Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: бъркаш ме с някойнови [re: Zirzi]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.07.20 13:36




"/Дадох ти избор/

Коя си ти ма Овцо та да даваш избор? Коя си?"


Браво Алекс, натика я на кучето в гъза, та чак и писна, не ще и да те чуе.
Браво, ти я прати на майната и, и постави дистанция помежду ви, така че тя да си я избере, Браво, така трябва, да си избере далеч от теб, и да слуша каквото и кажеш без да се обажда, браво!





"Алекс, ще ти го кажа ВЕДНЪЖ. Засега. Щото ми писна да скролвам.

Не се опитвай да водиш с мен разговор, отправяйки ми лавина от постове, въпроси, задачки и пр. Нямам намерение да дискутирам с теб каквото и да било. Съветвам те да не ме питаш защо. Просто - не ме занимавай със себе си. "


Както и ти не ни занимавай със себе си...щото яко ръчкаме като теб под пояса.


Ади свивай се у ляво и не ни занимавай със себе си, никакви просташки теми от теб занапред, за да не дискутираш с Алекси!


Другият вариант е да ги дискутираш с мен!, но без да ми се молиш

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Абе хоранови [re: vozac]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.07.20 13:43



Именно.



Тема Re: Абе хоранови [re: UnicaDonna]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано19.07.20 13:46



Има етикет, дипломатически, който се учи, преподава се.
Дъщерята на Хиндо Касимов преподава, издава книги.
Ако не е действащ военен, в униформа, не е прието да отдава чест.
И екс-соц. и американските офицери не го правят.
Самата идея и фраза, Бъди себе си, Бъди автентичен, са тъпи.
Особено не се връзват при такива срещи и от представител на най-слабата във всяко отношение страна на ЕС. Може да се стои прилично и кротко, може да отговаря през превод на преводач и би било чудесно.
Нали би било неуместно да отиде с меч, шпага, народна носия и т.н.

Калин Вельов няма да има време за нищо, да оставим, че възможност за законодателна инициатива има и ако не е депутат.



Тема Re: Абе хоранови [re: vozac]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.07.20 13:55



Калин Вельов няма да има време за нищо, да оставим, че възможност за законодателна инициатива има и ако не е депутат.

Калин Вельов е просто следващият в листата, който е на ред след излизането на депутатка от ГЕРБ. За какво ще има време и за какво няма да има - няма никакво значение в случая, той спазва реда си. Това, заради което го поздравявам - е че не е отказал (каквото право е имал) точно в тези смутни времена, когато повечето му колеги се разхождат по площадите...има лице да си защитава убежденията.

Относно законодателните инициативи - според теб тогава не трябва да има никакви депутати - щом работата на депутата според теб е САМО в законодателната инициатива. Напротив, не е задължително всеки от депутатите да внася закони. Споменах го защото парламентът трябва да е пъстър, няма лошо всякакви хора от народа да влязат в него. Достатъчно е, че е поредният член на дадена партия (която и да е), подреден в листа. ТОВА са практиките в демократичните държави.

Козируването на Борисов е просто един майтап, както казах - НЯКОИ ХОРА ИМАТ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР.

Ти преди малко заяви: "щом няма етикет"...пък после май взе да ми доказваш, че има?

Ми - няма забрана.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Абе хоранови [re: UnicaDonna]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.07.20 13:58



Имаше една тема на Квелето, в коят9 писа че ила крива, все била извън “стандарта”.

Мисля че е едно да си автентичен, но съвсем друго е да си неуместен.

Хората, които са с някакъв порив да избират най-яркото, най-кривото, най-изпъкващото и привличащо внимание, особено негативно и онова, което всеки сочи с пръст, но никой не купува — то тия хора имат някакво непривично за останалите социални групи отклонение, което ги прави една друга категория хора.





Тема Re: Абе хоранови [re: Deern]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.07.20 14:00



Мисля че е едно да си автентичен, но съвсем друго е да си неуместен.

Така е, но не забравяй, че неуместността е твърде субективно понятие.

В самите снимки, които нещото пусна в първия си пост, е очеизвадно, че това козируване си е един майтап, и по реакциите на някои от отсрещната страна си личи, че го приемат точно като такова.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Абе хоранови [re: UnicaDonna]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано19.07.20 13:54



Ти преди малко заяви: "щом няма етикет"
беше ирония от мен към теб
има етикет и много голямо значение има



Тема Re: Абе хоранови [re: UnicaDonna]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.07.20 14:02



Още веднъж — в Европа милитерния подтекст дори и в рамките на поздрав е неуместен и гаф.

Дали ще го свързват с минало, настояще или бъдеще — милитерния поздрав актуално е гаф и ако не беше тъжно, щях да напиша че е палячовщина.



Тема Re: Абе хоранови [re: vozac]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.07.20 14:04



има етикет и много голямо значение има

Чудя се тогава защо никой още не е арестувал Борисов. Или не му е направил строга забележка.

Хора, живейте по-лежерно, както ви посъветваха други клубари. Вече не маршируваме и не викаме "хайл" из улиците.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Абе хоранови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.07.20 14:00



Фатката е щом за момента отпада ръкостискането има ли регламент с какво се заменя.Неприятно е, че Мусолини компрометира римския поздрав.Ежедневно върви, на висок форум -???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.