Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 28.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Критнови [re: Crrafterr]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано16.07.20 17:10



на тези 3 места пращаш Уни?



Тема Re: Критнови [re: Crrafterr]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано16.07.20 17:12



Бездна съм ходила в Крит, Гугъл казва, че тези плажове също са там.





Тема Re: Критнови [re: Crrafterr]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано16.07.20 17:18



Близкото море ми е бургаското. Плажуване и плуване - не. Погледът ми си почива в хоризонта син. :)



Тема Re: Старата песен, на нов гласнови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано16.07.20 17:22



Хората са различни, човече. Различни са. Огромна част от българите харесват, не ами направо обичат Русия. Ами българи, мои хора са, какво да ги правя, има всякакви, и всичките са си мои. Нямам други.
Има влюбени в Путин, влюбени в Орбан, има зашеметени от руската култура и всичко друго им се струва дребно, има комунисти, шовинисти, откачени по Америка. Имам един приятел, който не спира да твърди, че обича Америка, обичам я вика, това е необяснимо. От детството ми е приятел, аз пък обичам него. Съвсем необяснимо е защото снове там и тук, и даже вече май си е само тук, макар фирмата му да е американска, там е основана. Защо? Без обяснение. Любов. Президента на Славия Венцислав Стефанов, на награждаването по-миналата година, когато спечелихме купата, излезе с фланелка с лика на Путин разтегнат от колосалния му корем, та ми скапа всички спомени, само това помня.
Защо ли? Ами защото и него го хапе мухата по негов си начин. Хората са различни. Раз-лич-ни са.
Дренки трябва да разследва ДАНС.



Тема Re: Критнови [re: Crrafterr]  
Автор 741 ()
Публикувано16.07.20 17:38



Погледнах, не било за цяла Румъния, а за Букурещ, инициатива на общината. От май месец имали програма за масово безплатно доброволно тестване, сега увеличават бройката и добавят пътуващите в чужбина, та с един куршум два заека.





Тема Re: Критнови [re: T a n y a]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано16.07.20 20:06



Плажуване и плуване - не. Погледът ми си почива в хоризонта син. :)

Рак??

Майка ми е така..


Редактирано от Naki на 16.07.20 20:13.



Тема Re: Критнови [re: T a n y a]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано16.07.20 20:12



Значи моята източна тераса ще ти стигне





Тема Re: Критнови [re: Naki]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.07.20 20:25



Ти па, пепел ти на езика. Слава Богу нямам рак, имам склонност към образуване на бенки и разширени вени и след като прехвърлих 40 вече не се пържа на слънце, което дотогава правех яко, ама яко. Всяко нещо с времето си.



Тема Re: Старата песен, на нов гласнови [re: Green Light]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано16.07.20 23:00



Откачени по Америка, има да, луд съм по тая тема. От малък смятам че съм негър.
Отделно в едно прераждане, роб на галера на Марк Антоний. Тръгнали сме, три дена гребем към Клеопатра, и той се сетил че забравил огърлица. Гребем наобратно, и още по бързо, че графикът..... После се удавихме, добре че се удавихме, да се отървем. И йощ, днес, щом Балканът буря зафаща...... а аз мерна тополите край Марица, за веслата се сещам, и рамена болят, и панкреас се свива..... а ехото отеква, слива... слива.... Това е хумор, но е плосък нали? Еми нарочно е, да ви е гадно, отвратягии.....





Тема Re: Старата песен, на нов гласнови [re: Green Light]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано17.07.20 10:57



Дренки трябва да разследва ДАНС.

Иво Инджев го казва това, не аз. Мене ми е ясно, че нищо няма да се разследва.
ДАНС е наследствена организация. Фамилна организация. В нея днес служат децата
и роднините на бившите служители на Държавна Сигурност. Братя, сестри, шуреи и
баджанаци. ДНК, приятелю. Информацията е заровена в клетката.

Огромна част от българите харесват, не ами направо обичат Русия

Българите са откърмени от детска градина с политическата мантра, че дружбата със
СССР е тъй жизненонеобходима като слънцето и въздуха за всяко живо същество
.
Няма друга подобна държава в света. В есето си за политическия език, Оруел казва,
че той е предназначен да направи лъжите да звучат достоверно, убийството -
порядъчно и да придаде солидност на чистата пръдня.

жизненонеобходима като слънцето и въздуха за всяко живо същество
Чиста пръдня.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.