се травмират не само психически.

Този бивш депутат не ги ли е помислил тези неща?!



Тема Re: Минчо Спасов, скапан боклук,нови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.07.20 13:20



Много си повярваха!

Да, нали това написах в твоята тема преди няколко дни.
Повярваха, че всичко им е позволено. Че целта оправдава средствата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.