Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Резил!нови [re: alisalisa]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано06.07.20 20:17



Значи, фсички си траят и не казват истината.

Ако не разкажа, така всичко ще потъне и ще се забрави като в царството на Кронос.
Сбиха се! Голям въргал стана! Аз се включих на страната на Поручика, но ... по едно време в мелето не разбрах какво стана, но разбих една халба бира в главата му (Поручик извинявай). Тогава АДмиралът много ми се ядоса и стовари един стол върху мене (АДмирал, нали бяхме от един отбор бе братче...?), от тогава малко занасям с левия крак... Дукена фана Поручика за гушата и почна да го души, Балдариан го яхна и започна да му бърка в очите, Лира я хвана за косата и я повлече из ресторанта. Така се включиха и посетители от съседните маси. Настана масов бой. Кариб беше хванала една блондинка и й биеше шамари ... с ваше позволение няма да казвам какво й крещеше. По едно време съпругът на Лира беше хванал Евгени Минчев, беше го метнал на една от ония газови печки (като гъби дето са за открито) и се опитваше да го опече отгоре ... тоя пък не знам от къде се появи, но то може ли скандал без паркетния лъв..?

Не знам кой победи, но като дойде полицията, всички се пръснахме в различни посоки... Дукена отпраши с тротинетка към Околовръстното, Адмирала тръгна да "преговаря" с полицаите, Лира и съпруг драснаха през парка. Кариб... изчезна в тъмното, Балдарианката след много хаотично тичане насам - натам и колебания на къде да поеме... половин час по-късно я намерихме на ендекато на културата, а аз и Поручика продължихме да се бием по пътя и така докато срещнем Балдарианката, дойде и АДмирала... защо не знам... сигурно е искал да ни бие... От един храст изкочи Кариб и започна да ме рита по кокалчетата, ... сега накуцвам с десния крак...

Та стига сте лъгали, че е било скучно!

Редактирано от LAMBl на 06.07.20 20:19.



Тема Re: Айне клайне нахтнови [re: alisalisa]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано06.07.20 20:20





* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Резил!нови [re: LAMBl]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано06.07.20 20:22



Преди години имах подозрения, че си един познат - Светльо (не знам дали е кръстен на дядо си Ламби) и работи в банка😁



Тема Re: Резил!нови [re: Fish L]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано06.07.20 20:52



Аз съм дядо му, на мене е кръстен.



Тема Re: Резил!нови [re: LAMBl]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано06.07.20 20:50



Голяма си порта, даже цял портал!

Бяхме се разбрали да си мълчим или искаш да ти върнем парите за гаранцията?



Тема Re: Резил!нови [re: caryb]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.07.20 21:04



Кви пари ще му връщаме - той и в двете кръчми прибра бакшиша.





Тема Re: Резил!нови [re: caryb]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано06.07.20 21:13



Аз с вас вече никъде не ходя!





Тема Re: Айне клайне нахтнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.07.20 00:24



П. С. Говорихме цялата вечер, още повече, че седяхме един срещу друг.

на английски ли?
щото нали не знаеш английски...





Тема Re: Айне клайне нахтнови [re: caryb]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.07.20 00:29



Нека Нюкът да каже с какви впечатления е и как е било

а, ще си каже. след някоя и друга година при някоя люта разпра, според както повелява традицията.





Тема Re: Айне клайне нахтнови [re: alisalisa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано07.07.20 00:34



Може ли да си пък чак такъв боклук. Въобще не ми е чудно вече че сте първи приятелки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.