Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Гръцка тема 2нови  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано08.07.20 13:04



Стига сме спамили темата на Геврека!

Уни, ей ти тема да пишеш за "ограбени" пенсионни фондове, приватизация, ... теория и практика на комунистическото движение,

... "Левичарството- детска болес на комунизма",... "Що е социализъм и има ли почва у нас"...

Въбще, твори на воля!



Тема Re: Гръцка тема 2нови [re: LAMBl]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано08.07.20 13:12



И за гръцките пенсии!



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Гръцка тема 2нови [re: MupaM]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано08.07.20 13:31



Кой, какво му е на сърце.



ПП И гръцка музика може...

Редактирано от LAMBl на 08.07.20 13:31.



Тема Re: Гръцка тема 2нови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано08.07.20 13:49



Най-големият актуален политташак като че е "Левичарството - болест на зрелия капитализъм" (САЩ)

Или, с други думи "Историята се повтаря: първо като трагедия..." (подсказвай за автора).



Тема Re: Гръцка тема 2нови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано08.07.20 14:35



Дааа...



Ама гледай, пуснах нарочна тема за писане за кражбИ и измами ... и никой не ще...



Тема Re: Гръцка тема 2нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.07.20 15:28



Ама гледай, пуснах нарочна тема за писане за кражбИ и измами ... и никой не ще...

Няма бе, няма никакви кражби и измами. Де що е имАло - било е преди 89 година. След това всичко е розАво и прекрасно. Средните пенсии не са ич 200 лева а са цели 412 - рахаааат! Изобилие! Изобщо - има доказателства само за това, че няма кражби и измами.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Гръцка тема 2нови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано08.07.20 15:38



Питай някой със средна пенсия 200 лева колко пари е внесъл и колко години го е плащал това, да видим колко години напред ще ги взима тия 200 лева и да теглим чертата колко му е откраднатото.



Тема Re: Гръцка тема 2нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано08.07.20 16:03



Ами за "кражбата" на пенсионния фонд се разбрахме. Предполагам се убеди, че дори някой да е откраднал нещо, то би се отразило на пенсиите само за еднин месец и въобще не може да повлияе на пенсии в бъдеще, както твърдят конспираторите, че пенсиите са ниски, защото били откраднали парите от пенсионния фонд по времето на Костов ... сега пък чух, че било по времето на Беров... все тая, все толкова невъзможно.

Уни, не е възможно да откраднеш цървулите на босия!


Редактирано от LAMBl на 08.07.20 16:10.



Тема Re: Гръцка тема 2нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.07.20 16:07



Питай някой със средна пенсия 200 лева колко пари е внесъл и колко години го е плащал това, да видим колко години напред ще ги взима тия 200 лева и да теглим чертата колко му е откраднатото.


Нещо съм озагадачена... Средна пенсия няма 200 лева. Това вече и минимална пенсия не е. От оня ден минималната е 250 - похвалиха се. И друго - ако аз и ти можем да сметнем колко от къде и кога е откраднато - значи държавата ще е земен рай.

Аз лично много искам да сметна милиардите на Черепа откъде са, ама нещо не успявам... Ти можеш ли?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Гръцка тема 2нови [re: LAMBl]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.07.20 17:03



ПП И гръцка музика може...








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.