Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: vozac]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано08.07.20 12:37



като "Оглупели от любов" е известен филмът у нас, в Германия май не са превели заглавието и си карат "Crazy, Stupid, Love" в оригинал.



Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: Crrafterr]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано08.07.20 13:04



Крафтър, ти призная филми не гледам, еле па любовни, освен след 24часа
тоя тема, както и пенсионната, съм си ги изяснил
много прости модели са:
- в камиона имам легло
- колко пари искаш
- искаш се ебем?
- имаш хубави цици
- не ми надувай главата

това по отношение мъж-жена
останалите отношения - по-скоро са за пред стената и аз натискам спусъка, особено педофилия, насилие и подобни. иначе да си бъркат където и с каквото искат

по ми е интересно какво ще направят с правилата макрон и дали ще е това, което си мисля, най-лошото за нас



Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.07.20 13:08



Мисля съм го гледал.
Ама чак пък да помня имената на героите - жаме!



Редактирано от oberleutnantRzevski на 08.07.20 13:04.



Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.07.20 13:09



Долна енсеноацеа!
В дъщеря на познат не съм се влюбвал!





Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: Quelle]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.07.20 13:18



Аз кат гледам кви отломки има след мене... Баси тъпото. Оказва се, че с никой не можеш докрай и завинаги да приключиш, винаги остава нещо. Ако е имало нещо, естествено.


Как ги сбирате тез отломки, бе, жени!

Аз, откакто се помня, с минали връзки си говоря човешки, пък с някои и на питие сядам, и ни един няма, дет и да го запозная с Липарски - случвало се е - да не си допаднат.

Какви са тез погроми, какво е туй нящу! Бившият - срутена сграда с опасни отломки. Вий терминатори ли сте, кви сте?



Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: vozac]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.07.20 13:15



Това е героят на Райън Гослинг във въпросния филм.



За учителката.. може би си прав.. ако ти се занимава.. ама, то, понякога става неволно.



Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: Albena l]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.07.20 13:22



нали?!? .. то хубаво, аз имам предвид като не ти стигнат точки, или както там се взимат кредити.. щото, аз не съм учила по тая система.. мноо е нова..





Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: parvaty]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано08.07.20 13:23



всичко става неволно
ученолюбивите трябва да имат учителка



Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: alisalisa]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано08.07.20 13:24



пък с някои и на питие сядам, и ни един няма, дет и да го запозная с Липарски - случвало се е - да не си допаднат
предложи тройка: ти, бившия и Липарски - може съвсем да си допаднат



Тема Re: Crazy, Stupid, Loveнови [re: parvaty]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.07.20 13:32



Не вярвам също така да има перфектен брак.. аз лично, за всичките 45 години не съм срещала такава двойка.. сори, звучи тъжно, а познавам доста хора.. е, сега не толкова, че живея по-затворен Живот, но преди това.. не е лесно да живееш с чужд човек.. особено когато страстта отмине..

Ми докато в отровеното ти мозъче бракът, който си е мноооого по-различна връзка между двама души от това, което ти се е случвало - се крепи на страст и на секс, така ще е. Няма да вярваш в перфектния брак, щото представите за "перфектен брак" в ума ти просто не са реални.

Абе що всяка кукумявка, дето не може да поддържа поне за няколко години барем нормално съжителство - разбирай, да не си издерем очите и да не се псуваме до живот, когато се разделим - си мре да си вре човката в хорските връзки, за да си доказва нещо си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.