Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Ще питам и тукнови [re: Naki]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано01.07.20 12:51



Някой в България може ли да клонира sim? Имам нужда от втора карта, моята си - телефонията да звъни на телефона, а интернета да го вкарам в рутер. Вероятно е невъзможно, но да питам.



Тема Re: и аз имам поща у абв!нови [re: zaphod]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.07.20 12:53



Е, уважаваната поща е само за пазаруване.
И понеже не пазарувам надуваеми кукли и пенис колани, ми е транс пенис, че някой ще види как съм си поръчал ножчета за самобръсначка или микроконтролери на майкрочип.





Тема очаквамнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано01.07.20 12:54



новата поща на Дир

).
Явно засега имат проблеми да тръгне, но когато тръгне, изглежда добре.



Тема Re: Ще питам и тукнови [re: pravil_nick]  
Автор 741 ()
Публикувано01.07.20 13:10



Да си подарявала или губила стар телефон или таблет, на които е била вкарана тая поща?

Може човекът да не е много в час и да не е изчистил старите акаунти и като проверява неговата си поща, това да опитва да издърпа и твоята. При грешна парола всеки път ще изкарва съобщение да пита за новата, ама има и упорити хора, дето ще игнорира всеки път съобщението без да направи опит да разкара акаунта.



Тема Re: Ще питам и тукнови [re: Crrafterr]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано01.07.20 13:07



Ааа, не си разбрал.



Друго се имаше предвид, може би се изразих неточно.
Става дума за преодоляване на 2-factor защита по СМС чрез "открадване" на СИМ карта/телефонен номер, ето така:

И в Уикито:


Мда, това за което говориш май е невъзможно.
Вземи си 2ра СИМ карта с 2ри договор, и си я вкарвай където искаш.




Тема Re: Ще питам и тукнови [re: Crrafterr]  
Автор 741 ()
Публикувано01.07.20 13:23



А1 клонират сим карти, в смисъл дават ти допълнителна със същия номер, услугата се казва екстра сим. Ама то има смисъл за разговорите, да ти звънят и двете устройства и да говориш от което ти е под ръка. За рутера си поискай карта за данни, там телефонен номер не трябва, предполагам ще е по-изгодно. Не знам, питай ги.



Тема Re: Ще питам и тукнови [re: pravil_nick]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.07.20 13:45



И аз имам поща в абв. Сега влезнах да видя кое какво и ми пише "не сте влизал една година, хайде да си смените паролата в шест стъпки с есемеси и всичко". Влязох, става въпрос.
Моето оплакване е това- когато и да пробвам да влез..ъъ..а в това абв, тогава ми пише "нямаше ви една година, къде бяхте" Ама какво им влиза в работата, бе?!

Мястото ли им е малко, знае ли някой?



Тема Re: Ще питам и тукнови [re: 741]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.07.20 14:53



И други се оплакват.
Явно тия дни е имало/има атака срещу абвто.



Тема Re: Ще питам и тукнови [re: 741]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано01.07.20 15:00



Идеята е да спестя някой лев от карта за данни, понеже селската история е основно лятна и не ща отделен договор за цяла година.
Те и картите за данни си имат номер, по тях вървят напр. sms-и. Ще ги питам тия... ако става това с "екстра сим" ще се пробвам.



Тема Re: Ще питам и тукнови [re: Crrafterr]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано01.07.20 15:14



Хммм, с предплатена карта (без договор) няма ли да стане?







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.