Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 21.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: бъркаш ме с някогонови [re: Luchezara]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.07.20 14:49



"Но все пак реално ни занимават с ТЯХНАТА БОРБА ЗА ВЛАСТ. "
Който факт е достатъчно основание, всеки с разум в главата си, да не гласува за нито един от тях.
Не само за да им ограничи недоразуменията, но и да не е съучастник с гласът си в това!


Да се заедно посмеем ли?
Идиотите гласуват за по малката ТЯХНАТА БОРБА ЗА ВЛАСТ, като истински ясновидци виждат и евентуално и по- голямата ТЯХНАТА БОРБА ЗА ВЛАСТ....идиотчетата на системата...


Смешното е че си обясняват с нас грешките си през толкова много години едно и също-те избират, а другите са виновни, че не са познали с изборът си????


""Но все пак реално ни занимават с ТЯХНАТА БОРБА ЗА ВЛАСТ"

и ние им обръщаме внимание като спорим и ги коментираме....вместо заедно да ги псуваме??????? Не е ли смешно



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Абе хоранови [re: Zirzi]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано19.07.20 14:50



Пак бъркаш, за президенска република съм ако ме питаш.

Е, то само туй не бяхме пробвали.





Тема Re: бъркаш ме с някогонови [re: Luchezara]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.07.20 14:50



При соца и "изборите" с един кандидат бяха лесни и прости, и боричканията за власт - не толкова шумни.Ама...



Тема Re: бъркаш ме с някогонови [re: Luchezara]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.07.20 14:52



Изобщо ако забелязвате, ни карат да се занимаваме с ТЯХНАТА борба за власт за ТЕХНИ ЛИЧНИ ИЗГОДИ.

ПП - никой никого за нищо не кара. Има хора, които изобщо не обръщат внимание на политиците. Гледат си бизнеса, семействата, образованието, работата, децата... колцина са тези, които клечат по клубове и фейсове и СЕ ЗАНИМАВАТ с борбите за власт?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Абе хоранови [re: Silverado]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 14:53



Така е, и преди го писах и сега ще го повторя, клатиха ни достатъчно дълго и всякъкви, нека ни поклати още един, може пък да ни хареса само един да ни клати.



Тема Re: бъркаш ме с някогонови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.07.20 14:57



Много гласуващи за БСП така казват.А и неведнъж си лъгал.



Тема Re: бъркаш ме с някогонови [re: UnicaDonna]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.07.20 14:51



В отговор на:

Има хора, които изобщо не обръщат внимание на политиците. Гледат си бизнеса




Това наистина е тъжна картина.
Бизнес, на който не му пука кой е на власт и власт на която не й пука кой прави бизнес.

Виждам че си влязла в тая тема като конкретен поддръжник на Борисов, само подхвърлям, че повечето (да не напиша всички) пишещи тук имат предвид принципа, а не перзоната.
Дажев случай когато Тръмп или някой друг унгарски клоун би пръднал в микрофона е в тая категория.



Тема Re: Абе хоранови [re: Zirzi]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано19.07.20 14:51



твърде дълго експериментирахме, за да жертваме бъдещето на още няколко поколения!



Тема Re: бъркаш ме с някогонови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 14:58



/Има хора, които изобщо не обръщат внимание на политиците. Гледат си бизнеса,/

Я пак?

За чий хуй беше този рев тогаз че имало КППТа и затворили заведения и хотели и още други неща?



Тема Re: Абе хоранови [re: Silverado]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 14:59



Викаш, да не пробваме, ебането до сега ни си харесва, ми хубаво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.