Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 18:13



"Лице в лице". Томислав Дончев.

Някакви три варианта ще решават, но в нито един от тях не фигурира оставане на власт в този вид.

Дали е някакъв номер или някой отнякъде му е свил сармите - остава да разберем.

Съвсем скоро е станало, защото при внасянето на вота на недоверие днес на обяд съвсем друго се говореше. Макар че сутринта Портних го е коментирал по радиото...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от ad miral на 20.07.20 22:12.



Тема Кое не е ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано15.07.20 18:18



Томи Дончев е шеф на еспертно правителство в мандата на този парламент.

Радев не печели, Борисов не губи, а ние ш'гУ духаме.

Редактирано от borecom на 15.07.20 18:23.



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: borecom]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано15.07.20 18:22



а ти kаkвo oчаkвaше? зeмeн рай?



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: borecom]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 18:19



Томи Дончев е шеф на еспертно правителство в мандата на този парламент.

Не. Не останах с такова впечатление от думите на самия Дончев. Според мен ще си отидат засега.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема АслЪнови [re: Metropolis]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано15.07.20 18:26



Ше си умрЪ тЪп идеалист, утопист и мечтател.



Но .. т'ва е пУлжението.



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 18:28



Рязък завой от вчера до днес... срещата в Американското посолство ли? Снощи и тази сутрин говореха съвсем друго.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано15.07.20 18:33



Не иде реч за впечатления и думи или мнения. Това е вече взето решение.

Засега е т'Уй - без служебен кабинет и без Бойко. Питай който щеш масон.



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: borecom]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 18:37



Това е вече взето решение.

ТИ откъде знаеш? Масон ли си? Или официално излезе някъде изневиделица?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано15.07.20 18:39






Редактирано от Metropolis на 15.07.20 18:35.



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: borecom]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 18:39



без служебен кабинет и без Бойко.

Според мен такъв вариант не може да бъде тяхно решение. Конституционно.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 18:40



Така де, били се обсъждали тия три варианта... Но мисля, че двата не могат да се състоят така просто, ако те си го решат.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 18:48



Според мен ще си отидат засега.

Не ми пука дали ще бъдат сменени - но ми се струва крайно неподходящ момент.
Влизане на еврото, евентуална идваща финансова криза, ковид и т.н. Това е труден момент за смяна. Това ме притеснява най-много. Сякаш на организаторите на протестите точно това им е било цел. Нямам против протестите - имам против вандализма и тези, които стоят зад тях.



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 19:09



но ми се струва крайно неподходящ момент.
Влизане на еврото, евентуална идваща финансова криза, ковид и т.н. Това е труден момент за смяна.


Ами може би точно това се цели - да има пълен срив на всичко, и той да се върне на бял кон... То това и без сривове можеше да стане - но - ще си получим наказанието за протестите.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 19:14



Ако той е целял това да се върне на бял кон сред разруха - това би било истински и по сатанински... някак много странно.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано15.07.20 19:18



Много интересно, какво е правил точно Портних на срещата, на която са се коментирали вариантите?



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.07.20 19:30



Сега убедили се, че не говоря







Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: eta d]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано15.07.20 19:34



мен ако питат, да слагат направо Херо Мустафа за премиер и да се свършва!!!





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: eta d]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 19:36



Много интересно, какво е правил точно Портних на срещата, на която са се коментирали вариантите?

Като имаш предвид, че това той го е изплюл още сутринта...

Не е задължително да е бил там - може да са му го казали. Той е вътрешен!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 19:44



Не смятам, че това е причината. Путинската ръка стои зад всичко. Радев е руски проводник.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.07.20 19:45



Знаем, знаем - Тръмп е назначен от Путин.





Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 19:47



Ще поживеем - ще видим.

А защо не допуснеш, че ББ е посъветван именно от американците да се покрие ЗА МАЛКО, за да укроти протестите и после да си го изберат пак? И да не е на власт, докато те правят някакви мизерии? И да може да се каже - ето, той се оттегли и целият свят почна да ни бие шамари?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.07.20 19:50



"Посъветван" е от американците да си ходи.
И от французите май вчера - също.
Но както казах, трябва - и даже е по-важно - да си ходи Гешеф.



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 19:54



"Посъветван" е от американците да си ходи.
И от французите май вчера - също.


По-важното е дали е посъветван да не участва в следващите избори. Или НАПРОТИВ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.07.20 19:58



Следващите избори ГЕРБ има шанса да ги спечели, колкото го има и БСП.
Тоест - няма такъв шанс.



Тема тамън си викам "Айде, бе"нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.07.20 20:03



като те прочетох, и влизам в интернет, мисля, Факти е сайтът, и какво чета:

Cлужeбeн кaбинeт, eкcпeртнo прaвитeлcтвo или cмянa нa вcички миниcтри и излизaнe нa прeмиeрa в oтпуcк дo крaя нa мaндaтa ca тритe вaриaнтa зa излизaнe oт cитуaциятa. В кaбинeтa нa миниcтър-прeдceдaтeля днec ca oбcъдeни три вaриaнтa зa излизaнe oт cъздaлaтa ce cитуaция, cъoбщи Бългaрcкoтo нaциoнaлнo рaдиo.

Пo инфoрмaция oт ръкoвoдcтвoтo нa ГEРБ в cрeщaтa ca учacтвaли ключoви миниcтри oт кaбинeтa и кмeтa нa Вaрнa Ивaн Пoртних.

Първият вaриaнт прeдвиждa пoдaвaнe нa ocтaвкa нa прaвитeлcтвoтo, нaзнaчaвaнe нa cлужeбeн кaбинeт и прoвeждaнe нa прeдcрoчни избoри. Пoвeчeтo oт приcъcтвaщитe ca били нa мнeниe, чe вaриaнтът e риcкoв зa гoлeмитe eнeргийни прoeкти нa cтрaнaтa.

Втoрият вaриaнт e нaзнaчaвaнe нa прeхoднo eкcпeртнo прaвитeлcтвo зa дoвършвaнe нa мaндaтa c нoви миниcтри и нoв прeмиeр, cлeд вoтa нa нeдoвeриe прeз cлeдвaщaтa ceдмицa, пo врeмe нa кoйтo дeпутaтитe oт мнoзинcтвoтo щe глacувaт "въздържaл ce", cлeд кoeтo прeзидeнтът щe връчи мaндaт първo нa нaй-гoлямaтa пaрлaмeнтaрнa cилa - ГEРБ.
Трeтият вaриaнт прeдвиждa cмянa нa вcички миниcтри, излизaнe нa прeмиeрa Бoриcoв в oтпуcк дo крaя нa мaндaтa и изпълнявaнe нa длъжнocттa прeмиeр oт вицeпрeмиeрa. Риcкът oбaчe в тoзи cлучaй e cитуaциятa дa ocтaнe нecтaбилнa.

Cпoрeд бТВ имa и чeтвърти вaриaнт: cлeд кaтo прeoдoлee вoтa нa нeдoвeриe, Бoриcoв caм дa пoиcкa вoт нa дoвeриe, a ГEРБ дa глacувa "въздържaл" ce или "прoтив".

Пo врeмe нa oбcъждaнeтo e билo изрaзeнo мнeниe,чe caмo двe пaртии- ГEРБ и ДПC, ca гoтoви вeднaгa зa прeдcрoчни избoри, тъй кaтo имaт дoбрe oргaнизирaни cтруктури в цялaтa cтрaнa. Oкoнчaтeлнoтo рeшeниe щe бъдe взeтo cлeд зaвръщaнeтo нa прeмиeрa Бoриcoв oт Брюкceл, къдeтo щe имa приcъcтвeнo зaceдaниe нa Cъвeтa нa EC.


хората им викат "къш", тия обаче "дъжд вали" и си продължават да мислят за структури и запазване на статуквото... еййй... няма пускане тоя кокал, бре..



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: osvoboden pich]  
Автор Хари Селдън (ultimate hero)
Публикувано15.07.20 20:06



хОди го обясни на малоумните бездейни тъпунгери-черепари.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано15.07.20 20:06



Чакай да ти пусна един пост на Григор Лилов.
Той е майстор на конспиративния тюрлю гювеч, но винаги можеш да си намериш по някоя свястна и истинна нишка в писанията му.


ГЕРБ и мафията спешно опипват реакцията на европейските ни партньори преди срещата на Върха на ЕС:
НАМЕКВАТ ЗА ЕВЕНТУАЛЕН НОВ ПРЕМИЕР! СРЕЩУ ПАРИ!
***** И дали той се казва Томислав Дончев?
.
Сигурно вече знаете за срещата на Бойко Борисов, ключови министри от кабинета и кмета на Варна Иван Портних, на който се е обсъдила политическата ситуация и трите варианта за излизане от нея.
Какво ми направи впечатление?
.
Това е
ОПИПВАНЕ, СОНДАЖ
.
преди срещата върха в ЕС - как ще реагират нашите партньори.
Сондаж е, защото съобщението е дадено само на две медии: БНР и радио Варна. Няма официален източник - т.е. винаги може да се бие отбой, като се набеди за грешка или провокация някой служител на пресцентъра
И затова е пуснато съобщението - да се види как ще реагират на него.
.
Интересният момент е кой и как ще проследи реакцията, за да се подготви съответната премиерска за срещата на Върха? Това не по възможностите на родната дипломация и родните секретни служби.
Следователно се разчита на една чуждестранна дипломация и едни чуждестранни секретни служби, които да обслужат българските нужди в случая!
"Българските нужди" ли? Странна благотворителност от чужда държава.
.
На тази среща на върха на ЕС ще става дума за пари.
За раздаване на ужасно много пари от ЕС.
.
Както вече многократно пиша за манталитета на родната мафия и опекуните й зад граница - парите трябва да се пребарат и това е най-важното, а не личността, пък била тя на Бойко Борисов. Или на който и да е друг.
Та затова премиерът ни-слънце обяви, че ще съобщи окончателното решение за съдбата на кабинета след завръщането си от заседанието на Съвета на Европа.
С една дума - ако има пари срещу условие за оттегляне, Бойко Борисов е готов да се "пожертва" като Ахмед Доган, минавайки в сянка, за да дърпа оттам конците.
--------------------------
В резюме: една евентуална оставка ще се търгува със западните ни партньори с "200 километра в часа" (по скандалния запис на Бойко Борисов) - като шантаж: "или парите или получавате проблеми".
--------------------------
.
ИЗНЕНАДАТА
.
Изненадата е присъствието на варненския кмет на тази ограничена по състав среща.
Въпреки трите му мандата Иван Портних, меко казано, е скандален политик, обвеян с незавидна слава и у нас, и в чужбина.
.
Какво излиза?
Редица министри от кабинета не са поканени на обсъждането за съдбата на кабинета, но Портних е поканен и бистри възможно най-голямата политика.
.
Възниква въпросът кого представлява г-н Портних?
Защото само идиот би си помислил, че представлява себе си!
Според мен съществуват два варианта:
**** представлява Израел и секретните му служби (а чрез него – парите на световното еврейско лоби). През февруари 2018 г. той беше на посещение там по специална покана, опита се да побратими Варна и град Хайфа, посрещал е израелският премиер във Варна и т.н., и т.н.
.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Посещението в Хайфа обаче е покрит дипломатически скандал, както съобщават тамошни медии:
"Кметът на третия по големина град в България отседна в престижен хотел в Хайфа и според доказателства, получени от репортер на News Haifa Curiot, вечерта след планираната си среща за този ден той се е напил, след като е изпил големи количества алкохол. Според други доказателства кметът на Варна дори е тормозил сексуално служителка на хотела."
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Разбира се, едно, хм, „ пощипване” от израелската секретна служба МОСАД може да се легендира, и то убедително, и чрез напиване и сексуален скандал.
Но от всички аргументи защо Портних тогава не е вербуван от МОСАД, ще изложа само един-единствен, но повече от убедителен – личностният му профил.
От една страна е човек, който в определени ситуации не може да се самоконтролира (основно условие за един агент), от друга – прекалено е продажен, т.е. винаги може да се окаже нелоялен, а от трета страна – вече е натрупал още преди това посещение много личностни и бизнес зависимости, от които не съществува възможност човек да се откаже.
.
Другата хипотеза е, че Иван Портних
**** представлява КГБ - някоя от руските секретни служби - негови наследници, а от тях - най-вероятно ГРУ.
Както преди доста години посочих, на Изток България не граничи с Черно море. Граничи с "Лукойл" и Ахмед Доган в южната част и най-същественото - с военнизирания политико-олигархичен комгломерат ТИМ, особено в северната му част.
Без благословията на ТИМ не може да бъде избран (назначен) нито един варненски кмет. Такава е реалността.
.
Не е детайл, а много съществено обстоятелство, че ТИМ има свои министри в този кабинет, присъствали и на срещата. Но са вкарали в извънреден порядък още един представител - вече като говорител на техни интереси и интересите на повелителите им.
А какво е ТИМ освен политическо-бизнес кръг?
Мисля, че в своите разследвания и книги съм показал, че ТИМ е "Говорить Москва!"
.
ВАРИАНТИТЕ ЗА "ИЗХОДА" ОТ КРИЗАТА
.
Посочвам ги като цитат от Съобщението:
.
„ПЪРВИЯТ ВАРИАНТ предвижда подаване на оставка на правителството, назначаване на служебен кабинет и провеждане на предсрочни избори. Повечето от присъстващите са били на мнение, че вариантът е рисков за големите енергийни проекти на страната.
**** Моя бележка: Господи, какви идиоти са! Да си самопризнаят публично, че са руска креатура за реализиране на газовия поток, прекръстен за трети пореден път „Балкански поток” (първо се казваше „Южен”, после – „Турски”), за руския проект АЕЦ „Белене”, за суровинно-енергийната рафинерия „Нефтохим” на Лукойл”, която не плаща данък печалба от и аз не знам колко години наред и т.н.
.
ВТОРИЯТ ВАРИАНТ е назначаване на преходно експертно правителство за довършване на мандата с нови министри и нов премиер, след вота на недоверие през следващата седмица, по време на който депутатите от мнозинството ще гласуват "въздържал се", след което президентът ще връчи мандат първо на най-голямата парламентарна сила -ГЕРБ.
.
ТРЕТИЯТ ВАРИАНТ предвижда смяна на всички министри, излизане на премиера Борисов в отпуск до края на мандата и изпълняване на длъжността премиер от вицепремиера.
Рискът обаче в този случай е ситуацията да остане нестабилна. По време на обсъждането е било изразено мнение,че само две партии - ГЕРБ и ДПС, са готови веднага за предсрочни избори,тъй като имат добре организирани структури в цялата страна. Окончателното решение ще бъде взето след завръщането на премиера Борисов от Брюксел,където ще има присъствено заседание на Съвета на ЕС.”
(край на цитата)
.
КОЙ Е ЕВЕНТУАЛНИЯТ НОВ ПРЕМИЕР?
.
Както разбираме, съобщават ни, че вариант 1 е бил отхвърлен от „повечето присъстващи” (според съобщението) заради енергийните проекти.
Понеже става дума за сондаж, всъщност шантажират партньорите ни, че Русия държи основните козове в правителството и ръководството на ГЕРБ чрез повечето личности в тези структури и без нейният глас и участие няма как да се реши проблема с властта.
.
Мога да се закълна, че по логиката на това мероприятие, предназначено за консумация в чужбина проформа двама присъстващи са били „за” предсрочни, незабавни избори. И пак по тази логика дори ще спомена имената им: Бойко Борисов и Томислав Дончев.
.
Вариант 2 сочи ново експертно правителство на същите партии, но без Бойко Борисов като премиер. А кой тогава: ами вицепремиерът Томислав Дончев.
.
Третият вариант сочи директно този вицепремиер като премиер до редовните избори.
.
В резюме: търговията е е следната: дайте пари и ще служим за премиер човека, който навремето е бил програмен директор на „Отворено общество” на Сорос.
Т.е. да заложим на Демократическата партия на САЩ и мощното соросоидно и либерално-глобализационно световно лоби, като им обещаем дори и звездите от небето.
А после ще ги излъжем.
Защо ще ги излъжат?
Ще запитам г-н Сорос: какви ги свърши като лансиран на висше държавническо равнище с мощната му подкрепа „неговия човек” Томислав Дончев в качеството му на вицепремиер?
Освен като глас в пустиня и разперени безпомощно ръце: „ами сам съм, други няма и затова не става!”

====================
Най-важното и пропуснато в тези цинични „разчети” как да се продължи със задигането на европейските пари е ПРОТЕСТЪТ.
.
Защото всеки Спасител отвън има своя собствена, лична кауза, който утре може и да не съвпадне с родната надежда да подредим държавата ни.
Тогава какво – пак ли ще си търсим пореден задграничен Спасител?
Отново, за кой ли пореден път ще повторя: правителствата, независимо какви са и кой ги оглавява, неизбежно се превръщат в мародери, ако върху тях не се упражнява обществен контрол. Вкл. и чрез масови и редовни протести, докато накрая ще научат урока си: не пипай моите пари на данъкоплатец за личния си джоб!
.
***
***
***
Послеслов:
През 1989 г. аз като журналист отразявах румънската революция срещу Чаушеску, а съпругата ми като доброволец им носеше помощи.
В щаба на преврата-революция домакин ни беше проф. Емил Костантинеску, който впоследствие стана президент на Румъния (2006-2010).
Спомням си един крайно откровен разговор с него на закуска-обяд (парче сирене, не знаещо годините си и къшей хляб, защото дори шоколадите, които донесохме за децата на сражаващите се и семействата на щаба, веднага заминаха за докторите и ранените в болниците).
И аз, и той знаехме, че демокрацията, която идва, ще бъде в значителна степен имитация – съответно в България и в Румъния. Събеседникът ми знаеше, че ще бъде нейно знаме, развявано от други, но щеше да си свърши необходимото, доколкото е възможно, в такава ситуация, както ми каза.
Въпреки това аз, наивният, на сцената на баталията, престрелките, леещата се кръв очаквах преходът да бъде сравнително бърз – няколко години до не повече от десет.
Събеседникът ми се оказа далеч по-реалистичен и далновидният:
„В нашите две държави истинският преход ще може да започне едва след тридесетина години”.
От онзи разговор изминаха тридесет години и половина.




Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано15.07.20 20:12



Борисов е поискал оставките на Маринов, Горанов и Караниколов.
Те пък веднага щели да си ги подадат и утре да ги входират.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: eta d]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.07.20 20:13



и харакири шси направи, само и само оставка да не подаде!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: parvaty]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано15.07.20 20:22



Късно е либе за китка.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: eta d]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.07.20 20:23



Това да е само.
Ми нещото Недялков дето бърза да напусне кораба?
Четох го у фейса и се смях.



Тема Re: тамън си викам "Айде, бе"нови [re: parvaty]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.07.20 20:21



Понеже нарочно нищо не разбирам от политика, ей тва много ме впечатли - cлeд вoтa нa нeдoвeриe прeз cлeдвaщaтa ceдмицa, пo врeмe нa кoйтo дeпутaтитe oт мнoзинcтвoтo щe глacувaт "въздържaл ce", cлeд кoeтo прeзидeнтът щe връчи мaндaт първo нa нaй-гoлямaтa пaрлaмeнтaрнa cилa - ГEРБ. То щяло другата седмица първо да се въздържат, пък после да им връчат мандат. А по-другата седмица какво щяло да стане? Ма много добре си нищо не разбирам.






Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: eta d]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.07.20 20:21



абе ти си права, ама виж, че предприема странични маньоври..





Тема Re: тамън си викам "Айде, бе"нови [re: pravil_nick]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.07.20 20:28



аз ще ти кажа какво ще стане.. ще се въздържат, въздържат.. и накрая същото ла@но .. просто няма да пуснат кокала.. поне не лесно..

и аз нищо не разбирам от политика, и аз нарочно.. щото иначе се нервя и няма никакъв смисъл..





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано15.07.20 20:29



Мърши.

ПП: ай хев а дрийм - Менда продава кифтета на топлата витрина в била ... Повтарям се, ама ... искам, бе





Тема Re: тамън си викам "Айде, бе"нови [re: pravil_nick]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано15.07.20 20:31



От първи август излизат в отпуски.
Ако може да се поразмият нещата ...
Орешарски така ги финтира навремето.
Тупаме топката сега.



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: Хари Селдън]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 20:33



Нищо не мога да обясня никому. Аз съм никой... просто единица, част от много единици. Просто бъдещето извъднъж стана меко казано леко притеснително. Налице е дестабилизация на държавата - това най-много ме притеснява и то точно в този ключов момент. Ако беше преди година - дори внимание нямаше да му обърна ама точно сега... много намирисват нещата. Направо си смърдят на Русия, на Черепи, БСП, пета колона... президента не го коментирам щото е само маша... твърде прост е за да е нещо повече. Нямам идея кой от всичките стои зад цялата тази каша.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: eta d]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.07.20 20:34



То барем една факабъл да имаше от гербаджийките, че и аз да хеф а дрийм... Ама няма.



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: Хари Селдън]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 20:36



Ако нещо зависеше от мен - щях да разгоня целия протест, а на организаторите да им... да... сещаш се. Защо ББ не го прави за мен остава загадка. Ама нищо не зависи от мен.



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: osvoboden pich]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано15.07.20 20:33



Как би го разгонил?



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.07.20 20:44



Не съм слушала следобедни новини и гледай ти какво е станало...

Сега ще сложат Мангъров за здравен министър.





Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.07.20 20:45



Което значи избори до дупка (и 3 пръста навътре).



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: osvoboden pich]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано15.07.20 20:45



Всички по малко) А американците се държат като слон в стъкларски магазин, явно анализаторите им са вече съвсем неадекватни, гугъл-културни и образовани





Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: eta d]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 20:45



Со кротце, со благо и со малко кютек. На мегданите по цяла България са не повече от 10-20 000 човека. Те са малцинство и не могат да решават вместо останалите много, които си седят по къщята и си гледат живота. Има един начин за смяна на статуквото и той се нарича избори или в най-краен случай референдум - това е демокрация. Демокрацията е ред и законност, каквато у нас не сме наблюдавали по принцип никога. Не ми пука за ББ и компания... Никакъв друг начин за мен не е приемлив поне за мен. А на организаторите им, бих спретнал специален истински съдебен погром... ама нейсе... аз съм най-обикновен и от мен нищо не зависи.





Тема Отиват си Горанов, Маринов и Николов.нови [re: UnicaDonna]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано15.07.20 20:52



На първо време...



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.07.20 20:52



Как ще ликува Васил Божков, защото искаше преди всичко да се разправи с Горанов. И хоп - готово още след ден.

Не се прави така, Борисов!



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: mangosutu-168725]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 20:53



Е те са империалисти и не са по-различни от руснаците според начина им на действие. На тях им имам вяра колкото и на другите.



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: eta d]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 20:55



“Как би го разгонил?”

Чрез непукистично необръщане на внимание, тупане на топка, чоплене на текущи задачки, после спасяване на народа след бума на Короната, който неминуемо ще настъпи.. и така чак до изборите.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 20:59



Моя начин е по-радикален.





Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано15.07.20 21:01



На теб гърмяла ли ти е тенджера под налягане в кухнята? С леща?





Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 21:05



Принципно съм десен, но за ББ, черепи, бсп-та, рушняци, хамериканци и т.н. сволоч пет пари не давам... Не и в този именно ключов момент.



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.07.20 20:58



Щом е необходимо.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано15.07.20 21:00



не изключвам варианта някакво "сарайче" на брега за "Хидроинженера".
Отсреща му друго - за "Еднокнижния Батюшка".
А ний да се драчим до кръв, коя от марионетките им като "по свята" да изберем.
Нищо ново - само още един "сарай" в повече - к'во толкоз?


Бе, направо да си избираме Херо Мустафата за едновременен президент и премиер и да са куртулисваме!



Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.07.20 21:05



Сега казаха, че Борисов не смятал да подава оставка.



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 21:12



Абе напих се и моля да ме извините... и ме изби на агресия.


Не взимайте думите ми на сериозно. Днес бе тежък ден за мен.



Тема Аде бас !!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано15.07.20 21:18





Няма и конституционен ред за падане на това правителство при това мнозинство. Ама е на - ше пада. На уЖким.

Редактирано от borecom на 15.07.20 21:44.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано15.07.20 21:12



"Бомбата падна. Борисов си отива."
Каква бомба те тресе, щото не четеш ли или си тъпа!
В онази тема ви го казах че :"В момента тече споразумение с едно единствено условие,"метежниците" да гарантират недосегаемостта на главните!"




"Казвам ти - от единия инат се надявам ББ да не клекне и да не хвърли оставка."
Зависи.
В момента тече споразумение с едно единствено условие,"метежниците" да гарантират недосегаемостта на главните!
Позиция клекнал на инат няма.

Има Развитие Съзнанието на всички, стъпка по стъпка!"


Какви енергетики ви тресат ве идиоти, идиотко, на кой му пука за енергетиките.


Не го ли прочете:"В момента тече споразумение с едно единствено условие,"метежниците" да гарантират недосегаемостта на главните!"

Не прочете ли че Съдбата не позволява такова споразумение и такова няма да има, както и няма...и бомба няма, има за идиоти като теб!

"Съвсем скоро е станало"-да точно във времето когато ви го казах, само че не е станало, няма и да стане!


ЕНЕРГЕТИКАТА, баси и идиотите сте?!
На подвеждащите, колко ви плащат, струва ли си, да се включа и аз?!...или сте си по рождение идиоти!


"Дали е някакъв номер или някой отнякъде му е свил сармите - остава да разберем. "-от Космосът от Космоса, пък може и от Бог Портних да е!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано15.07.20 21:20



Путин със сигурност е комунист



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: osvoboden pich]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано15.07.20 21:20



Сега добре ли си, пич?



Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.07.20 21:15



Сега казаха, че Борисов не смятал да подава оставка.


Лепнала съм се за едни сериали и изпускам есенцията на моментите... язък!





Дай малко детайли да ги прочета в следващите реклами... Кой каза, къде каза...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: Fish L]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 21:27



Добре съм ама малко леко съм се понапил





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано15.07.20 21:36



ЛЪжкиня такава!!!



Аман от фалшиви новини!!?!
НЕ стига, че Facebook е почти изцяло безполезен и пълен с такива, а идват и нови, сега и ти Уникално се изтропа и тука с недоказани, лелчести ЕЖК брътвежи. Айде внимавай за в бъдеще!!




Тема Re:нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано15.07.20 21:37



"Кой каза, къде каза..."


Аз казах...там!

Какво казах ли?



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: osvoboden pich]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано15.07.20 21:38



Ми, лягай, де





Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: eta d]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано15.07.20 21:40



Мда, краката и по леглата!



Или като във вица за секретарката -- "Малии, как ходиш на работа! Веднага се обличай и лягай!"




Тема Re:нови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.07.20 21:47



От 22:00 ч. в късните новини на NOVA. След десетина минути.



Тема Бомбата?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.07.20 22:06



Справих се при:
- Тодор Живков
- Георги Атанасов
- Андрей Луканов
- Димитър Попов
- Филип Димитров
- Любен Беров
- Ренета Инджова
- Жан Виденов
- Стефан Софиянски
- Иван Костов
- Симеон Сакскобургготски
- Сергей Станишев
- Борисов 1
- Марин Райков
- Пламен Орешарски
- Георги Близнашки
- Борисов 2
- Огнян Герджиков
- Борисов 3

... та сега ли няма да се справя пак?





Тема Re: Бомбата?нови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.07.20 22:05



Да протестира Лили Иванова - тя ще го живее тоя живот!
На нас колко ни остава...

:D



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано15.07.20 22:13



Язък, че вчера се закле, че ББ няма да си ходи и че на следващите избори пак ще ги спечели и че ти пак за него ще гласуваш.


Догоебъ пак на празна карта си заложила, мамка и бобмбъ дейбъ!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re:нови [re: UnicaDonna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано15.07.20 22:22



Гледай късните новини на бтв в 23.30.



Тема Re: Бомбата?нови [re: Crrafterr]  
Автор Liya ()
Публикувано15.07.20 22:23




Много си прав!

За мен най-стресово беше почервененото - Жан Виденов Не искам да се повтаря!

Справих се при:
- Тодор Живков
- Георги Атанасов
- Андрей Луканов
- Димитър Попов
- Филип Димитров
- Любен Беров
- Ренета Инджова
- Жан Виденов
- Стефан Софиянски
- Иван Костов
- Симеон Сакскобургготски
- Сергей Станишев
- Борисов 1
- Марин Райков
- Пламен Орешарски
- Георги Близнашки
- Борисов 2
- Огнян Герджиков
- Борисов 3




Тема Re:нови [re: dama spatia]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано15.07.20 22:26



П.П. Или по канал 1 , в 23.00



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: eta d]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 22:24



Това и ще направя. Принципно не съм агресивен човек и не обичам насилието... ама някъде дълбоко е скрит океан от недоволство, който тлее. За радост утре съм почивка



Добре, че нямам никаква власт иначе на пияно кой знае какви глупости щях да сътворя.

Още веднъж моля за извинение и лека нощ.



Тема Не! Не!нови [re: Silverado]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано15.07.20 23:45



След като Херо Мустафа е видяла що значи "демокрация" как тя работи, и е видяла чудото наречено "оставка" - искаме си я обратно, белким и ние намажем от каквото е научила от българския опит.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 01:44



Язък, че вчера се закле, че ББ няма да си ходи и че на следващите избори пак ще ги спечели и че ти пак за него ще гласуваш.


Почакай до следващите избори и после се хАби с "язък".



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано16.07.20 01:54



Я виж ти.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Naki]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 01:48



и ти Уникално се изтропа и тука с недоказани, лелчести ЕЖК брътвежи. Айде внимавай за в бъдеще!!

ПЪРВО - изчакай развитието на събитията и после говори.

ВТОРО - не ти ли стана ясно, че ти си последният човек наоколо, който може да ми казва да внимавам?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано16.07.20 01:59



/ВТОРО - не ти ли стана ясно, че ти си последният човек наоколо, който може да ми казва да внимавам?/

Това въпрос ли е, щото накрая има такъв знак - ? или му казваш ти си последният човек наоколо, който може да ми казва да внимавам?



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано16.07.20 02:08



Вие сега втия времена на политическа активност. Плющете ли се. така де. активен ли е половия ви живот.



Поста е политически!



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.07.20 05:19



Може да е необходимо и повторение на варианта "Беров-Инджова", па който издеяни - издеяни...



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 06:43



Колкото повече мисля и слушам - толкова повече се убеждавам, че каквото и да стане от тук нататък - ще бъде в пъти по-лошо от настоящата ситуация.

Всеки народ си заслужава живота, който живее - леко перифразирано, но жестоко вярно.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.07.20 06:55



Не бой се, ще спечели по-малкото Зло.
Нали ти си го избираш, от какво се притесняваш?

Народът си те заслужава.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 07:15



Не бой се, ще спечели по-малкото Зло.
Нали ти си го избираш, от какво се притесняваш?


Поради глупостта на такива като теб - сега вече няма да мога да избера по-малкото зло. ВИЕ избрахте най-голямото - нестабилност, хаос, несигурност - във време на световна финансова (и всякаква) криза, която се задава, и вирусна пандемия. Глупавите идеалисти се съюзиха с милиардите на отмъстителни престъпници и амбициите на некадърни политици, и всички заедно се оставихте да бъдете манипулирани като кукли на конци.

Да, всеки народ си заслужава...

Мен не ме мисли - аз мога да преживея всякакви кризи. Хората ми са около мен, справяме се достатъчно добре и нито приходите ни, нито живота ни зависи от каши, които забъркват тъпаци като теб.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 16.07.20 07:12.



Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 07:36



Принципно не съм агресивен човек и не обичам насилието... ама някъде дълбоко е скрит океан от недоволство, който тлее.

Добре, че нямам никаква власт иначе на пияно кой знае какви глупости щях да сътворя.


Щях да ти пусна това клипче, което напълно отговаря на въпроса "какво щеше да сътвориш", нооо.... цялата система е сдала... нищо не ми се отваря и умирам от яд...

Някой да може да помогне?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано16.07.20 08:33



Голяма глупост ли щях да сътворя? Виждам bombaytv в линка ама не знам защо не се отваря.





Тема Re: Кое не е ясно ?нови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 08:42



Беше супер подходящо за случая... обаче адски съм нервна, защото по някакви причини са затрити всички клипчета, а бяха толкова забавни...



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано16.07.20 08:55



Май й се оказа мокър фитила на таз бомба...





Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано16.07.20 09:11



Ще бъде, има си и причина, хората са ядосани сега и с право. Но няма вариант за утре. Толкова е лесно да свалиш тези, а да не знаеш кои са "онези", не знаят какво искат да се случи.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 09:45



Да. Брифинг. Остават. Да края на мандата. Поне засега, доколкото напоследък всяко тяхно решение е предпоследно...

Доволна съм.

Не се огънаха - на каквото и да било, защото задължително има натиск отвсякъде.

Обаче Боко ПАК говори глупости на брифинга и ще си плати и за това.

Тоя човек изобщо има ли съветници и ако има - вслушва ли се в мнението им?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 16.07.20 10:00.



Тема Re: Кое не не ясно ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.07.20 10:53



Поради глупостта на такива като теб - сега вече няма да мога да избера по-малкото зло

Как така няма да избираш?
Нали каза, че ще гласуваш за Бойко!

Ти какво, в Демокрацията ли се съмняваш или не знаеш, че тук най простата си ти и аз.
Че други ти виновни.
Моля уважавай правото на другите да избират, комунистка такава.
От такива като теб я докарахме до тук.
Ти ли гласува за коронавурус?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано16.07.20 11:32



Браво, че се закрепиха до следващите избори.
Това е всичко, което искам - стабилна държава в тези кризисни години.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: osvoboden pich]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.07.20 11:42



Чудна работа, едвам ми се побира в главата-кризистни години при стабилна държава...тцццц...
По кризистна година, по-стабилна държава, и така до най



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 11:44



Браво, че се закрепиха до следващите избори.
Това е всичко, което искам - стабилна държава в тези кризисни години.


Общо взето и аз съм на твоето мнение, но се съмнявам, че и протестиращите СА.



Това решение така ще ги вбеси (най-ултрасите от тях), че не ми се мисли докъде може да стигнат...

Още по-лошо е, че снощи малко са се обнадеждили и са се усетили за малко победители при обсъждането на варианти, които не включваха оставане на власт ТОЧНО в този вид, и това още повече ще ги разбуни.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 16.07.20 11:46.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано16.07.20 11:47



Не бъди сигурна. Ще намерят някой Палах ли беше, като оня чешки самозапалил се кукувец и е готов Барабойко





Тема фитилнови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано16.07.20 11:54



Така и предполагах, макар че има още месеци на развой.
За всеки случай ще избягвам центъра, като се придвижвам из София.

Борисов има дълъг стаж с протести, този негов опит не е за подценяване.
Времето не играе в негова полза обаче. Коронавирус и сериозен спад на БВП през 2020 г. и съответно ненарастване на доходите не са добър старт за избори в началото на 2021. Изборът между предсрочни избори сега и редовни напролет едва ли е лесен, това е избор между политика и държавника.
Не изключвам да разчита на наследството от Горанов - новия праг на дълга, позитива от ЕРМ-2, стабилната финансова система, вирус-фонда на ЕС (ако тръгне) и т.н. Как ще се наредят картите след редовните избори - мисля, че са през март - можем само да гадаем. Да не си социолог в тия непредсказуеми времена. Най-общо виждам, гледайки на кафе, доста по-трудно съставяне на управляваща коалиция, отколкото съставянето на сегашната.

Редактирано от Crrafterr на 16.07.20 11:55.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 11:56



Да, аз написах същото по-горе.. в тия смутни времена всяко тяхно решение е предпоследно.

Толкова повече, че те на брифинга тази сутрин се одумаха... засега трябвало да преодолеят вота на недоверие, пък тогава ще мислят... Нали вчера се каканизаха някакви варианти - да гласуват отрицателно вота на недоверие, за да наритат БСП, и веднага след това да поискат ВОТ НА ДОВЕРИЕ, при които да се "въздържат" и да се оттеглят по този начин...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано16.07.20 11:58



Чакай малко де, до довечера или утре сутринта, може друг брифинг да направят ГЕРБ.

Така де.



Тема едно птиченце ми каза, ченови [re: UnicaDonna]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано16.07.20 12:34



биби щял да подаде оставка днес.

ако това не се случи, ще му оскубя перушината...


на птиченцето, де..

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)

Тема Бомбата не избухнанови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано16.07.20 12:49



Борисов остава.


П.П. Алтернативно заглавие: "Втора бомба. Термоядрена." - остава :-)))



Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: dionys]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 12:44



Ще видим... ако са го притиснали твърде много...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: mangosutu-168725]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано16.07.20 12:52



да, Ян Палах, Jan Palach
починат го като национален герой



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: osvoboden pich]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано16.07.20 13:04



по добре да има правителство, отколкото служебно и избори
ковитните пари при служебно правителство - нанай, през крив макарон



Тема Re: фитилнови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано16.07.20 13:19



Какъв нов праг на дълга? Нещо съм пропуснал явно.



Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: UnicaDonna]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано16.07.20 13:31



ами явно доста го клатят отстрани и това няма общо с протестите, нито с вота на недоверие - това са кьорфишеци.

и точно в този момент ТОЙ жертва три ключови фигури - ебаси шахматиста



nec spe, nec metu (много древна мъдрост)

Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: dionys]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 14:53



и точно в този момент ТОЙ жертва три ключови фигури - ебаси шахматиста


Както обикновено - всичко е тайна за нас...

Отлично се знае, че не три - трийсе министъра да "пожертва"- това няма да успокои нито протестиращите, нито черепа, нито маяманоловхристоивановславчовците. Те искат НЕГОВАТА глава. Така че (любим израз на Вожда) по някакви вътрешни причини вадят тези министри...Ако ги извадят, де. Те са си подали оставките, ама дали ще им ги приемат след вота - не е ясно.

Пък и въпросното изчакване "Да мине вота на недоверие" също е шменти капели. НЕЩО ДРУГО има да се случва в тая седмица, други пазарлъци и наддавания, ама какви ше са - никой не знай.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано16.07.20 15:02



тръмполандия нещо мислят. херо не случайно отиде.
мислят, но не само за нас, нещо за балканите мътят.
щото нали за тях тая част на европа сме "балканите".


научи се да чакаш

Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: tartarianeyes]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.07.20 15:00



тръмполандия нещо мислят. херо не случайно отиде.
мислят, но не само за нас, нещо за балканите мътят.
щото нали за тях тая част на европа сме "балканите".


балканите за тях са словения, хърватия и косово, нас ни водят към мидъл ийст-а



Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: DarkSide]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.07.20 15:10



А Сърбия и Черна гора, които са между Косово и другите две изброени?

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: MupaM]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано16.07.20 15:12



към Турция, към Ориента



Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: vozac]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.07.20 15:25



Е, убу, де, каква е тая накъсана география?



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: MupaM]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано16.07.20 15:36



политическа




научи се да чакаш

Тема Re: фитилнови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано16.07.20 15:54



актуализацията на бюджета от 3 април. Имахме и приказка тук около 10-те милиарда, забравил си.



Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: MupaM]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано16.07.20 16:13



Унгария - част от Австро-Унгарската Империя
Словения - част от Австро-Унгарската Империя
от Румъния - Арад и Тимишоара - част от Австро-Унгарската Империя и част от Европа. Ползват старото име на Тимишоара- Темешвар
останалото си е Ориента
Косово и Албания може да приобщат, наужким, заради Косово и базата на Нато
останалото си е Ориента за тях и са си прави
донякъде Хърватска и Черна Гора, заради морето, те там са се научили да обслужват европейци



Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: vozac]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.07.20 16:15



Анджък, де - политическа география, както е писала горе и Тартариан айс.
Обаче и мнението на Дарки ми е интересно, ако е различно.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: MupaM]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано16.07.20 16:23



ок, разбрали сме се значи



Тема Re: фитилнови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано16.07.20 16:40



Ааа да! Ама те този лимит няма да го реализират.



Тема Re: фитилнови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано16.07.20 17:02



Нищо де, стои си там в задния джоб за спомен от Горанов, ако хептен закъсаме.
Той що го махна, не разбрах - говорят, че заради ДПС-миналото му, да няма Догано-Пеевска сянка. Но може и Божкова сянка, балиго.



Тема Re: фитилнови [re: Crrafterr]  
Автор 741 ()
Публикувано16.07.20 17:29



Той още при намаляването на ДДС за кръчмите му беше казал - ако нещо не го устройва и е против, е свободен да си тръгне.



Тема Re: Бомбата не избухнанови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.07.20 17:37



Борисов остава.


Преговорите не вървят.
Претендентите отказват да му гарантират недосегаемост и охрана в бъдеще, господарите му също. Напротив, Работодателят му, му забрани полицията да оказва сила срещу протестиращите, тази вечер , вече без брони и полицейско насилие.
ББ опита да напусне, но не му се дава този шанс.
А това е много опасно, воинът без шанс е най опасен.

А ние, по причина успешното правителство, сме напълно беззащитни...и през ум не ни минава това което се мълчи.

Пиянството на един народ

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.07.20 17:37



Само така! Психологически атаки към протестърите, АБВ, "Да, България", ДБ и други, драпащи за власт.

Много си повярваха, че след тримата министри и Борисов ще метне оставка. Да, ама не! По Петко Бочаров.

Заскачали групи от хора пред МС, Божков си драска във Фейсбук да падне правителството, Радев призовава, затова и така трябвало да стане. Откъде-накъде?!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 17:48



Любимец 13 - Радев, заяви преди малко на въпрос на журн...пардон - мисирка - дали е готов да състави служебно правителство, следното "Засега не коментирам този въпрос..Аз винаги съм готов за всичко!" С познатия си ехиден вид и тон.

(Свободен преразказ)

Този само като го видя и чуя - имам позив към повръщане. И посягане към колана.

САМО ЗАРАДИ НЕГО си струва да стискат зъби и да избутат мандата.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.07.20 17:54



имa





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.07.20 17:48



Да, въобще не прилича на президент да се държи така. И да нахъсва хората.
Особено в момента.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.07.20 17:58



Дядото зад него като му се изкашля два пъти и короната ще му дойде на главата.
Прилича ми на Александър кой беше - Лупи, този отзад.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано16.07.20 17:54



Непрекъснато се опитвам да се сетя на кого ми напомня.
Политик, актьор, известна роля...



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.07.20 17:59



E точнo той - крeмиковци

a

- сълзицa.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.07.20 18:08



Липсва само другата Румба - Овчаров.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.07.20 18:11



нa всeки

.

Редактирано от Metropolis на 16.07.20 18:15.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.07.20 18:13



Борисов е прав, че като гледа лицата на протеста, не вижда някое, което е в състояние да управлява.
Хвани единия, джасни другия. Като ги гледам и аз.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.07.20 18:15



+ ~



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.07.20 18:16



Кои са тези които много са си повярвали.
Какво искаш да ни кажеш?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.07.20 18:25



Опозиционерите повярваха, че днес оставката на Борисов ще е факт.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 18:29



Галъп Интернешънъл. 58% ИСКАЛИ оставка на правителството. 32% - не. Да приемем, че е вярно.

Ми - ей ги изборите и резултатите им. 32% за ГЕРБ и 58% се разделят между двайсет партии... Като сложиш 28 за БСП - остават 30 да се делят между онзи нечистоплътник дабългареца, лайчето манолова, славчо, ДПС, ЦвЦв, Костя Копийкин, патриотите, ...кого забравих?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано16.07.20 18:33



Да свършва всичко това, че от виртуала не излизте, ще хване да се рзболеете, кво, мисля за вас бе. То човек по което и време да влезе в дира, едни и същи.

Нито вие нито аз ще оправим държавата, набийте си го у тиквите, може да я оправим само ако излезем всички на улицата, с такова фейсбучене като вашето, лаладжийска работа е.

Редактирано от ad miral на 20.07.20 22:21.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.07.20 18:34



Галъп Интернешънъл

господата Кънчо Стойчев и Андрей Райчев



Тема Re: едно птиченце ми каза, ченови [re: MupaM]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.07.20 18:53



външното министерство на щатите, което кой знае защо се казва държавен департамент, работи по съвсем други карти, примерно ето по тази, в която географското разположение няма значение:







Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.07.20 18:54



Няма как опзиционери да му вярват за каквото и да е.
Те опзиционерите заради това са опозиционери защото не му вярват.


А и фактите от клуба-подръжничката му от клуба повярва и пусна тема.
Такива като нея ли наричаш опозиционери повярвали?

Ти от кои си, че не забелязваш несъстоятелноста на това което написа?
Не ти ли е рано да се включваш?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.07.20 18:47



...да излезем всички на улицата...
Да бе ! Масов бой между протест и контрапротест е по-зле и от такъв между враждебно спортни агитки.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Zirzi ()
Публикувано16.07.20 18:50



Че кво по хубаво от едни здрав бой бе, то тука не става ли бой между агитките ама словестен. Поне да се напердашиме наистина.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.07.20 19:22



Един рунтав
Народна приказка
Една баба имала син- побойник.Когато се прибирал, все й се хвалел кого пребил, наритал, ребрил...Майка му му викала :" Внимавай синко, откажи се от тия работи, да не те срещне един рунтав! "" Оня се ослушвал.Веднъж налетял на някакъв - невзрачен, нищо и никакъв, рунтав като шебек .Нашият се заял , налетял му, ама рунтавият, да му се не надяваш,, като го подпукал: бой, бой, газенье, мачканье ! - пребил го.Нашият едвам се довлякъл вкъщи, майка му го увива в пресни кожи, оцет, ракия, едно, друго и му викала: "Казвах ли ти , синко за рунтавия, друг път да си знаеш..."



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Zirzi ()
Публикувано16.07.20 19:24



Не знам, прилича ми на лафа, бой ебън и гръцка музика.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.07.20 20:25



Няма как опзиционери да му вярват за каквото и да е.
Те опзиционерите заради това са опозиционери защото не му вярват.


Написала съм друго. Че протестиращите са си повярвали много, тоест на себе си, че с действията си ще принудят Борисов да подаде оставка.
Вчерашният ден им даде надежда, че правителството ще падне още днес.

Къде казвам, че опозицията му вярва?



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.07.20 20:37



Нали и аз това ти написах, не е ли рано да говориш, при условие, че не знаеш какво говориш , а само каквото ти е спуснато!
Но, и понеже питаш за себе си, щот за всички ни е видно:
"Къде казвам, че опозицията му вярва?"
Показвам ти, няма и час, няколко мнение отгоре си го казала/казал/, ти какво си написала/написал/ :
"Опозиционерите повярваха, че днес оставката на Борисов ще е факт."


и сега супер тъпизъм, ново двайсет, като към идиоти:

"Написала съм друго. Че протестиращите са си повярвали много, тоест на себе си, че с действията си ще принудят Борисов да подаде оставка. "
Къде си написала "протестиращите"?


И питам приятелски, на тъпана ли да вярвам или на хуя си?
Налага се да глътнеш Истината от написаното там къде



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано16.07.20 21:19



"Откъде-накъде?!" От там - натам!

Че Бойко трябва да си ходи, е ясно! То той въобще не трябваше да идва на власт! По-прост управник от него не помня, само с бай Тошо си съперничи. Глупав, безпринципен, алчен, прост, дребен хитрец, страхлив, некадърен...

Проблемът е, че тези, които ще го сменят, са същите БСП + ДПС + Слави Трифонов или ония недоразумения "патриотите".





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 21:59



Проблемът е, че тези, които ще го сменят

Не бързай с прогнозите. Има доста българи, които не искат да си загубят работата, гласувайки за "тези, които ще го сменят".

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.07.20 22:24



Е, щом вече и ти разбра, че руснаците идват, значи много сме, силни сме!
Нашият Б, който си избирахме вече е боклук и да си ходи, Слава на руснаците!


"Глупав, безпринципен, алчен, прост, дребен хитрец, страхлив, некадърен.."

Уникалната , обаче, ти води с един месец напред!

Проблемът е с пребоядисването и, че тя глупавата няма като теб гарант като мен че си от нашите!

Не се притеснявай от нищо, сега аз ще ти пращам милиони, беден няма да те оставя!

А нея, ние демократите ще я прогоним заедно с малкото и зло, тя глупавата, безпринципна, алчна, проста, дребен хитрец, страхлива и некадърна съучастничка с гласът си и големите и уста по форумите, докарали страната ни до блатото.


Не се притеснявай и за новите стари, новото никога вече няма да е същото, бързо ще се пребоядисат и ще станат най- демократи от демократите...


Щом ти бързо се усети, те са пъти над теб в усещането!
Няма да можеш да ги познаеш и различиш от руснаците



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 22:27



Галъп Интернешънъл

господата Кънчо Стойчев и Андрей Райчев


Разбира се! Как без тях?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.07.20 22:31



Уникалната към ЛАМБИ:"Има доста българи, които не искат да си загубят работата, гласувайки за "тези, които ще го сменят"."


Тъпа си, не си сляпа, че нали ЛАМБИ е един от тези за които споменаваш!
Той вече гласува, не го ли прочете!


От утре всички сме комунисти и руснаци, не го ли разбра



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.20 22:35



Тъпа си, не си сляпа

Тъпият си ти, ама няма да ти обяснявам защо - от тъпотия няма начин да разбереш.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.07.20 22:48



Че аз нали за това не гласувам щот съм тъп.
Дойде време да отговаряш за вредите които си нанесла на България давайки съгласието си чрез гласуване, щот нали си умна,избра, отгледа и охрани малкото зло, и го превърнахте в ЛАМЯ!



Това че от вчера лаеш и против себе си няма да те оправдае...


Аз не съм участвал и това е факт, и гневните протести не са против мен и моето неучастие, а е против участващите като теб!


Ще ти потърсим сметка, не се притеснявай...ще ни се молиш да те обявим за проста!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.07.20 22:51



Искаш да кажеш, че протестиращите и опозиционерите не са едни и същи хора в случая?
Или просто се омота?



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.07.20 22:59



Глупав, безпринципен, алчен, прост, дребен хитрец, страхлив, некадърен...

Проблемът е, че тези, които ще го сменят, са същите БСП + ДПС + Слави Трифонов или ония недоразумения "патриотите".


И тогава за какво е упражнението? Защо да правим предсрочни избори, за да дойдат подобни хора на власт?
Поне да изчакаме редовните избори и ще се разбере кой ще събере по-големия вот.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано16.07.20 23:07



Никъде не съм говорил за предсрочни избори. Давам оценка на Борисов.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.07.20 23:15



Ти написа, че той трябва да си ходи.
Защо, след като и следващите ще са същите? Той поне има опита както сам каза днес. Значи е безсмислено да си тръгва... поне да не е скоро.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано16.07.20 23:24



"Проблемът е с пребоядисването..."И това ми било приятел!? Е, бива ли толкова да не си ме чел, та да ме слагаш при феновете на Борисов?



А! И да ти кажа в аванс, когато утре ме набедиш за фен на Радев или някакви подобни червенотиквеничковчета, Христо Иванов и други левичари, "патриоти" и подобни, ЦЪ! Не съм! До сега не съм си сменял нито убежденията нито тези за които гласувам.

Така де, да ти дам отчет. Приятелите трябва да се информират. Не се притеснявам да ти го кажа, защото знам, че няма да го кажеш на никого.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано16.07.20 23:30



Да, трябва да си ходи! Както казах, въобще не трябваше да идва на власт. Тези дето са го избрали, те да мислят какви ще са последствията - безвластие ли ще настане, предсрочни избори ли, гражданска война ли ще има...? Аз лично предпочитам да е нещо по-кърваво и зрелищно. Малко трупове по улиците. Най-важното е да има невинни жертви!

Та дано да ви дойде акъла в главите, ама едва ли...



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.07.20 23:34



A нема да се изкъкваш така. Чакам да се кандидатираш за да гласуваме за теб.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.07.20 23:42



Може да опитат да изработят Борисов като пуснат малко кръвчица, понеже той спомена преди дни, че види ли кръв ще си тръгне.
Не бива така да дава козове в ръцете на противника. И да ги подсеща какво да вършат. Няма да се посвенят и дотам да стигнат.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано16.07.20 23:47



Какви противници бе, за да имаш противници, трябва да си някой. Какви противници може да има това недоразумение? Той сам си е най-големият противник!





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.07.20 23:51



Щом не са му противници, излиза, че са ЗА него. Или им е безразлично дали управлява. Да се прибират от улицата!





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.07.20 07:39



Ти май страдаш от някакво раздвоение на личността...



Саксънката да ти даде медицинска диагноза, че не съм толкоз компетентна.

И още - теб нали ТОЙ те направи богат бе, алоууу!! Типичната българска неблагодарност.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.07.20 07:44



когато утре ме набедиш за фен на Радев или някакви подобни червенотиквеничковчета, Христо Иванов и други левичари, "патриоти" и подобни, ЦЪ! Не съм! До сега не съм си сменял нито убежденията нито тези за които гласувам.


Като се замислих - излиза, че си гласувал за ДПС. Щото само тях не набърка в горния кюп.



А, може пък да искаш да убедиш аудиторията, че генерал Атанас Атанасов е нещо различно от тях? Що щЕ тогава в една и също манджа с Христо Иванов? Че и с Бойко похапна от манджата преди няколко години.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано17.07.20 07:45



Аз лично предпочитам да е нещо по-кърваво и зрелищно. Малко трупове по улиците.

Ламби, да не би този път ти да си пияният?





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано17.07.20 08:16









Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано17.07.20 08:30



Кой каза, че съм богат бе алоууу?

Да ти обясня що никой никакъв не ме е правил, да разбереш, ама като знам, че няма да вденеш, ... защо да се хабя?





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: osvoboden pich]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано17.07.20 08:31



Бой и стриганье му трябва на този прост народ!





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: osvoboden pich]  
Автор aiumi ()
Публикувано17.07.20 08:39



Е, те тези, които искат кръв, нямат предвид себе си и близките си окървавени. Да е някой друг. Непознат, и съответно, със "сигурност" заслужил си го.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: aiumi]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано17.07.20 08:52



Добре, че само пил ме избива на такива неща... иначе съм кротък и добронамерен





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.07.20 09:48



Няма нищо за обясняване, работата е ясна и ПЪтникът ти я каза в очите вчера.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.07.20 10:11



Аз лично предпочитам да е нещо по-кърваво и зрелищно. Малко трупове по улиците. Най-важното е да има невинни жертви!

Туй добре, ама защо малко - нека да са много, кат ще е гарга, да е рошава! И кат сме почнали вежднъж, давай да караме наред. Оня ден стана дума за 2 милиарда от едната религия, че би било добре да се изтрепят, и кат туриш и още горе - долу толкова от другата и още към милиард от останалите религии - начи сичките вкупом под ножа! Станаха 5 милиарда трупове, значи остават още 2 и кусур милиарда за прочистване, кат махнеш остатъците от руснаци, китайци и индийци, които са били пропуснати в религиозните чистки, и ето ти останали стотина милиона, кат махнеш разни цигани и прочие неясни елементи и ето ти към педесе милиона - все арийци, шведи и славяни ... и понеже на славяни вяра не можеш да има, тва си го знаем, значи оставаме само немците заради колите им и шведите главно заради шведките ... немците и шведите ще бачкат, ще направим грета отговорник по екологията и ще го ударим на живот с останалите шведки





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: DarkSide]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.07.20 10:28



ще го ударим на живот с останалите шведки

Като завършек на черния хумор да отбележа, че шведки няма да останат кой знае колко, ако продължат с безгрижното отношение към КОВИД пандемията...



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.07.20 10:33



ще го ударим на живот с останалите шведки

Като завършек на черния хумор да отбележа, че шведки няма да останат кой знае колко, ако продължат с безгрижното отношение към КОВИД пандемията...


Че кой ги ебе шведските баби!
Тия, дето стават за "живот", не мрат нито в Швеция, нито никъде.





Тема това птиченце,нови [re: dionys]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.07.20 10:37



сигур го сърби трътлето днес..





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: alisalisa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.07.20 10:38



Всички лежат на тази кълка, че възрастните и болните главно умират, и това е така, но предпазливостта никога не е излишна, защото не се знае в бъдеще какво ще става.
А ДаркСайд говори за тогава.

Редактирано от saksun на 17.07.20 10:32.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: alisalisa]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.07.20 10:48



...Кой ги ебе шведските баби!...
Платени жигола, сред които и нашенски цигани.
За австрийските баби има публикации в местните им медии в този смисъл.
И у нас освен изнасилвачи , си има цигани, опъващи баби и гейове доброволно и платено.



Тема Re: това птиченце,нови [re: parvaty]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано17.07.20 11:08



Абсолютно &#128513;

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: това птиченце,нови [re: dionys]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.07.20 11:20



нищо, де.. да почакаме, може да се разминава с Времето, не с фактите..





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано17.07.20 11:43



Не отива на добре тази работа.
Тоз простият народ ще ти развали рахатлъка.
Не им споменавай за бой, че са много, мобилни, контактни и добре оборудвани.
И да не забравите да нахраните кучетата, че ако избягат голям бой ще пада!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: DarkSide]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано17.07.20 12:07



Не им е вярна сметката!
Много повече са за затриване!


Значи, по мои сметки трябва да се изтрепят 7,2 млрд. и два жирафа!
Накрая остава 500 млн. общо население на планетата. Тук в началото на пандемията го споменах като таргет, колко трябва да умори вирусът.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано17.07.20 12:29



Не посягайте на шведките, на един от нас трябва да се падат две, заради тройката!
Не се самозабравяйте!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано17.07.20 12:33



Няма нищо за обясняване, работата е ясна и ПЪтникът ти я каза в очите вчера.

Когато джигитите говорят кучките да не се обаждат.
С ЛАМБИ сме приятели, стари комунисти и знаем какво си казваме.
Теб никой не те брои за нищо!
Даже и няма да те бием!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.07.20 12:30



Много повече са за затриване!
Значи, по мои сметки трябва да се изтрепят 7,2 млрд. и два жирафа!
Накрая остава 500 млн. общо население на планетата. Тук в началото на пандемията го споменах като таргет, колко трябва да умори вирусът.


Еми то тъй трябваше, ама кой ти крив че твойте ора се оляха в Ухан и объркаха вируса у лабораторията, толкоз били поркани, че забравили кво требе да пуснат и вместо ебола 19 набарали епруветките с напълно безвредната корона, тва щот името било същото кат бирата и затва им "говорело" нещо ...



И сега мъка, мъкаааа ... щот тоз ковид поне пестин години йоще ще требе се точи дорде я докара цифрата запланирана




Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано17.07.20 12:39



"Тук в началото на пандемията го споменах като таргет, колко трябва да умори вирусът"

Точно така, колкото умори все си е печалба, че нямаме разходи.
Останалите ще ги довършим с демокрацията, банките и банкерите


Като са вече сухарени кльощави и не пускат мляко и вълна, ще ги ползваме за кожите!
Уникалните ще ги пазим за семе!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: DarkSide]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано17.07.20 12:46



"И сега мъка, мъкаааа ... щот тоз ковид поне пестин години йоще ще требе се точи дорде я докара цифрата запланирана "

Всичко сме предвидили с ЛАМБИ, стратегически, за година две ако не умрът от страх, ще е от глад.
Нищо не разбираш от вируси, не виждаш ли че само вас хваща, а не нас, всичко е точно, нищо не сме объркали!




Не сме толкова глупави да пуснем вирус който да убие и нас, а не само вас!


А и много пари вложихме, не можем да си позволим да ги загубим, ще продължим да плащаме колкото е нужно, за да се побъркате!
То не ви и трябва много де!

Спасените от нас ще ни се кланят и ще ни слугувате като роби, бунтовници такива, че и мислите на всичкото отгоре!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Редактирано от PYTnik на 17.07.20 12:51.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.07.20 13:37



За тебе 4 шведки и 1 циганка. Шведките да седнат връз тебе, а циганката да ти сере в устата...



Редактирано от tuzlija-179435 на 17.07.20 15:48.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.07.20 14:28



ми 18-20 годишните доказано не умират от ковид - като ще си говорим за живот с шведките.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.07.20 14:29



- новият депутат от листата на ГЕРБ!

Браво на това момче! Доста смелост се изисква от един човек като него да официализира принадлежността си към тази партия и то - ТОЧНО В ТЕЗИ ПРОТЕСТЪРСКИ ВРЕМЕНА!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.07.20 14:42



Всички лежат на тази кълка, че възрастните и болните главно умират, и това е така, но предпазливостта никога не е излишна, защото не се знае в бъдеще какво ще става.

Каква ти кълка, какво ти бъдеще! Почина як спортист на двайсет и няколко години! Това какво им говори на мангъровците? Отникъде няма признаци, че би могъл да бъде жертва на този вирус, дори баща му и майка му си го носят без усложнения, а той си отиде!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.07.20 15:05



,+1



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.07.20 15:33



Да, знам. Николай Щерев, състезателят ни по борба, синът на Симеон Щерев. На 33 години.
Още преди повече от три седмици съобщиха, че е в тежко състояние във Военна болница.
Някак усетих, че няма да се пребори с болестта...

Едно момче, пациент, ми беше казало за негови близки в Италия (може би, не са българи), че синът им починал на 20 години от COVID-19, а по-малкото им дете било в болница в недобро състояние.
Беше през март или април.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.07.20 16:20



тук имаше дванайсет годишно момиче, в португалия деветнайсет годишно момче, в англия не помня вече колко годишно, навсякъде по света има по един два такива случая и всеки такъв случай на починал от ковид младеж се раздухва максимално от медиите, починалият задължително е спортист или редовно спортуващ и в страхотна форма без никакви други оплаквания, обаче навсякъде статистиките са едни и същи - средната възраст на починалите е равна на средната продължителност на живота и починалите са със средно две цяло и нещо други болести - сиреч огромното мнозинство са над 70 годишни и с минимум две тежки болести



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано17.07.20 16:27



20+ e равно на 33!? Доообре.






Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Naki]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано17.07.20 16:37



То не е равно, ама трудно може да се мисли за заразни болести, дето оставят живи 20+, пък морят голяма част от тези на 33, така че няма голямо значение.

За Щерев младши, естествено, имаше подмятания, че веществата, дето ги е зобил като състезател, са допринесли за смъртта му. Дали е така, не знам. Със сигурност има примери на починали млади хора без установени заболявания и без допинг, т.е. ако не е той, може да се намери друг отговарящ на описанието. Но си остават единични примери все пак.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: DarkSide]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано17.07.20 16:40



Тука специално средната възраст на починалите беше по-ниска от средната продължителност на живота с близо 10-тина години... Поне до едно време, докато генерал-майор професорът и колегите му правеха брифинги и съобщаваха и това.
Възможно обяснение: масово смъртоносна болестта става след 80, а за 60-70 е само малко по-опасна от 40-50.


Ама може и да не е така.

П.П. Не мога да намеря по-нови данни. Намирам някакви откъслечни - 66, 72..., но не ми става ясно дали се отнасят за починалите за деня, или общо.
72 вече се доближава до общата средна, която е 75. Но 66-75 си е разлика. Толкова някъде беше и по времето на брифингите.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Редактирано от MupaM на 17.07.20 16:47.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: DarkSide]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.07.20 16:35



Това никой не отрича. Въпросът е, че се промъкват случаи с около 50-годишни хора, за които е отбелязано, че нямат придружаващи заболявания. Естествено, може да не е било известно дадено заболяване на човека, но може и да е здрав, невъзрастен, който развива тежка двустранна бронхопневмония и впоследствие почива от усложненията.

Аз в момента треперя за един младеж, 19-годишен, с кашлица, тежест в гърдите, главоболие. PCR се чака.

Измамното спокойствие не е за мен.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Naki]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.07.20 16:44



Хора в млада възраст са.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.07.20 16:47



новина от 19 юни - Николай Щерев приет във ВМА в критично състояние и поставен на апаратно дишане.
интервю с баща му, Симеон Щерев от 26 юни:



По онова време Николай е бил в болницата. Според бащата, той твърде дълго не е обръщал никакво внимание на симптомите, нито е търсил лекарска помощ, нито се е лекувал. Засилил тренировките, защото си мислел, че коронавирусът като настинка, с усилени тренировки ще го пребори. А трябвало точно обратното, да почива и да се лекува. Потърсили медицинска помощ, чак когато толкова много се влошил, че вече не можел да диша. Не казаха колко време се е мотал без да взема никакви мерки, а вместо това, физически да си претоварва организма и да чака почти да умре, за да го откарат в болница.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: MupaM]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.07.20 16:51



Това е лошото, че обяснението за кончината на спортиста е късно потърсената лекарска помощ. Той е бил със симптоматика и чак при появата на задух се е обърнал към медицинските специалисти.
Четох, че е тренирал през това време. И е мислел, че е с ,,лека настинка"...

Тъжно е.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: alisalisa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.07.20 17:01



Да, за съжаление. Това написах по-горе.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.07.20 17:01



Хора в млада възраст са.

Какво сте взели да му обяснявате на това...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.07.20 17:07



Въпросът е, че се промъкват случаи с около 50-годишни хора, за които е отбелязано, че нямат придружаващи заболявания.

Ами драга, лекар си, наясно си, че бавно-славно изследват какви точно ги върши новият вирус, какви симптоми предизвиква и как първоначално "лекуваха" симптомите и нам колко пъти променяха протоколи на лечение. И за цитокиновата буря много се изписа, дето ако не я овладеят на момента с кортикостероиди, пациентът е бегАл, и за причината за затрудненото дишане, че всъщност било тромбоемболия и трябвало антикоагуланти и нам какъв си апарат, през който да му циркулира кръвта на болния. Но през първите месеци се знаеше много по-малко за вируса, затова не винаги прилаганото лечение е било спасително, отделно - колко време е минало от заразяването до потърсена лекарска помощ и дали пациентът не е неглижирал симптомите, докато онова нещо си работи в организма му и си върши поразиите. И ето ти - 50, 20, 30 годишни без заболявания, пък взели, че умрели.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.07.20 17:10



Въпросът е, че се промъкват случаи с около 50-годишни хора, за които е отбелязано, че нямат придружаващи заболявания.

Сигурен съм че всяка божа година се отчита някаква бройка починали около 50 годишни хора от грипни усложнения. Също както и, за съжаление, младежи и малки деца. И досега това не се е считало за края на света и не са го раздухвали из медиите. Имаш ли идея какви са данните за починалите от нормалния сезонен грип в последните години?



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: DarkSide]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано17.07.20 17:19



ами за лекари лекуващи грипно болни
няма данни за подобни починали от заразата!!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: DarkSide]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано17.07.20 17:14



Никой няма официални данни освен може би лекарите, то затва тука предъвкването на изречения от типа "а пък от други работи умират много повече" нямат много смисъл.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: DarkSide]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.07.20 17:36



И досега това не се е считало за края на света и не са го раздухвали из медиите.

Че кой раздухва? В началото на патакламата доста плашещи неща се изговориха, но сега, както виждаш, медиите от сутрин до здрач каканижат за протестите, на вируса почти никой не обръща внимание. Това за средната възраст на починалите от вируса в някоя си страна някой от нас го пусна и почнахме да си правим сравнения. Дори за спортиста НЕ СЕ наблегна из медиите младостта му.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: MupaM]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.07.20 17:31



Не ми се вярва официални данни да има само за ковид, а за починалите от останалите болести изобщо да няма никаква статистика.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: DarkSide]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано17.07.20 17:32



Има сигурно, нали и аз това казах. Обаче не е публично достъпна в интернет. Не че е дълбоко пазена тайна, просто няма табиет да се систематизира и публикува, предполагам.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Мустафа привика Радевнови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.07.20 18:26



Бонба. Шок.

Президентът Румен Радев напусна учението "Бриз" заради извънредна среща с американския посланик Херо Мустафа.
Разговорът между тях ще се състои, докато премиерът Бойко Борисов не е в страната.



Тема Re: Мустафа привика Радевнови [re: Crrafterr]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.07.20 18:47



Комай партенка. Фейк.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: alisalisa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.07.20 19:00



Защо ми обясняваш това?



Тема Re: Мустафа привика Радевнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.07.20 19:02



Чух, да. Любопитно.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Мустафа привика Радевнови [re: Crrafterr]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано17.07.20 18:59



Може да е решил да иска там убежище, ще президентшата не щяла в русията.


научи се да чакаш

Тема Re: Мустафа привика Радевнови [re: Crrafterr]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано17.07.20 19:10



Фейк





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.07.20 19:13



щото задаваш тук разни въпроси за промъкващи се без заболявания.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: DarkSide]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.07.20 19:31



Имаш ли идея какви са данните за починалите от нормалния сезонен грип в последните години?

Като личен лекар правех отчет по групи заболявания, който изпращах в РЗИ. Всяка година.
Имах журнал за остри заразни заболявания, за контактните - друг журнал, които подлежаха на проверка, ако дойдат на такава.
Трябваше и да се обаждаме на дежурен епидемиолог да предаваме дадени случаи.

Обобщението за боледуващите от ОРЗ (остри респираторни заболявания), също грип, както и починалите се е правело от РЗИ.

Но аз нямам един пациент, починал от грип. Нито един! А доста покойници познавам служебно, хора с тежки заболявания. Нито в клиниките по време на стажовете, на дежурства в неотложно отделение, нито на сегашната ми работа имам пациент, починал от усложнения от грипен вирус.



Тема Re: Мустафа привика Радевнови [re: Crrafterr]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.07.20 19:50



Нали от посолството са опровергали!





Тема П.П.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.07.20 20:13



На настоящата ми работа не правя такива отчети. Само подавам конкретните случаи в медицинската програма и вече лечебното заведение си извлича каквото му е необходимо за дадена отчетност.

Много пневмонии съм лекувала в домашни условия. Сега, обаче, установя ли такава с подозрение за коронавирусна инфекция, аз трябва да хоспитализирам човека.

Отделно като консултирам пациенти за прием в отделение, примерно АГ, трябва огромно внимание, за да не пропусна жена с COVID-19 да внесе вируса, че ще пламнат всички.
Абе, различно е положението сега, но не знам защо метнахме темата за Борисов в такава посока.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: saksun]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано17.07.20 21:41



Протестиращите и опозиционерите не са едни и същи хора.



Тема Язъкнови [re: Crrafterr]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.07.20 21:36



Язък, че е фейк "бонбата" и "шокът"


Оня ден Радев наистина се видял с посланиците от ЕС и Швейцария, защо е пренебрегнал да покани след това американския, руския?



Тема Re: Мустафа привика Радевнови [re: Crrafterr]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.07.20 21:40



искрено се надявам да не я гушка под мишка и да не я вози в джип..



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.20 15:51





Какви пикантни нещица се появяват за пребитите невинни млади!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.07.20 16:19



И Ржевски се опита да го умори...





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.20 16:57



Прави впечатление, че този бит-пребит вчера се разходи по всички телевизии и разказа напоително как би бит и пребит... Абе аланкоолу, ПРЕБИТ човек не изглежда като теб! Де са ти белезите?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано18.07.20 17:57



Уни, тва е тъпо. Те знаят как да бият без белези. Синини има обикновено по невидимите части на тялото - ребра, хълбоци, гръб. А често няма и следи.

Пропагандата на "опозицията" не прави събитието невярно. Бит е много. Има клипове. Има родителски показания.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.20 18:01



Пропагандата на "опозицията" не прави събитието невярно. Бит е много. Има клипове. Има родителски показания.


И тук, както и навсякъде, всичко е въпрос на това - кому ще повярваш и защо. Вече се каза някъде, че фамилията му е бивша комунистическа. И пак казвам - дори и да не е имало белези - времето между предполагаемия зверски побой и разходките по студията е подозрително кратко.

Клипове може да ми пуснеш. Родителските показания не са ми доказателство за нищо.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано18.07.20 18:31



Фамилията му е бивша комунистическа???

Що за тъпотии. Те бият само гербаджии? Чукай на дърво и тмини и стига писа тъпотии.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.20 18:33




Фамилията му е бивша комунистическа???

Що за тъпотии. Те бият само гербаджии? Чукай на дърво и тмини и стига писа тъпотии.


Хе-хе... тъпотия ли е, ако татко и мама са червени и в червата, и ся са видели начин да накиснат оня мафиот Бойко и министерствата му?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: 2biri]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано18.07.20 18:29



Те знаят как да бият без белези.
+1



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано18.07.20 18:37



"... той падна и си удари главата. И така 7 пъти"



(+1 означава, че и ти го можеш? Браво бе )

Редактирано от Crrafterr на 18.07.20 18:38.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.20 18:50



Те знаят как да бият без белези.
+1


Да, в това никой не се съмнява... но когато таткото казва, че синът му е ПОМЛЯН ОТ БОЙ и с КОМОЦИО - твърде бодър ми изглеждаше на телевизора за един помлян от бой човек. "Бил е буквално пребит" - казва бащата. Майката пък казва " целият е в белези и кръвонасядания. (цитат)

И - О, УЖАС - прекарали цяла нощ в районното! Все едно каза "Цяла вечност"! И не им дали да ядат! Ти да видиш!

Аз все още не съм чула, нито видяла защо точно е бил задържан. Също не съм чула да е ходил на лекар за освидетелстване на "белезите и кръвонасяданията".

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 18.07.20 18:51.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано18.07.20 18:51



Тъпотия е.

Все едно да набият твоето без белези в защита на Бойко. И да го ритат и блъскат с видео, което ти като бойковистка режисираш. И да висиш в болницата цяла нощ да чакаш... заради Бойко???

Айде малко обективно като майка. Има неща, които не бива да се политизират. Училището и то ли е червено? И то беше с позиция.

Съскаш за неща, за които не бива. Майка си.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Crrafterr]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано18.07.20 18:51



Te, че знаят как да бият - знаят. Колко е бит и колко не е, няма да гадая, но на клипа се вижда, че няколко човека играят тропанка + граовско едновремено върху него. Скриха ли го зад колоната по едно време - скриха го. А на "24 часа" отдавна не може да се вярва.

"... той падна и си удари главата. И така 7 пъти"
Едно време така разправяха и за Илко Ескинази, че паднал от джета в морето и си ударил главата в бордюра...



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.20 18:53



Абсолютно не намесвай нито майчинството, нито Бойко!

За мен този човек БЕЗ СЪМНЕНИЕ преувеличи всичко.

Всеки човек на тоя свят има майка, и всяка майка има дете.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 18.07.20 19:03.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано18.07.20 18:49



за човек след комоцио изглежда, държи се и говори перфектно
бях навън от къщи и в магазин чух, че коментират, че е починал
после видях интервюта
ако е имал комоцио не е било тежко



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.20 18:57



Спомням си и друго - родителите заявяваха, че поради побоя той НЕ СИ СПОМНЯ НИЩО от нощта! А се оказа, че в ролята на телевизионен герой той ОТЛИЧНО си спомня всичко в най-малки детайли.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: vozac]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.20 19:02



за човек след комоцио изглежда, държи се и говори перфектно
бях навън от къщи и в магазин чух, че коментират, че е починал
после видях интервюта
ако е имал комоцио не е било тежко



Не е въпросът само в комоциото. Всички други описания на състоянието му, които родителите му изнесоха - цитирах ги в същия пост, който ти коментираш - изключват възможността да се разхожда бодро от телевизия в телевизия и напоително да разказва "приключенията" си - половин час говори само при Ризова!

Повтарям - "ПОМЛЯН ОТ БОЙ", "след три припадания", "Бил е буквално пребит", "целият е в белези и кръвонасядания", "няма никакви спомени в резултат от побоя"....

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано18.07.20 19:17



Същите лекари от „Пирогов“ обаче не са установили никакви проблеми с гръдния кош или белия дроб на студента. „На 11 юли му беше извършена рентгенография – на гръден кош и бял дроб.

"Д-р Георгиева установи, че всички параметри са в нормалните показатели на клинично здрав човек. Констатира, че е запазена цялостта на обхванатите кости, т.е. няма счупвания“, разказаха нашите

.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.20 19:13



Същите лекари от „Пирогов“ обаче не са установили никакви проблеми с гръдния кош или белия дроб на студента. „На 11 юли му беше извършена рентгенография – на гръден кош и бял дроб.

"Д-р Георгиева установи, че всички параметри са в нормалните показатели на клинично здрав човек. Констатира, че е запазена цялостта на обхванатите кости, т.е. няма счупвания“,

А, благодаря. Ти поне не си "майка" и ти е позволено да не цивриш над нещастната съдба на пребития и окървавен!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.07.20 19:22



"Не е въпросът само в комоциото"
Не, не е само в комоциото, и дори въобще не е там.
Въпросът е, че ти не задаваш въпрос, а дъвчеш нещо с неприятен вкус.

Какъв ти е въпросът?
Бият ли полицаите беззащитни граждани ли?
Или: Защо при Ризова не отиват трупове на пребити граждани?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.07.20 19:33



" Констатира, че е запазена цялостта на обхванатите кости, т.е. няма счупвания“, разказаха нашите източници."
И според Лекарите, комоцио му се е отразило благотворно, кото си е възвърнал паметта.....и според пак Лекарите психиката му е станала по- здрава следствие на нормалният стрес.

Не човек, а желязо просъскал уникален агент.
Тихо малкият казал:"Не! Комунист!"



Благодаря, ти не си майка!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано18.07.20 19:45



Ами ако нито можеш да четеш нито да мислиш аз не съм ти виновен, съжелявам.

" „Ако го снимате и го покажете колко е бит, ще стане революция“, обяви миналата седмица в тв интервю един от „Отровното трио“ - адвокат Николай Хаджигенов, който често води дела срещу полицията.
Вчера самият Марчев за първи път даде половинчасово телевизионно интервю. Малко по-късно във Фейсбук в коментари и профили много хора питаха защо, след като е бил жестоко пребит, не се виждат видими белези.
Марчев твърди, че е получил множество „шутове, удари по гърба, бъбреците, главата, по цялото тяло“. И в резултат имал хематоми по лицето и главата. Такива обаче не си видяха на телевизионния екран, а според лекарите малки кръвоизливи и хематоми се разнасят и преминават за около 2 до 3 седмици. ..."




Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.20 20:11



Въпросът е, че ти не задаваш въпрос, а дъвчеш нещо с неприятен вкус.

Какъв ти е въпросът?


Тва да не е лексикон бе, алоууу! НЯМАМ ВЪПРОСИ! Изказвам мнение.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.07.20 20:25



"алоууу!"
Споко бе уникална, всички знаем коя си-долна си-телефонистката Долна Оряховица

алоууу!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.07.20 20:45



"Ами ако нито можеш да четеш нито да мислиш аз не съм ти виновен, съжелявам."
Няма за какво да съжаляваш за мен, нито чета, нито мисля.
Само ми мина през ума /не дай боже/ като те опраскат в полицията от бой как бързо ще си промениш мисленето...и ще ти се доще да ми се похвалиш, че вече и ти мислиш!


Виж какво ще ти отговоря, моля спазвай правилата, тук не може така да внасяте интриги от други клубове: обяви миналата седмица в тв интервю един от „Отровното трио“ - адвокат Николай Хаджигенов,

Ама наистина ти казвам че ако уважаваният от теб адвокат Николай Хаджигенов, си завре морков в гъза, аз нямам никакво намерение нито да му го вадя нито да му го натиквам, по тази работа ти си специалистът, нито мога да мисля, нито си виновен,
Само участвам в спектакъла, без никакъв инерес за важният ви морков!


Най-малко имам намерение да се заяждам с теб, просто ползвам общността на темата, и няма нищо друго лично към теб, освен адвокат Николай Хаджигенов и морковът ви ...които ти лично впоследствие ми предложи за обсъждане...


Ако си се обидил че съм ти написал че не си майка, оплачи се на уникалната, тя ще те разбере какво е да не си майка!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.20 20:48



Изкривяваш всичко, ама то е щото толкоз ти е акълът.

Тук никой не спори ДАЛИ полицията бие невинни хора. Всички знаем, или поне ПОДОЗИРАМЕ, че е така, и не само у нас е така. В случая спорът е дали ТОЧНО ТОЗИ младеж е бил бит ТОЧНО ТОЛКОВА МНОГО, колкото претендира, или половината е преувеличени шменти-капели, за да се злепостави полицията.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.07.20 21:09



"Тук никой не спори ДАЛИ полицията бие невинни хора. Всички знаем, или поне ПОДОЗИРАМЕ, че е така, и не само у нас е така"

Ади стига простотии,всички знаем, само ти имитираш подозрения, по нелеп начин и с проста цел, породена от простотия и от страсти долни.
И неволно се опитваш да въвлечеш и нас....в жабешкото си блато.


А след като всички знаем основното, че бият яко беззащитни...и деца, веднага се досещаме защо ти не знаеш, а само подозираш.


Това е случаят, а не оня, за оня случай няма как да знаем , ти също...но твоят случай, сега и тук пред нас ни е пределно ясен, че поведението ти е като на курва долна категория, естествено и без да се усещаш че си се насрала.
Трагичното е че си горда с това, а хубавото е че чрез простотията си ни даваш възможност да Заявим че сме на другата страна.
Върни се прочети темата и мненията и внимавай да не разбереш случайно що за боклук е поведението ти и в тази тема!
Уникален боклук, утайката на нацията...не ти, поведението ти...ти си проста и не знаеш какво правиш, простено ще ти е.

Споко всичко е наред и боят е в реда на нещата

Ако добре се представиш с мръсната си роля, утре може да ти се даде да го играеш ЖанаДарк, за днес, си го играеш като пълен боклук, и ти идва отвътре по естеството ти...
Публиката не те разбира но ти се възхищава, като те замеряме с развалени яйца...


Това е случаят, а не оня!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано18.07.20 21:53



"Ама наистина ти казвам че ако уважаваният от теб адвокат Николай Хаджигенов"
и как разбра че ми е любим баш точно този активист на БХК и лобист за гейски права?
Толкова ли изкукал или правиш елемнатарни опити за манипулация?

Другите ти бръщолевици няма да си губя времето да коментирам.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.07.20 22:35



"и как разбра че ми е любим баш точно този активист на БХК и лобист за гейски права? "


Ами като е педераст, що го вкарваш в темата за падналата вдигнала се бомба????????
Ти вкарваш в темата пеераст, аз ти пиша че пеераси не ме интересуват и нямат нищо общо с темата и ти ми отговаряш че съм тъп.


Ами наистина съм тъп, ти ми подаваш пеераса, ама на мен не ми се чете нищо от и за пеераси!


Тъп съм, не ме пробвай повече!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 04:03



Калин Вельов е български музикант, барабанист.

Биография

Роден е на 18 юни 1973 г. в София. На 10 години става барабанист на детската група Пим-Пам с ръководител Борис Карадимчев. През 1988 е приет в Музикалното училище „Любомир Пипков“. Калин Вельов е първият барабанист на популярната джаз фюжън група Акага, където свири от формирането на групата през 1991 до 1998 г. Акага е студийна група към БНТ и участва във всички престижни музикални фестивали в страната. Участват и два пъти в един от най-престижните джаз фестивали в света – този в Монтрьо. От 1992 до 1994 свири в група Медикус, а след това и с Дони и Момчил. В периода 1998 – 1999 Вельов е част от Ку-Ку бенд. Свири и с Лили Иванова на концертите &#1117; в Москва през 1998.

През август 1999 заминава за Холандия, където учи в латино отдела на Консерваторията в Ротердам. Паралелно участва в групата Project 2000, а две от песните им са пуснати по холандската версия на MTV. Групата осъществява много турнета и концерти в Централна Европа. Освен това Вельов работи с множество холандски диджеи, а през 2001 г. стартира съвместен проект с Нина Николина. По време на престоя си в Холандия свири в множество латино, джаз и електро формации. През 2004 завършва Консерваторията и се завръща в България.

Заедно с Нина Николина записват албум, като песните в него са изцяло композирани и аранжирани от Вельов. През 2007 г. основава група Тумбаито, които свирят латино и салса. През 2011 г. издава самостоятелния си албум „Две лица“

През 2020г., музикантът става депутат от партия ГЕРБ


Вземете вкарайте и някой друг клоун, така де нали БАРАБАНИСТИ вкарвате дет си нямат халхабер от политика.


Та, каква е ползата от Калин Вельов в Народното събрание?
Реторично питам?



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 04:23



/ТОЙ те направи богат бе, алоууу!!/

Той май само това може!

ТОЗИ ЧОВЕК Е В ДРУГА РЕАЛНОСТ



Единствената му възможност да комуникира при незнаенето на езици, е да козирува по американски на гола глава, което той мисли за много изискано и шик. Банкянски кръчмарски рефлекси.
Боже мили, колко се срамувам!

Акад. Петър Иванов



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.07.20 07:06



но твоят случай, сега и тук пред нас ни е пределно ясен, че поведението ти е като на курва долна категория, естествено и без да се усещаш че си се насрала.
Уникален боклук, утайката на нацията...не ти, поведението ти...ти си проста и не знаеш какво правиш, простено ще ти е.



Я си сдържай езика малко.

ОТДАВНА Е ЯСНО, ЧЕ НОРМАЛНО ДЕТЕ НЕ МОЖЕ ДА ИЗДЪРЖИ ПОД ЕДИН ПОКРИВ С ТАКЪВ ПРОСТАК КАТО ТЕБ И ИМЕННО ЗАРАДИ ТОВА СИНЪТ ТИ Е ИЗБЯГАЛ И СЕ Е СКРИЛ ОТ ТЕБ - ОТ СРАМ И НЕПОНОСИМОСТ.

Само не е много ясно защо не е избягал в Русия, но - в тази посока не си успял да му промиеш мозъка.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.07.20 07:37



бе ти толкова ли си проста, долна, подла и грозна, та единственото, което може да ти роди тъпата кратуна когато видиш зора с Пътника е да го уязвиш чрез децата му?

какво правиш бе, жено ... майка си!

__________________
Мен ли наричаш Луд? Би трябвало да сляза от този Еднорог и да те зашлевя!


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: jumbles]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.07.20 08:10



Затваряй си плювалника.

ТъпНик беше ПРЕДУПРЕДЕН ОФИЦИАЛНО.

На зло куче - зъл прът.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 19.07.20 08:20.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.07.20 08:21



по-ясен отговор едва ли би могла да ми дадеш - наистина си толкова си проста, долна, подла и грозна
е то, освен да те заплюя друго не ми остава

да го духа уникалната ... Венсеремос, Пътник!

__________________
Мен ли наричаш Луд? Би трябвало да сляза от този Еднорог и да те зашлевя!


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.07.20 08:25



Е па " отровното трио " да му бере греха. Щом тактиката им е да направляват протестърите като ОФци и голяма част от тях да не знаят предвварително накъде ще ходят, а са направлявани на момента от координатори със слушалки, в случая полицаите са действали да не допуснат да има контакт с тези от проправителствения митинг, изтеглящи се към автобусите си . Същото, както правят след мач. Явно синковецът е бил сред най-напъващите да преследват чуждата агитка надолу по "Дондуков".



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: jumbles]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.07.20 08:30



наистина си толкова си проста, долна, подла и грозна
е то, освен да те заплюя друго не ми остава


Търкулнало се гърнето - намерило си похлупак.



Не ме занимавай със себе си.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: jumbles]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.07.20 08:50



Точно си като хипарите, издигащи лика на убиеца на техни събратя в Куба - Че Гевара.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.07.20 09:15



"ОТДАВНА Е ЯСНО, ЧЕ НОРМАЛНО ДЕТЕ НЕ МОЖЕ ДА ИЗДЪРЖИ ПОД ЕДИН ПОКРИВ С ТАКЪВ ПРОСТАК КАТО ТЕБ И ИМЕННО ЗАРАДИ ТОВА СИНЪТ ТИ Е ИЗБЯГАЛ И СЕ Е СКРИЛ ОТ ТЕБ - ОТ СРАМ И НЕПОНОСИМОСТ."

Избягал е защото, отказва да се прехранва като низък измамник, който подписва документи с невярно съдържание, при "законно" изповядване на сделки, и за да запази и децата си от тази мерзост.
От такива като теб, които неуморно узаконяват ненормалното за норма, поругавайки достойнството си на човек?
Ти и вие няма как да се сравнявате със синът ми, при условие че тинята е вашата ценност!

Ти изпитваш удоволствие от този диалог, а аз отвращение.
И в това е разликата!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.07.20 09:20



не съм съгласна с твоята гледна точка, но имаш правото да я имаш:)

__________________
Мен ли наричаш Луд? Би трябвало да сляза от този Еднорог и да те зашлевя!


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 09:27



/поругавайки достойнството си на човек?/

+



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.07.20 09:26



Ти си надавал тука вой като вдовица за кур, че синът ти има приятелка от оная държава и още не мислят за деца, сега пък...Това като когато качваш снимки на къща с двор в еди-кой-си град, после виеш как Мутафчийски те е заключил в опърдяната софийска панелка, ковнал ти е дъски на прозорците и спрял кранчето с въздуха...



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 09:30



Много - - -

Курвенско женско поведение.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.07.20 11:59



Няма сделка за парите...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.07.20 12:05



Абе тоя катил ли е застанал да ми говори за Левски? За чиста и свята република? Радевия? С ходатайствата и назначаването на любовницата си на незаслужена длъжност и после покриване на разследване на тая тема?

Гиди мизерник такъв!!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано19.07.20 12:29



Избягал е защото, отказва да се прехранва като низък измамник, който подписва документи с невярно съдържание, при "законно" изповядване на сделки, и за да запази и децата си от тази мерзост.

Аре стига глупости. Като не е щял да се прехранва като низък измамник, да си е намерил почтена работа, дето да не печели пари чрез измами.
Милион работещи българи го можем, само въпросният - не.

хаха



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 12:38



Шефе, да пусна един статус в твоя защита - сещай се.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.07.20 12:59



пп. Между другото, партийните тролове са анонимни.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: alisalisa]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.07.20 14:09



"Милион работещи българи го можем, само въпросният - не"

Не си ме разбрала, синът ми е един от двата милиони неработещи цигани и избяга за да не му се налага да краде, за да оживее, от работещите честни и достойни като теб милиарди българи.

"само въпросният - не"
Слабоумни путкини работи, само въпросният бил не можал, сам сам и единствен...а ай сиктир как ти звучи като отговор?


Напротив, не е единствен, милиони можаха и заради това са вън.


Браво на теб, претрудилата се, честна и достойна българка и на милионите като теб....изродите вън..да се научат да уважават достойните като теб СВЕТИЦИ!


Достатъчно ли съм груб, за да разбереш какво ти отговорих?????

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Експертизатанови [re: UnicaDonna]  
Автор Noblesse oblige (изкуствовед)
Публикувано19.07.20 17:31







Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.07.20 17:52



Да, каза се, у ПИК.
Само дето фамилията му се оказа, че не е комунистическа.
За разлика от фамилията бойкова.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.07.20 19:52



Тотална гнус... “моля другарко”... Прочутият адвокат Хаджигенов “пише писмо до султана”... тоест - до всички държави по земното кълбо... да се жалва от Боко! Безсилие и лигавщини! Липса на всякакъв здрав разум и национално достойнство!

Кой си ти бе, дрисък такъв, да се изказваш от името на целия народ?!?!? Сто хиляди да сте, двеста да сте протестиращи по целия свят, що за нахалство?

Тия зорлем ще ме накарат да заобичам Боко...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 19.07.20 23:33.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.07.20 20:58



"Прочутият адвокат Хаджигенов “пише писмо до султана”... тоест..."

Какъв адвокат пък те сега тресе, продажен троле.
Получи доказателства за троленето си и веднага го обърна за адвокат





" UnicaDonna
(заядница)

Re: Бомбата падна. Борисов си отива. [re: tuzlija-179435] Отговор на мнението

Прави впечатление, че този бит-пребит вчера се разходи по всички телевизии и разказа напоително как би бит и пребит... Абе аланкоолу, ПРЕБИТ човек не изглежда като теб! Де са ти белезите?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

2biri
()

Re: Бомбата падна. Борисов си отива. [re: UnicaDonna] Отговор на мнението

Уни, тва е тъпо. Те знаят как да бият без белези. Синини има обикновено по невидимите части на тялото - ребра, хълбоци, гръб. А често няма и следи.

Пропагандата на "опозицията" не прави събитието невярно. Бит е много. Има клипове. Има родителски показания.



UnicaDonna
(заядница)

Re: Бомбата падна. Борисов си отива. [re: 2biri] Отговор на мнението

Пропагандата на "опозицията" не прави събитието невярно. Бит е много. Има клипове. Има родителски показания.


И тук, както и навсякъде, всичко е въпрос на това - кому ще повярваш и защо. Вече се каза някъде, че фамилията му е бивша комунистическа. И пак казвам - дори и да не е имало белези - времето между предполагаемия зверски побой и разходките по студията е подозрително кратко.

Клипове може да ми пуснеш. Родителските показания не са ми доказателство за нищо.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!"



" Липса на всякакъв здрав разум и национално достойнство!
АЗ МИСЛЯ ТАКА!! "

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.07.20 21:14



Студентът в Хага си е научил урока по трудния начин.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 21:23



голяма чорба с тойзи младеж. има медицинско - нищо сериозно. Използвани снимки на пребит футболен фен отпреди години. Обявиха го за убит. После го били под колоните на министерски съвет, а майка му търси свидетели от бой на "Орлов мост"....... Та не е ясно, кой бит, къде бит и бит ли е. Очевидно го използваха момчето и доокрасиха до недостоверност. Нещо пресолиха манджата, ама така се натяга обстановката, особено като се използва от кой ли не обстановката

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 21:25



Цяла тема пусна, че ти пречи и пак й ходиш по полата. Не я чети, като не ти харесва, говори си с който ти харесва. Това твоето си е жив тормоз.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tia9]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано19.07.20 21:36



Е то от самото начало още от "протеста" пред Дуган сарай е ясно че червено левите и зелено левитите (разни ултра нео левичарски организации) се сдушиха за задружни действия за дестабилизация на страната. Подобен сценарий от зимата на 2013. (Когато газопровода ТАП ни заобиколи).





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 21:38



обаче дясно-ляво соросинкави ми идва вповече)))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tia9]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.07.20 21:39



Полицаите са действали точно както се прави, когато една агитка се опитва да се добере до тази на опонентите, нищо повече.Дали след мач, дали на протест, сватба, панаир - все тая.Инструктирсани са да не посягат на видимо непълнолетни и видимо бременни.По възможност да използват палката по крайниците, ако преценят, че са в положение на самозащита - където успеят.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 21:40



Това променя ли факта, че се изляха тонове глупости по въпроса. 90 процента приказки от хиляда и една нощ.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Редактирано от tia9 на 19.07.20 21:48.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tia9]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано19.07.20 21:41



Да тогава беше чисто руски интерес. Но не забравай че сред демократите гравитиращи към разни форми на соросоиди има такива които искат да навредят да Тръмп по всеки начин.

Отделно вътрешите интерси на гел лобистите да наложат истанбулската конвенция в БГ.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tia9]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.07.20 21:35



"Цяла тема пусна, че ти пречи и пак й ходиш по полата. Не я чети, като не ти харесва, говори си с който ти харесва. Това твоето си е жив тормоз."


Грешиш, никога не ми е пречила с нищо.
Прощавам ти, защото ТИ ТАКА МИСЛИШ!


Може ли да тръгна по полата ти?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tia9]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.07.20 21:43



Търсят мъченици.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tia9]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано19.07.20 21:45



Е това са отработени методи за дезинформация.
Не помниш ли как от една снимка на удавено дете тръгна бежанската вълна към Европа? Как се отразяваха протестиращите в Сирия който после формираха ислямска държава?
Това са добре изпитани методи на нео либералите и нео левичарите наследници на Троцки.

Редактирано от Metropolis на 19.07.20 21:46.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.07.20 21:48



Тръгни по полата,(фустанелата)на гръцки евзон или килта на шотландски гвардеец, усети сладостта на члена, па белким мирясаш, ама не вярвам...



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 21:43



и резултатът е, че омаловажават и малкото идея дето имат протестите. Фалшивият драматизъм не е донесъл нищо добро.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 21:57



|Именно, утре ще се хванат за гушите. Всеки иска да целува..... различен, а идеите ги няма. До оня ден нямаше искане за нищо, само оставка. От вчера се появи една конституция, ама как и кой ще я променя............пълна дупка. Няма вариант БСП или градската десница (тези дето електоратът им е четири преки около БНБ) ще искат еднаква промяна и отказ от партийна система. Утре ще успеят да кажат 20 имена на мажоритарни кандидати? В моя блок живеят над 1000 човека, в квартала са 4-5 такива блока и няколко с по 500-600 човека.......Та излязъл един квартал на протест.............това е положението

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 21:58



демократи соросоиди е абсурд, няма демокрация срещу заплащане.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 22:01



Помня и не само аз. Ама бъркат с пропагандата, тук не се славим с основно население от "американски домакини". Това е причината за обратен ефект.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 22:03



Оф, не нося пола, ама може....по панталона ми да тръгнеш)))....и естествено, че АЗ така Мисля)). Винаги пиша каквото аз мисля)))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tia9]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано19.07.20 22:03



Е това са "демократи" на пазарен принцип.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 22:04



Пазарният принцип е хубаво нещо, стига да не продават майка си и баща си.....

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tia9]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано19.07.20 22:07



Абе точно американците първи се събудиха и избраха Тръмп. (При все всичките му чудатости се стреми да реабилитира консервативните ценности. Ами в западан Европа да не е по различно? Ще излезе се че пожара във Франция от вчера е умишлен, ама каква медина тишина.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tia9]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано19.07.20 22:11



Е тези негодници продават каквото могат дори и чужди деца.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 22:12



Това с изгарянето на културата е ужасно, във всякакъв смисъл. Но Тръм е дебил, ама наистина дебил и за съжаление "ще му платят цената". Простотията със завземането на Европа и опростачването на САЩ е нищо, ако го сравняваш с това дето ще последва в икономиката.......а може и вече да е дошло.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: Metropolis]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 22:13



Това ми е страх, да не окървят с децата......за по-силен ефект. Ог двете страни са деца...и на площада и в униформите

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tia9]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.07.20 22:18



Не виждам никаква разлика между теб и уникалната.
Еднакво пишете и не мислите!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: PYTnik]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.20 22:29



То не е за всеки мисленето))) Ти мисли, ние ще пишем



Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tia9]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.07.20 22:34



Пак също като при футболната публика човек може да пострада и от други от публиката.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано19.07.20 22:57



В някакъв форум във фейсбук, мисля, че батко тук бе дал линк, попитах " кои са хората, които стоят зад изявлението". Не получих отговор.
Зададох още един-два въпроса, пак никой не отвърна. Видях, че отговарят само на хвалебствия и емотикони - сърчица и китки.
Писах нещо от рода "работата е ясна".

По-късно някой ми писа, че били трима, някакъв си адвокат, някой си минеков, и накакъв бабикян.
Претенции да представляват истинските хора.


научи се да чакаш

Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.07.20 22:22



...може да я оправим само ако излезем всички на улицата...

Спонтанно или как?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: ad miral]  
Автор Zirzi ()
Публикувано20.07.20 22:31



Ми спонтано що не.

Ти къде се губеш бе, а отпуска неплатена пусна ли си, или болничен взе ли си?

Няма да мърдаш от тука щото щяхме да се изпотрепем Бойко ли, Радев ли.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.07.20 22:38



Ми спонтано що не.
Щото един професор "80%" веднъж каза, че в България само абортите били спонтанни.



щяхме да се изпотрепем Бойко ли, Радев ли.
Ми, трепете се, нали затова си имаме демокрацийката.
Има ли някакво значение, дали се трепеш заради Боко/Радев или ЦСКА/Левски?

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.07.20 22:45



Айде да залагаме!



Четвъртък е определен като ДЕНЯТ (х) за коалиционен съвет (управляващата коалиция) (то пък като че ли нещо зависи от това), след който съвет правителството ще излезе с решение какви ще ги дъвче.

Междувеменно протестите стават все по-ожесточени, градове се блокират, писма до света се пишат и кой-знай още какво ще се случи.

Какво мислите? Ще подадат ли оставка? И ако не подадат - какви пък "ще ги дъвче" протестът?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: ad miral]  
Автор Zirzi ()
Публикувано20.07.20 22:47



Само да ме банеш тогава.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.07.20 22:50



Само да ме банеш тогава.

Искания за бан, моля със съответната обосновка на ЛБ.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано20.07.20 22:52



Чакай ти отговорим, щот гледам към теб си го адресирала въпроса, така де да не изглежда глупаво.

Смятам че рано или късно ще си тръгнат, а ако останат това говори че са много безкруполни.

Мога да заложа нещо, ама комара не ми е силна страна.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: ad miral]  
Автор Zirzi ()
Публикувано20.07.20 22:53



Ааа бъркаш, аз на ЛБ в любов не се обяснявам, аз мъж.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.07.20 22:57



Правителството няма да подаде оставка. Ще предложи някакви промени, примерно и правосъдният министър да си тръгне.
От друга страна, специално Горанов се опъва и нищо чудно да решат да го оставят, понеже Каракачанов каза, че не намира основание той да напуска поста.

Протестите ще продължат. Ще се стигне до по-тежки блокади на уличното движение, придружени с гаменски прояви. Засега толкова, нататък не знам.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: ad miral]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.07.20 22:58



Оф... сега пак 120 поста на ден
Защо ти трябваше



Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Albena l]  
Автор Zirzi ()
Публикувано20.07.20 23:02



Аре, не реви, щети се разтече грима.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Albena l]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.07.20 23:03



сега пак 120 поста на ден
Защо ти трябваше

Купон да става!



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: ad miral]  
Автор Zirzi ()
Публикувано20.07.20 23:05



А, точно.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.07.20 23:02



Тъпи гримове нямам



Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Albena l]  
Автор Zirzi ()
Публикувано20.07.20 23:10



Искаш да кажеш тъмни ли?



Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.07.20 23:14



Глей си селянджъра у родопите и не се занимай с мен





Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Albena l]  
Автор Zirzi ()
Публикувано20.07.20 23:17



Ся модерно гражданите у селянджъра.

виж кво става за уикенда столичани къде ходят бе.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: saksun]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.07.20 23:17



Ще предложи някакви промени, примерно и правосъдният министър да си тръгне.

Няма да стане с промени. Онези не искат промени, искат ББ и Гешев да подадат оставки, ведно с правителството. Повече се дразнят от някакви промени. Мен ако питаш - трябва просто да кажат - НЯМА ДА ПОДАДЕМ ОСТАВКА, ще си работим до изборите точно в този състав.

Ха да видим пък какво ще стане.

Аз лично за пръв път НЯМАМ НИКАКВИ ПРОГНОЗИ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.07.20 23:25



Къде ходят?



Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Albena l]  
Автор Zirzi ()
Публикувано20.07.20 23:20



У селянджъра.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов си отива.нови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.07.20 23:27



"Претенции да представляват истинските хора."
Абсолютно права си с ПРЕТЕНЦИИТЕ...и погледнах в КОНСТИТУЦИЯТА на България...и на Швейцария.
В Швейцария 150 човека са нужни за референдум, в който там гражданите избират и решават, а управляващите се длъжни да изпълняват...без никой с никакви претенции, а по ЗАКОН!

В България и тартиниянките с претенции за притенциите, се правят на незнаещи за Конституцията си, че властта е на народа и произлиза от народа, и че ПРЕТЕНЦИИ има само в главата на тяртиянките, привикнали на БЕЗЗАКОНИЕ, което те наричат претенции.

"Тъпият" Слави, по закон със 700 000 гласа си поискахме законното със ЗАКОНЕН РЕФЕРЕНДУМ..и до днес Мутрите отвътре същинските тартинианци, говорят и вършат същото като теб: не се влияем от претенции.


Вие бе, вие сте Истинските хора-тартиниянците...каква власт от народа и за народа ни тресе, с Конституцията и Закона заедно!

"Писах нещо от рода "работата е ясна".

Че и по ясна от ясна..пиши още от същият род....

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.07.20 23:33



Поне не ходят в тъпите родопи

дето не им разбираш кво говорят



Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.07.20 23:35



Няма да стане с промени, да, затова написах, че протестът ще продължи. Бабикян говори за гражданско неподчинение.

И аз не бих прогнозирала точно какво ще се случи, но ще станат грозни изцепки, не знам най-вече с чие участие - ей го Минчо Спасов, бивш депутат от НДСВ, тръгнал да спира метрото.





Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.07.20 23:37



"Ха да видим пък какво ще стане"
Пробвал съм го и зная какво става: С две павета си удрях мъдете и когато не ги уцелвах ми беше много хубаво.

Понеже си лишена от мъде, и няма да ме разбереш, то пробвай с простата си глава, както ни предлагаш: Ха НИЕ да видим какво ще стане!




Ама недей с нас да пробваш, ние не гласуваме за такива проби!
Или като шоп, пробвай всички ни, може и на теб да ти е зле, но важното е на нас да не ни е добре....


Само че дали простотията ще надделее!
Надали повече

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.07.20 23:37



Ела на север бе, абориген





Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Albena l]  
Автор Zirzi ()
Публикувано20.07.20 23:39



Селянджъра и аз сега го научих бе, кво ревеш.

А за тъпите Родопи, мани в неделя един шоп щях да бия, тия много нагли бе.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Albena l]  
Автор Zirzi ()
Публикувано20.07.20 23:41



Мноо комари бе, носи се легенда у Родопите че били като врабчета мани ми казват че и кръвопийци яки били и всичките женски.



У родопите ми си е екстра, няма мухи няма комари, не мърдам.



Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: Zirzi]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано21.07.20 00:02



един шоп щях да бия, тия много нагли бе.
Ти... нещо искаш да ми кажеш ли?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Бомбата падна. Борисов НЕ си отива.нови [re: ad miral]  
Автор Zirzi ()
Публикувано21.07.20 06:07



Ъхъ



Нагли бе, аз да ти кажа ти не верваш.




Шъ ги бия, така да знаеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.