Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Какъв беше тоя зор, кво беше това чудо...(Гърция)нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.07.20 12:49



Отдана исках да пиша, но това вече преля чашата.

НЕ СТИГА, че висяха и се пържиха с денонощия по границите и пикаха из храстите, НЕ СТИГА, че трябваше някакви електронни документи да си вадят, наподобяващи маркиране на волове или оФце за да не се загубят по поляните и да могат да ги издирват лесно, а сега и писиар тестове им искат по границите, за да ВЛЯЗАТ В ЗЕМНИЯ РАЙ - ГЪРЦИЯ!

Не мога да си представя НИТО ЕДИН ДОВОД, който да ме накара да изтърпя даже едно от тези мъчения, за да мога да се пльосна десетина дни под СЪЩОТО слънце, което грее и над българските земи и води - крайречни, крайморски и дори крайбасеинови.

Дори и да игнорираме факта, че четиричленно семейство трябва да плати 400 лева за тестовете...

Ей затва хората сме толкова различни!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Какъв беше тоя зор, кво беше това чудо...(Гърция)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано14.07.20 12:58



Това ще да е "Гръцка тема 3"?


Всъщност в родата се появиха две семейства, които наистина се отказаха от Гърция заради "мъченията". Похвалиха се колко им било добре и тук.



Тема Re: Какъв беше тоя зор, кво беше това чудо...(Гърция)нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.07.20 13:01



Това ще да е "Гръцка тема 3"?

Вероятно, извинявам се... ама така ми накипя като го чух това за тестовете, че не ми се търсеше назад...

То и няма какво повече да се каже май по въпроса.

А ми накипя, защото, виждайки огромната разлика в стремежите и преценките на хората към света - човек разбира ЗАЩО животът е толкова труден...в някои аспекти

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Какъв беше тоя зор, кво беше това чудо...(Гърция)нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано14.07.20 13:02



Ако са направили резервации, платили вече това онова, пени се не пени ще ядат.



Тема Re: Какъв беше тоя зор, кво беше това чудо...(Гърция)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано14.07.20 13:07



отиди и виж на нашето море цените и обслужването, па тогаз дигай джангър!
Щото нашите са умници и искат с един-два поредни курортиста да избият загубите за цялото лято и после да са само на +!



Тема Re: Какъв беше тоя зор, кво беше това чудо...(Гърция)нови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.07.20 13:21



Не бе човек, ХИЧ НИКЪДЕ да не отида - не бих се подложила на това изпитание. Ако не ми отЪрва българското черноморие - просто ще си спя вкъщи и така ще си почина. Защото ТИЯ ТРИ НЕЩА за нищо на света не бих изтърпяла.

Впрочем - аз ходя винаги на южното черноморие. И тази година ще отида. Сестра ми замина днес. Квартири има, море има, кръчмички има... КАКВО ТОЛКОВА ПО ДЯВОЛИТЕ? В какви кочини живеят хората вкъщи, та НЕПРЕМЕННО гледат на отпуската си и летуването си като на нещо, което трябва да им бъде луксозно?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Какъв беше тоя зор, кво беше това чудо...(Гърция)нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано14.07.20 13:32



Добре де, ако си предплатила 700-800 лв, ще ги оставиш да изгорят ли? Аз вероятно бих, но си представям че много хора не биха.



Тема Re: Какъв беше тоя зор, кво беше това чудо...(Гърция)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано14.07.20 13:26



изтърваш обаче една тънка нишка!


А тя е, че не е важно с колко мадами съм преспал, а с колко като съм го сторил, съм се и похвалил.
Демек - къде беше - а, на почивка в Гърия.
И второ - клубната и надклубна възраст не предполагат непременна почивка в Гърция.
Е, да, ама има и други възрасти!



Тема Re: Какъв беше тоя зор, кво беше това чудо...(Гърция)нови [re: Silverado]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано14.07.20 13:32



ма те и в Испания закъсали - гледай:

Вътре пише, че и Франция здраво го закъсала с туризма, с -62%.

Миналата година, четох някъде, таванът за Гърция е около 30% от всички наши летовници. Останалите не са в Гърция, може би 50% си стоят в България. За цените, няма логика една седмица в Гърция да ти излезе по-евтино от една седмица в България, това е някакъв мит, погрешна сметка. За обслужването ясно - без да смятам, че гърците са по-умни от българите. Но понякога се сравнява малко семейно хотелче с български хотел, в който работят случайно наети само за сезона и необучени хора на заплата. То и у нас, на семейно хотелче / "къща за гости", където човек живее и е на печалба, не на заплата, обслужването е добро, отношението е лично, с гостите стават лични приятели и т.н.



Тема Re: Какъв беше тоя зор, кво беше това чудо...(Гърция)нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.07.20 13:48



То и у нас, на семейно хотелче / "къща за гости", където човек живее и е на печалба, не на заплата, обслужването е добро, отношението е лично, с гостите стават лични приятели и т.н.


Винаги съм си мислела че е така... само дето нямам опит. Наистина защо сравняват бетонното черноморие с малките хотелчета в Гърция - не знам.
В Гърция няма ли курорти, които са бетонни като нашите?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.