Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано28.06.20 13:29



Е мен не ме е крил. Никога не е ставало въпрос за това





Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: 2biri]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано28.06.20 13:35



Не стреляй Алиса. Голяма грешка



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: 2biri]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано28.06.20 16:07



е кое ти е правото?
колкото тебе може да те озапти някой, когато те налегне изпростяванката.

горкият човек. а беше пуснал възможно най-безобидната тема: "с адмирала ще пием по едно, всеки, който иска, е добре дошъл".



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано28.06.20 16:03



Човече, защо ме предизвикваш и насаждаш там, където нямам никакво отношение?
Един път в тази тема написа, че съм щяла да се появя веднага - мина номерът. Втори път чета това:

"За благодарност получих тотално хулителна тема, в която ти изпълняваше либретото, а миланулашес и втаса ти пригласяха хорово. (За втората се чудя и до ден днешен с кво я засегнах за да получа такова отношение, но нейсе - вече не ми пука.)

В "хулителната тема" един единствен път написах

, не към теб, до Гераско:

"Браво, батко, така се прави. Казвала съм ти, че приличаш на мен.

Значи, чета и в главата ми глас припомня лафа за приликата между вратата на Москвича и женската уста, а уж не съм насилник и мъж май не съм. Обаче някой друг е, и досега сто пъти трябваше да тръшне ламарината.

Да кажа от сега защо няма да гласувам за Безсънна, макар че и аз я номинирах. Изберем ли я, ще я налайнянят, няма да устискам и ще се намеся, а не се харесвам зла.

Баси, всеки мъж си заслужава жената и обратното. Не си ти за съжаление, сещаш се.

Аде, бъдете здрави, много ми тичате на натюрела."

И никъде и нищо повече за вашият случай не съм написала. Не защото нямам впечатления от теб, Албена и останалите, а защото уважавам избора ви. Такива сте се харесали - заслужавате се, нямам какво да се обаждам. Наясно си, че ако реша мога да изпиша десет страници с обосновка защо не харесвам начина, по който се скатаваш и бездействието по отношение на болнавите марсиански атаки на Албена, непредизвикана с нищо, поне от това което съм чела. Не си първия участник с нейните драми, поне 4-тия си, но поне си ерген, защото на един от предните, жена му страдаше след погребението му от обидата, която преживя с любимата ти.

Казвам ти в прав текст, за да си знаеш и да не правиш внушения, че по някаква причина си ме засегнал и видиш ли аз затова съм зла с теб (не съм с деменция, знам какво пиша, и няма как да намериш друго свързано с вас, освен горния цитат, в такива плоски дребнотемия никога нямам участия.) Та за теб:

Мисля, че си добър човек, но безхарактерен. Имаш склонността да се обясняваш като момиче с по триста дълги поста, наблюдавано в няколко конфликта, в които си участвал. Не знаеш кога да спреш, нито какво да направиш, за да предотвратиш кофти развръзки. Важното е да си отгоре, за да не помисли някой, че не си се оправдал достатъчно. Не можеш да защитиш жена, дори виртуално (не говоря за Безсънна, а за Албена). Добър човек си, но ставаш само за "приятелка". Досега можеше да направиш много, ако характерът ти го позволяваше. Вероятно, затова се впечатлих от Гераско и го написах. Дори нескопосано, но си заслони момичето. Ти ко правиш с Албена?

По отношение на Албена. Лодка в морето. Изтървана работа. Ниска вибрация. Обаче е жена, ще бъдем щадящи.

И пак да те питам - как си позволи да ме набъркваш три пъти, с коментари как съм те направила на нищо? След горната тема, в която пак прочети поста ми, си отишъл в друг клуб и си се оплакал, че аз и Алиса сме те размазали. Естествено добрата душа Димка, дойде на бележки и ми прати линк към онзи клуб на изгонените, където се дърляше с Алекс и още някой в напоителни чарщафи. Е, не повярвах на очите си, ревеше, че си обруган само от поста ми към Гераско.
Малка, нежна душицо, какво правим след този пост? Ми ти ше си срежеш вените напречно.
Ай стига се лигави и се дръж спрямо пола си. Сексуалната си ориентация си декларирал, сега депозирай менталната.

"Това беше много... женско."

Така мисля и аз.

Разбра какво мисля, смятам, че е излишно да ме вкарваш отново във вашите нелепи сериали. Мисля, че го правиш умишлено. Лееекинко е грясно.

Графове! да не изпростяваме, херцогините ни гледат. Glastar

Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: Vtasahme q]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано28.06.20 16:18



аве тия двамата - са толкова влюбена двойка
колкото - аз и ти!


кога и къде се виждат - кога правят сех
и селтака - цяла годишна отпуска е сам на село...



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: NUT]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано28.06.20 16:35



Е глупости



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: Vtasahme q]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано28.06.20 16:41



За ква безсънна ше гласуваш па ти



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано28.06.20 18:36



Ти какво, проговаряш ли ми нещо!?



И по-долу в някакъв пост си ми споменал ника цели 2-3 пъти!

Ако обичаш - баста! Не ща синьото ти недоразумение пак да ми хукне по петите и да се налага да използвам словесни аерозоли да го прогонвам!

ПП - да се обясня сега надълго и нашироко, че ми писна и на мене!

Да ти напомня, ако се правиш на забравил или не чул и не разбрал: Цялата патаклама и грозните сцени ги започна ТО - лепна се ни в клин, ни в ръкав за мен и месец-два ме преследваше с гнусни и злобни подхвърляния всеки път, когато напишех нещо под твой пост или ти под мой.

После минаха още 2 мисеца сигур, докато лъснат личните ви отношения, за които аз като балама нищо не знаех, за разлика от целия клуб и се чудех какво точно става на моя гръб. Пък то да бъде луда, дива, грозна ревност, зарад туй, че разменяме най-обикновени постове! Т.е. кажи-речи полвин година не знаех нищо за твойте влюбвания-разлюбвания и прочее, нито пък ми е работа да зная. Пък ти мълчиш като... както го каза спунката в оная тема. И аз какво, трябваше да простя на кукуто ти 6 месечни тъпотии, с коит ме заливаше ли!?

Е, като разбрах, че сте се сгодили и тука има една голяма любов - край, забравих всичко и се оттеглих. Обаче, не и ТО... не спря да ходи в димкините клубове и да обсъжда с нея задника ми, примерно, точно по същия начин както явно прави и с други, в случая с "виновницата" и на тази поредна смръдня. Както и да е, спрях да обръщам внимание и на двете. Както и на теб.

И сега изведнъж, какво - се оказва, че любовта не е достатъчна да МУ затвори устата и продължава да ходи напред-назад по клубовете и да подхвърля отровни постове, а ти изведнъж - силно обиденият точно пък от мен, дето същите неща, които аз съм казала, са ти ги казали поне още 10 клубарки и в предишната, и в тази тема. Хубаво, разбрахме, трябва ти изкупителна жертва, нека аз да съм. Но картинката е жалка, а цялата работа - тъжна.

Редактирано от MilaO6 на 28.06.20 20:13.



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.06.20 19:09



Цялата патаклама и грозните сцени ги започна ТО - лепна се ни в клин, ни в ръкав за мен и месец-два ме преследваше с гнусни и злобни подхвърляния всеки път, когато напишех нещо под твой пост или ти под мой.

Ма ти па да се не мислиш за уникална?

ТО-то е господар на такова държание! Влиза му неква муха в главата и почва да снася бисери по нечий адрес, извън другите си редовни ежедневни бисери, дет като ги четеш и се чудиш дали не си в клуб 15-20... или 10-15.

Ся, гледам, е на мода да говори за професии... щот аз съм била брокерка, а тя "филоложка"... казах й веднъж, че мойто може всякакво да е, ама поне няма кавички.

Също така се опитах да й кажа, че всичко, което пише и върши тук, се лепи не на нея, а на друг...което, за голямо мое съжаление, си пролича в няколко теми наоколо. Така че - да внимава поне малко. И това не ще да вдене.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 28.06.20 19:26.



Тема Re: Среща 04.07.2020нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано28.06.20 19:22



Еми как да вдене, като е болно, нефелно е нещо у главата и туй то! Алкохол ли има намесен, нелекувани дефицити ли - не знам и не ща да знам. Ама явно нито голямата любов, нито готиното гадже, нито годежните пръстени, гащи и чоропогащи, лакове, бои, русолявини са в състояние да го излекува и направи мило и благо.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.