Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Zirzi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.07.20 10:35



Не знам, дали заради това го търпи народа 10 години, но е факт, че ББ имаше добрата идея наистина да оползотвори парите, които ни се полагат от ЕС. Била съм свидетел, как хората масово са поощрявани да учат, как да кандидатстват и да печелят проекти по тези програми. Което е наистина нещо много добро. Нали знаеш - ин и ян - динамично равновесие.

И в най-лошото има нещо добро и в най-доброто има нещо лошо, което създава движението (и живота) в света.

Но ситуацията е наистина странна, при положение, че едва ли има държавна поръчка в България, която да не е изпълнена 10 пъти по-скъпо от реалните цени!
И въпреки всичко, и въпреки шкафчета с милиони и кюлчета злато, корупция не се разследва и доказва. Мълчание в блатото и пълно бездействие на толкова много институции. Парализа на закона.


Редактирано от Luchezara на 19.07.20 10:36.



Тема Re: Абе хоранови [re: Zirzi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.07.20 10:36



Има различни нрави, може да се покланят един на друг, не е това възмутителното на ситуацията с милитерните поздрави.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 10:33



/Била съм свидетел, как хората масово са поощрявани да учат, как да кандидатстват и да печелят проекти по тези програми./

Кои хора? Техните ли?
И на принципа - 70 на 30%!?



Тема Re:нови [re: Zirzi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.07.20 10:41



Не бяха само хора от ГЕРБ. Масово - служители, кметове и др.




Тема Re: Абе хоранови [re: 741]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 10:41



Защо само Бойко Методиев Борисов отдава чест в Брюксел. Сложно ли зададох въпроса?



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 10:43



70 на 30% наясно съм, и на мен са ми предлагали.



Тема Re: Абе хоранови [re: Zirzi]  
Автор 741 ()
Публикувано19.07.20 10:44



Отговорът мисля е очевиден - така го кефи и това прави.



Тема Re:нови [re: Deern]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.07.20 10:46



Даа, много е "случайно", че Кристалина Георгиева - мисис "Yes, sir!" и ББ, който козирува дори на портиера в Брюксел, прогресират и ги харесват. Защото такива създания им трябват там.

Само че на нас ни трябват хора, за които да защитават с предимство интересите на България.




Тема Re: Абе хоранови [re: 741]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 10:49



/така го кефи и това прави./

Само че, нацията не я кефи, а точно тази нация го е пратила в Брюксел.

На теб "кефи" ли те поведението му?



Тема Re:нови [re: 741]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.07.20 10:51



На официално посещение, когато представлява цяла България!, не може да прави това, което го кефи.

Насаме и ако вече не е официално лице, ако иска може да си спретне и голо парти с тях.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.