Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 19.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Поручик онзи недатлек ще се окаже правнови  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано26.06.20 20:52



Става дума за Мангъров и развитието на цорона жируса. Не го харесвам но на бялото не мога да кажа черно.




Тема Re: Поручик онзи недатлек ще се окаже правнови [re: cyrus-93580]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано26.06.20 21:20



Е, тоз е един от двамата клоуни от играта на Тиквоний - "добрият" и "лошият" клоун. Все да си избере кой кой е според, него и да се подреди в агитката.





Тема Re: Поручик онзи недатлек ще се окаже правнови [re: cyrus-93580]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.06.20 22:36



Не знам какво точно имаш предвид.
Оня ден писах - не тук, у фейса, в профила на една бивша (за съжаление) клубарка - че не вярвам вече на никого за нищо.
Просто нямам данни човек.
Всъщност - мисля, че никой няма. Затова и мерките са неясни, и неадекватни. Последното се опитах да го обясня на Уникалната - всуе.

Иначе, собственото ми мнение си остава същото, каквото беше и в началото. Повечето от нас ще го изкарат, вирусът е РНК, тоест, дълговечна ваксина нанайси.



Тема Re: Поручик онзи недатлек ще се окаже правнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано26.06.20 22:44



Той точно това има предвид, че повечето ще го изкарат, както казва и Мангъров от самото начало.



Тема Re: Поручик онзи недатлек ще се окаже правнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.06.20 23:16



Просто нямам данни човек.
Всъщност - мисля, че никой няма. Затова и мерките са неясни, и неадекватни. Последното се опитах да го обясня на Уникалната - всуе.


Не ми се занимаваше, обаче въпиещи лъжи не мога да търпя. Защото от първия момент на щабовете и брифингите ИМЕННО Уникалната беше тази, която твърдеше, че НИКОЙ по света не знае нищо (няма данни) за вируса, вкл прочутите учЕни, от които именно пък ТИ очакваш "анализи", и поради това е добре с всички сили да се спазват ПРЕВАНТИВНИ мерки, независимо дали сме сигурни, че е чак толкова опасно, колкото някои твърдят. Което продължава да бъде позицията ми.

И точно в този момент да се напъваш да твърдиш, че си се опитвал да ми обясняваш МОЯТА позиция е просто нагло.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Поручик онзи недатлек ще се окаже правнови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано26.06.20 23:16



Ти знаеш всичко мааа, ейвалла....



Тема Re: Поручик онзи недатлек ще се окаже прав [re: oberleutnantRzevski]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано26.06.20 23:23



Не става дума за това кой крив, кой прав, а за относителна близост до истината на тезите. Та недатлекът Мангъров се оказа да речем на около 90 на сто близо до истината, а Годжи - на 10.



Тема Re: Поручик онзи недатлек ще се окаже правнови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.06.20 23:31



За втори път ти казвам - не говоря за вируса!
Няма значение къф е той, как изглежда на картинка, с какви точно протеини се захваща за клетката, какво атакува, какъв му е геномът и т.н.



Тема Re: Поручик онзи недатлек ще се окаже правнови [re: mangosutu-168725]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.06.20 23:32



Е, нормално.
Той май е по заразните болести все пак.



Тема Re: Поручик онзи недатлек ще се окаже правнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.06.20 23:46



След като никой ОЩЕ нищо не знае за тоя вирус СЪС СИГУРНОСТ - няма как да обявяваме тоя или оня за прав.

А че всички щели да го прекарат - силно се съмнявам, че ще са "всички". И никога няма да може да бъде доказано - нЕма как да се направят 100% тестове

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.