Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Ще питам и тукнови [re: Naki]  
Автор 741 ()
Публикувано01.07.20 15:20



Става, разбира се. Ама на друга цена.



Тема Re: Ще питам и тукнови [re: Crrafterr]  
Автор 741 ()
Публикувано01.07.20 15:28



Ми пробвай. Гледам било левче на месец за втората карта само за разговори, и още 3 лева, ако искаш да има и данни. Като трите лева можеш да ги спираш за месеците, през които не ти трябват данните.



Тема Re: Ще питам и тукнови [re: 741]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано01.07.20 16:07



"Може човекът да не е много в час и да не е изчистил старите акаунти и като проверява неговата си поща, това да опитва да издърпа и твоята. При грешна парола всеки път ще изкарва съобщение да пита за новата, ама има и упорити хора, дето ще игнорира всеки път съобщението без да направи опит да разкара акаунта."
Да, може!

Също така може собственикът на пощата да се опитва да влезе в пощата си с нерегистрирано /непознато/ устройство.
При такива случаи "пощата" информира собственикът, че "някой не познат" е посетил пощата от някъде си и често пъти иска потвърждение на паролата, с цел да установи че това е собственикът на пощата.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Ще питам и тукнови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано01.07.20 16:08



Сигурно паметите са скъпи, техните.



Тема Re: Ще питам и тукнови [re: Crrafterr]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано01.07.20 21:10



Искаш да кажеш "дисковете".


Хард дисковете и ССДтата не са "памети", РАМта е "памет".




Тема Re: Ще питам и тукнови [re: Naki]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано01.07.20 21:23



Да, това искам да кажа (storage capacity), мерси за ненужната корекция





Тема Re: Ще питам и тукнови [re: Naki]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.07.20 21:29



Харддисковете - всякакви - са памет!



Тема Re: Ще питам и тукнови [re: pravil_nick]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.07.20 21:38



а защо не си регистрираш поща в Гугъл?! .. аз съм от 10-на години - всеки път, в който някой опита да влезне в моя поща /бяха влизали от офисът край София, където работех преди да дойда тук/.. и Гугъл ми изклюка - приблизително от този и този адрес, в толкова и толкова часът, в България, е влизано във Вашата поща /беше месеци след като бях дошла, очевидно съм забравила да изтрия паролите../, Вие ли бяхте? Аз казах "не", и те ми казаха "окей, отсраняваме този адрес като опция за влизане" .. е, аз си смених паролата, но.. факт, че клюка веднага.

Сега си смених телефона, същата работа - сложих си и двете пощи - и той веднага ми клюка "от ново устройство еди си какво си са добавени вашите две пощи, тая и тая.. вие ли бяхте?!?" .. викам му "аз съм, успокой се, сипи си едно"





Тема Re: Ще питам и тукнови [re: Crrafterr]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано01.07.20 21:52



Моля! И грешиш.
Някой ако си няма идея от темата хардуер/софтуер/сървъри, ще вземе да ти повярва на неточните писаници, та съвсем даже си беше нужна корекцията.




Редактирано от Naki на 01.07.20 21:54.



Тема Re: Ще питам и тукнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано01.07.20 21:53



Да, ама не са енергозависими като РАМта!

Впрочем, това "всякакви" е грешка също, защото ССДто НЕ е хард диск.


Редактирано от Naki на 01.07.20 21:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.