Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Гръцка теманови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано05.07.20 11:33



Не се шокирай, Чарлз, аз живея тук и както вече казах, съм ужасно капризен и взискателен клиент... където и да отида очаквам да ме обслужат, а не аз да се самообслужвам след като съм имала контакт с аноргазмична немска девойка, говореща ми на ти и оплакваща се на другите от мен наричайки ме тази или онази... всичкото това, след като не ми е запомнила поръчката, а аз съм дала луди пари за мезонет в 5 звезден хотел на Източно море... не съм сноб, така се случи, имаше конгрес, на който аз трябваше да бъда, а семейството ми се мотаеше по плажа... след наяколко време бях в родината в хотел на Златни пясъци, отново 5 звезден, там сервитьорите седяха в шпалир до вратата, поздравяваха и при всеки жест притичваха, без да са повикани... за белите ръкавици, чистите покривки и едва забележимото им присъствие да не говорим... не знам за държавна сигурност сега... ама аз не съм от такова значение предполагам, та чак да ме следят...



Тема Re: Гръцка теманови [re: Crrafterr]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано05.07.20 11:31



Може би източник на финансиране не са самите пенсии или спестявания от наемен труд, а по-скоро капиталистическият имотен пазар или бизнес.


Обясни го това на Поручика.


Иначе, само така!
От дребно-буржоазното съществуване, досега по-добро не е измислено.



Тема Re: Гръцка теманови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.07.20 12:12



Все повече български пенсионери избират да пътешестват по света, като някакви капиталисти. Засега ги показват по телевизията (пример) като нещо едва ли не парадоксално, но понеже познавам такива и извън телевизията, то смятам, че са "все повече".

Тц. Пенсионерите умират от глад. И искат да се върне тошовото време, без да се сещат, че техните пенсии ги изядоха точно ТОШОВИТЕ хора. Просто 89 година се оказа, че ГИ НЯМА...

Бях се замислила от онези дни... като си отидат по Божиите закони сегашните истински (не отричам) бедни пенсионери - бъдещите пенсии дали ще бъдат по-адекватни? Примерно - след 20 години?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Гръцка теманови [re: sladunka medunka]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.07.20 12:31



аз такова впечетление от обслужването в Германия нямам.. никъде не ми говорят на ти, освен миналата неделя, но там беше закачката друга, та може би затова..

Както казах, на нашето черноморие не съм годила много отдавна, писах какво беше 2007-ма на Приморско.. народ маса, персонала изнервен, една пържола ти я носят след 45-50 минути, при положение, че кое да е пиле за 20 минути е готово, мах..

Както и да е.. може би сега е по-добре, нямам наблюдения, не мога да споря..





Тема Re: Гръцка теманови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано05.07.20 14:27



това лято е така
и доста години напред ще е така



Тема Re: Гръцка теманови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.07.20 14:28



Парвати, до сега се въздържах, но ще си кажа... и не е с цел да се заяждам, в никакъв сручай.

На море тук не си ходила от 2007. Новини от България не четеш. Това ми е най-прясно, но и на други места си писала, че нямаш пресни информации.

Е защо тогава си даваш свободата да пишеш категорични мнения за живота тук? Като че ли ей-сега-на си се върнала от България, ама не на гости, или не да си прочела туй-онуй или някой познат или близък да ти се е оплакал, щото българите сме оплаквачи от класа, а да си ЖИВЯЛА И РАБОТИЛА ДЪЛГО тук, но скоро. Визирам ИМЕННО онази тема, в която се скарахме. ТъпНика хвърли една простотия за държавата и ти ВЕДНАГА - съгласна с всичко!?!? Не е ли доста...смело! (най-мекото възможно казано)

И не казвам, че не си права. А само, че без лични наблюдения НИКОЙ няма право да се изказва категорично от първо лице и с тон на познавач. И не само да се изказва, а и в себе си да го мисли. Просто - живее в лъжа.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Гръцка теманови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.07.20 14:33



Да, тука си права напълно. Аз затова обикновено пиша - по мое лично мнение. Така, че, тук изказах също само лично мнение.

Може би нещата са се променили, нямам представа.



Макар, че, честно казано.. следя какво става в държаата, основно по стените на Червенков и Младенов.. а, и отвреме на време Митко Павлов.. и не мисля, да ти кажа честно, че става по-добре. В обслужването - може би, както казах, отдавна не съм почивала в родината.. но като цяло Животът не става по-добър.. колкото и да чета в клубовете друго.. като влезна в хранителен магазин или дрогерия и направо се изумявам.. защото, качеството на Животът се определя от възможността да живееш спокойно.. а в България си трябва един стабилен доход само за да се храниш прилично.. да не говорим за другите неща... в смисъл, пак изказвам лично мнение.



Тема Re: Гръцка теманови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.07.20 14:51



следя какво става в държаата, основно по стените на Червенков и Младенов.. а, и отвреме на време Митко Павлов..

Идея си нямам кои са тез личности... Но мога да кажа следното. Аз, както не е тайна,"от време на време"

гледам телевизия. По-скоро - слушам. Просто - работата ми е такава, че докато ровя из нета или пиша договори - непрекъснато имам фон някакъв телевизор. Но слушам и казионните канали, и канал Алфа на Волен, и канал БСТВ на БСП, и канал СКАТ на Валери Симеонов....е, все едно че това са канали на РАЗЛИЧНИ ДЪРЖАВИ! Заради това отдавна съм разбрала, че не е важно да получиш информация, а ОТ КОГО ще я получиш.

Това идва, за да допълни миналия ми пост - че без трайни лични наблюдения - колкото и да се информира човек "отнякъде" - все изпада в риск да живее в лъжа.
То и на себе си човек не винаги може да вярва, защото и той сам живее в дадена среда и има дадени контакти, а не обширен поглед върху цялата държава, а камо ли пък да се довери напълно само на някои едностранчиви източници.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Гръцка теманови [re: parvaty]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано05.07.20 14:55



нямаш, което е странно... живяла съм в три Бундесланда, а съм ходила в почти всичките... няма такова нещо като обслужване в тази страна... подобно е мей би само в Швайц, те са подобни по спеченост и аноргазмия... демек по неудовлетвореност и спазъм на сфинктерите... тез немскоезични, тез немскоезични... някак протестантски запечени са...

много неприятни същества, чиито чувства са съсредоточени в коремите им...



Тема Re: Гръцка теманови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.07.20 15:04



Добавям и на Славчо телевизията - и нея гледам напоследък.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.