Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Crazy, Stupid, Loveнови  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.07.20 11:20



Всеки трябва да си намери неговият Джейкъб Палмър.. и не само, за да се изпедепца в любовта.. хубаво би било да има такъв човек за всичко, за което ти потрябва...

Обикновено обаче не се случва така и Учителите са много, а понякога не схващаш урока, та трябва да ходиш на поправителен... но иначе филмът е много сладък.. по много от линиите, които обхваща





Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: parvaty]  
Автор Quelle (ветеран)
Публикувано08.07.20 11:31



Ти си още във възрастта на любовта



Споко, ще ти мине след някоя година

Аз кат гледам кви отломки има след мене... Баси тъпото. Оказва се, че с никой не можеш докрай и завинаги да приключиш, винаги остава нещо. Ако е имало нещо, естествено.

Джейкъб Палмърите са главно по филмите. Обаче, вчера мярнах Джулия Робъртс къв готин брак и къв готин пич има. Но, за целта явно трябва да си Джулия Робърт



Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.07.20 11:47



А кой е Джейкъб Палмър?



Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: parvaty]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано08.07.20 11:53



Джейкъб Палмър - и аз щях да питам кой пък той, 50 нюанса в сиво ли?

и Учителите са много, а понякога не схващаш урока, та трябва да ходиш на поправителен - това ми е ясно, после ти ставаш Учителка



Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: Quelle]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.07.20 11:54







Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: snowprincess]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.07.20 11:51



Богатите също плачат.





Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: parvaty]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано08.07.20 12:03



та трябва да ходиш на поправителен...

да бе поправителни

вземаш си признатите кредити и записваш други работи



Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: Quelle]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.07.20 12:25



ами... вчера си говорих на обяд с един човек... знаеш, в почивката човек гледа да отпуши главата, и някак разговора тръгна за емоционалните дела.. аз споделих, че съм стара вече за тия неща, а той ми каза "за любовта няма възраст"..

това по отношение на първото ти изречение.

иначе аз отдавна не вярвам в Любовта.. както имаше един лаф навремето - любовта я измислиха комунистите, за да чукат безплатно..

Не вярвам също така да има перфектен брак.. аз лично, за всичките 45 години не съм срещала такава двойка.. сори, звучи тъжно, а познавам доста хора.. е, сега не толкова, че живея по-затворен Живот, но преди това.. не е лесно да живееш с чужд човек.. особено когато страстта отмине..



Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.07.20 12:28



Джейкъб Палмър е героят на Райън Гослинг, който се зае да прави от един мъж, чиято жена му изневери, плейбой.. и в крайна сметка първият се влюби в дъщерята на вторият, и му каза "осъзнах, че докато аз се опитвах да направя теб на мен, всъщност исках да съм ти" ..





Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано08.07.20 12:35



Ти си прототип на героя бе, как така кой... "привлекателен сваляч" според синопсиса

Сценаристът Дан Фогелман е разказал една от историите ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.