Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Страдам и плача 3нови  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано30.06.20 21:06



Излязохме с жената на разходка в Осогово, да се поизтръскаме от вирусите и ми се случи случка. Както културно си пишках до едно цъфнало храстче и от никъде се появи пчела. Така и не разбрах какво искаше тая мръсница - да му се полюбува ли, за сфирка ли налиташе или ей така от елементарна простотия се завърте около него. Поради чиста изненада размахах ръка да прогоня мръсницата (с другата го държах здраво, да не побегне) и оставям настрана, че си намокрих гащите, но зверчето ме ухапа! Баш по най-добрия приятел на човека. И за броени минути главата му заприлича на манатарка. А от жената никаква съпричастност - само се хили и кой я знае какво й се въртеше из главата...
Както и да е, превъзмогнах болката като истински мъж.
Обаче.
Появи се проблем с проникването. Какво ли не опитвах - обилно заливане с лубриканти, юнашки опити за разширяване с пръсти, пробвах разширители за обувки и за тръби - и нищо. Никакъв ефект. Измъчих и жената до степен да й угасне усмивката. То не беха опити с челни и тилни стойки, не беха шпагати отгоре и полушпагати отдолу, не беха справки с Кама сутра, не беше чудо - и пак нищо.
Обаче ми присветна, че тука всеки знае всичко, та реших да споделя с вас.
Към по-красивата част от човечеството молбата ми е към две таргет групи:
1. Ако някоя обича по-дебелшки неща (ама да знае и как да си ги набутва) - да ми пише бележка.
2. Ако някоя има така... по-широчък приемник - също да се обади на бележка.
Като се замисля, може да съчетаеме и от двете групи за по-сигурен резултат.
При всички случаи анонимността и дискретността са гарантирани. При това съм съгласен при заявена необходимост, да си платя за услугите в брой. На частно.
Към уважаемите джентълмени имам само една молба:
1. Ако някой знае начин да се реши проблема с проникването, който аз не знам - да го съобщи публично или да замълчи завинаги.
Че то вече се не трае.
Трети ден съм на самозадоволяване, ебаси...



Тема Re: Страдам и плача 3нови [re: LeoS]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано30.06.20 21:24



Предлагам ти да посетиш зоопарка и да поднесеш почитанията си на слоницата.

п.п. носи си стълба.



Тема 18+нови [re: LeoS]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.06.20 21:28




Гарантирам, че е на частно



Тема Re: Страдам и плача 3нови [re: LeoS]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано30.06.20 21:29





няма такава тема... бах тая пчела, 3 дена държи ефекта.. на бас, че ще получиш повече бележки от господа с въпросът на кое точно дърво в Осогово си се облекчавал.. тя вълшебна ве... /пчелата/

Разцепих дневната от смях...



Тема Re: Страдам и плача 3нови [re: LeoS]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано30.06.20 21:26





клубът е като след 2рата световна!
ново начало!

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Страдам и плача 3нови [re: LeoS]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано30.06.20 21:35



То АЗ, който всичко зная, се чудя какво да ти отговоря.
Наясно ли си какъв як ти е проблемът?

Виж виж какво си ни написал...и то към жени: "1. Ако някоя обича по-дебелшки неща (ама да знае и как да си ги набутва) - да ми пише бележка."


Аз, аз бе ЛЕОсе обичам тези неща и всичко зная, но не мога?
Е, като обичаща жена ти напише че обича и знае, ти ли ще и го набуташ, щом като тя като обича, знае но не може? Та се питам щом ще и го набуташ ти, за какво ти трябваше тази досадна пчела?
Ако сериозно питаш какво става тук, нали знаеш че всичко зная, еми става че Нютон го е ударила ябълка по главата, а теб те е жилнала пчела на хуя?

Давай ни направо законите и не се бъзикай с нас!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Страдам и плача 3нови [re: Baldrian]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано30.06.20 21:41



Скандалът е налице.
Не е коректно в клубът на недоебаните жени да се пускат такива провокативни теми.
Не е коректно стар клубар като него да преминава като валяк през чувствата на клубарките в този клуб.


Ако аз не ги защитя не виждам кой друг!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Страдам и плача 3нови [re: LeoS]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано30.06.20 21:45



Мислим дека да пробваш в нееректирало състояние.
Тогаз може и да пасне.





Тема Re: Страдам и плача 3нови [re: PYTnik]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано30.06.20 21:47



ти! ти! ти!



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Страдам и плача 3нови [re: LeoS]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано30.06.20 22:28



Траем си






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.