Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 23.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Абе хоранови  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 09:45









Тоя човек защо козирува наред на всички в Брюксел?! Супер просташко и каруцарско. Попаднах на 3-4 различни кадъра, в които козирува наред - дори на чиновника, който го посреща на слизане от колата пред входа. Едно, че ни излага по недопустим начин, все едно всички сме простаци като него, и второ - май наистина е за посещение при д-р ...



Тема Re: Абе хоранови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.07.20 09:49



Преди малко видях бърз кадър в новините.
И аз му обърнах внимание.



Новия маниер на поздрава с лактите явно се харесва на повечето, повече от ръкостискането.



Тема Re: Абе хоранови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 09:56



По устав военнослужещите са длъжни да отдават чест на президента, шефа на парламента, министъра на отбраната, шефа на генщаба, всички генерали и преките си началници.

По точно на всички висшестоящи, и това ме замисля много за министър председателя.

/ и преките си началници./

Редактирано от Zirzi на 19.07.20 09:59.



Тема Re:нови [re: Zirzi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.07.20 10:10




Ами като не може да им целува ръка заради маската.
Голям срам е той, но си му дават парички и го дондуркат. Меркел си го храни с пържоли от нейната чиния (че не дояжда тук горкия). И така. В Европа, която пази фашизма и мафията си, той си цъфти.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 10:15



Казваш заради парички, заради еврофондовете, да не ни врътнат кранчето.

Това ме навежда на мисълта че хазната празна, и караме само на еврофондове.

И пак мисля, кво ли ще стане ако ни врътнат кранчето.



Тема Re: Абе хоранови [re: Zirzi]  
Автор 741 ()
Публикувано19.07.20 10:24



От това, че си длъжен да отдаваш чест на висшестоящ, не следва, че всеки, на който отдаваш чест, ти е висшестоящ.



Тема Re: Абе хоранови [re: 741]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 10:26



А Бойко Методиев Борисов защо отдава чест в Брюксел?



Тема Re: Абе хоранови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.07.20 10:23



Тук светлината не пада на отдаването на чест, а на милитерното отдаване на чест от политик на политик.

Ако Борисов посещава военните е друго, но това на снимките и по ТВ не е на място.



Тема Re: Абе хоранови [re: Zirzi]  
Автор 741 ()
Публикувано19.07.20 10:31



Отдаването на чест е точно това, израз на уважение.
На теб изглежда от казармата ти е останало в главата, че е единствено знак за подчинение.



Тема Re: Абе хоранови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 10:32



/Тук светлината не пада на отдаването на чест, а на милитерното отдаване на чест от политик на политик./

Не съм виждал поне аз, друг политик освен нашия да отдава чест на политик.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.