Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: Bezsynna]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано30.06.20 09:20



базука на кръста - базуката се носи на рамо, на кръста не - веднага ще се получи изместване на прешлени на кръста, я ишияс, я лумбаго, а дискова херния



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: alisalisa]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано30.06.20 11:15



Taка ли , хитрушо?
И имаш очи да ми нахождаш маани за "цветен речник"?
За тебе могло, за мене - не?
Ще ти стане неприятно, но знаеш кой ни е общият познат, Бог да го прости, с когото се уважавахме като човеци и даскали .На него правеше ли му забележки, на речника или само си се хилосвала по компаниите, правейки се на готина и разкрепостена бохемкиня?
ЕГати и лицемерието, еГа си!
Па и аз си имам вътрешен морал.Не съм пре...цакал никого с пари и др. материално, понякога мога да взема присърце чуждия интерес като свой, обикновено, особено първоначално приемам всекиго като равнодостойно ми човешко същество...Паралелно с много недостатъци и слабости, разбира се.
Аз и в реала първо се ослушвам, после, където в групата има жени на 40 и нагоре, доста от които употребяват пиперлии думички, често без потреба - и аз ги пущам - ако така тръгне приказката.
Ти не се грижиш за целомъдрието на очите и ушите на четящи , на които такива приказки биха били неприятни - тръгнало да ми се катери на ... главата.
На тая на раменете, не на kY®0в@т@...



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: tuzlija-179435]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано30.06.20 11:22



Какво е станало, че нищо не ти се разбира?
В Правилата не пише че е забранено за хитруши ....и за какъв КУР става дума.

От ден на ден този клуб все по красив и
хубав.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано30.06.20 11:49



Дърте , КУР значи фалос, с ерекционен потенциал.
Ти и без това употребяваш предимно думата ХУЙ, значеща пенис(пишка) - нещо с неопределена консистенция.С който да можеш да си самообършеш пърделника дрисливий, .
Па и звучи по вашенски, червенотиквеничковчески, по съветски...





Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: tuzlija-179435]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано30.06.20 13:00



Ела на купона да ти избия ченетата



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано30.06.20 13:20



На 5 юли много рано сутринта съм на работа и съм на 100 км от София така, че пропускам купона.
Казвал съм ти - Стар Вълк съм, ти - помияр - не можеш да ми избиеш зъбите и никога не си могъл.
Смешкар...



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: tuzlija-179435]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано30.06.20 13:31



Ааааа.. фана ли те страх.тогава ела у Варна да ти избия ченетата.
Бъзлю.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: alisalisa]  
Автор DarkSide ()
Публикувано30.06.20 13:57



Чисто технически, спорът е от реална случка в реалния живот, а не от друг клуб. Каквото и да е ставало в другия клуб, то също е породено от ситуация в реалния живот, сиреч нямаме пренос на скандал от един клуб в друг, а имаме различни скандали в различни клубове поради множество случки в реала, на които ние не сме присъствали и поради което няма как да знаем наистина кой какво цели с тази публична размяна на обяснения, твоите предположения най-вероятно са плод на фантазията ти, аз моите се въздържам да споделя, именно по тази причина, че не знаем какво е ставало в реала между протагонистите.

Щом са решили че имат нужда от публично изясняване, това си е тяхно право, та си носят последствията, не е наша работа да им даваме акъл за което.



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано30.06.20 14:33



Абе в тема с обявена дата за клубна среща от инициатори Ржевски и Адмирал, модераторът на този клуб, потребител да се изцепи с репликата:

Накарай любимата си Албена да спре да се влачи след мен или ще се наложи да си правите срещите тайно.

щото чисто технически имала лични спречквания с някоя си клубарка, не ми прилича твърде на "не е наша работа".

Чисто технически, всеки клубар е поканен на обявена клубна среща.
И също тъй чисто технически, всеки би могъл да промени решението си да отиде, още преди да го е обявил, защото една потребителка заплашва, че ще саботира по някакъв начин клубните срещи.

Иначе, всеки е свободен, като го напъне, да си изяснява публично личните отношения с този и онзи в реала. Но нито темата, нито поводът са уместни - доколкото обявените клубни срещи чисто технически и хипотетически засягат всеки пишещ в този клуб.



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано30.06.20 15:01



Моите фантазии са си за мене си. Глей кво прай Ржевски, па той камунист, бе?! Да се чуди човек, кво му намират?
Предстай си за нас- демократите, кво става сигурно?




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.