Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 20.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Миланови [re: eta d]  
Автор Quelle (ветеран)
Публикувано28.06.20 21:50



Ми може да не знай бе, аз сега чувам. Пък и някои хора тъй пишат, че да се чуди човек кой сей прежалил да си легне с тях. Ама то за всеки влак има пътници, де, знаем.



Тема Re: Миланови [re: Albena l]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано28.06.20 21:52



Преди няколко години, в Клуба на разведените, бях нова, не ти бях свикнала на номерата. Същите сценки разиграваше, едно към едно. Беше зависнала на клубар - женен. Жена му четеше и пишеше спорадично. Купон е имало във Варна. Отчела си се отново подобаващо, направи го достояние на всички. Сага...

Човекът почина внезапно, Бог да го прости. След погребението, жена му поиска да се видим, заедно с още няколко клубари. Запознах се с нея тогава. Доведе и дъщеря им. Момичето писа в печалната тема за баща си, сещаш ли се?

Жената беше доста наранена, сети се за кой говореше. Ти беше омазала достатъчно. А знаеше, че се вижда. Кофти вкус, кофти тръпка.

През годините те гледам как скачаш като питбул, опакована с розава панделка на булонка и все си трая. Толкова пъти те гледам, че мачкаш и те неглижирам, защото си мисля, че хората не може да не разбират какъв въздух си, но забравям, че нараняваш реално. Никовете и обектите сменяш, номерата едни и същи. Като по учебник, никаква промяна.

Седни си на задника. Сети се за онази дъщеря и жена. Понякога е необратимо.

Графове! да не изпростяваме, херцогините ни гледат. Glastar


Тема Re: Миланови [re: Quelle]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано28.06.20 21:52



Ма, може, бе, що да не може.
Ай, сиктир ...



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано28.06.20 21:54



Ружа, ако съм те ебал, и не помня, извини ме, не съм физиономист. Всичко изветрява, но топлите чувства остават, скъпа.





Тема Re: Миланови [re: eta d]  
Автор Quelle (ветеран)
Публикувано28.06.20 21:56



И отде да знай бе, някой не живеем тука кат вас?!

Ни я знам Мила коя й, че била и женена, ами на всичко отгоре и починал мъжат й! По цял ден за туй мисля!



Тема Re: Миланови [re: Albena l]  
Автор Quelle (ветеран)
Публикувано28.06.20 21:59



Ми той най-лесен

. Обаче голяма агитка излезна насреща, чак ми стана любопитно да ги зърна отнейде.



Тема Re: Миланови [re: Quelle]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано28.06.20 22:03



Хубуу, ма, хубуу, стига рипа.
В конкретния случай не е важно ти какво знаеш.
Имаш остър ум, пич си, добре ще е да не риеш повече в тая посока.
Запъртъците ги снася друга. Не можеш им скри миризмата. Пък и няма смисъл да голиш гърди за тая кауза.
Пердута е.
Кой разбрал, разбрал.

Редактирано от eta d на 28.06.20 22:23.



Тема Re: Миланови [re: Quelle]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано28.06.20 22:21



Обаче голяма агитка излезна насреща, чак ми стана любопитно да ги зърна отнейде.

То това беше и целта на малкия, невинен Поручик, да вмъкне ни в клин, ни в ръкав мен и Мила, на два пъти в тази тема, с надеждата, че ще стане мазало и ще дойдат спазителите, за да кажат, че агитката е излязла насреща. И пак сух от кашока, както винаги. Тамам по женски хитро.

Препоръчвам ти да отвориш тази

, както я определи по-горе момчето, в кратък преглед, и да четеш само Липари (Алиса). Достатъчно е, ще ти стане ясна предисторията.

Ето първият пост, понякога е много директна



"албено, колкото по-често се натъквам на безвкусните ти подмятания, толкова повече се питам - как е могъл поручикът тъй да свали летвата. че тя, "слоницата", е класи над тебе."

Графове! да не изпростяваме, херцогините ни гледат. Glastar

Тема Re: Драга,нови [re: Albena l]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано28.06.20 22:36



не мож ме засегна! Точно пък на ебане и точно от теб казано. Някак си, няма как да стане!



В траур съм, няма как да съм наебана, верно. Тъжно ми е, но вече излизам от покрусата полека-лека. Помагат ми спомените за хубавите мигове и разкошния секс с милото ми момче - аз тъй му казвам на мойто гадже, на моя мъж. И особено в случая ми помага като си представя какво би казал той, ако му бях казала за тази осмърдяна от теб, клубна ситуацийка. Беше голям зевзек и щеше да направи един смешен до припадък етюд и ето сега даже се хиля като се сетя, как блестящо щяхме да се посмеем на "ненаебаването"

А ти мърло проскубана, всеки в клуба ще ти каже, че отдалеч изглеждаш не просто на ненаебана, ами и на незапочната и непогледната даже. И пътника ти се назлъндисва вече точно като в Чудомировия "Не съм от тях", пък ти приличаш на на Деша Коликучкова - "искали я, молили я, щели да я крадат, а и до ден днешен си стои в къщи смутена и сбръчкана, та и Еньо Кантонеринът й се назлъндисва вече"

Не те знам какво те прави тоз поручик, добри неща се говорят за потентността му, ама изглежда не ти е достатъчен, та вземете мерки там - тройка ли, петорка ли, да те оправят, щото си много зле,да се докараш до там, да ходиш подир гъза на бившите и да лаеш подире им като неначесана кучка

Редактирано от MilaO6 на 28.06.20 22:46.



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: Glastar]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано28.06.20 22:39



Ти като един Марлон Брандо същи...




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.