Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема пак да се оплачанови  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано05.06.20 15:22



псориазисът на скалпа ми пак пламна - баси отврата


А Нутчо ще пътува на монтаж във Виена на 22ри този месец...
викам му - изчакай още 1месец...да видим какво се случва с К19...
то твърдо ми гмецна пътуваме!!!
аз го питам къде ще спите и къде ще се храните
то ми казва че ще спят в проучен хотел - а за храната отговаря...няма да умрем от глад!!!

кажете ми - какво да направя че съм такава паника



Тема Re: пак да се оплачанови [re: NUT]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано05.06.20 15:27



Абе, аз имах ли офис в Виена, нямах ли.....





Тема Re: пак да се оплачанови [re: NUT]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано05.06.20 16:13



Обръсни се (почти) гола глава, като тази от Роксет.






Тема Re: пак да се оплачанови [re: NUT]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.06.20 17:28



.нут, успокой се, в австрия всичко е нормално, гледай данните за вируса и ще видиш, че няма никакви причини за паника.

а нутчо все пак трябва и да работи.
успокой се, няма страшно.




научи се да чакаш

Тема Re: пак да се оплачанови [re: NUT]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано05.06.20 18:38



Съчувствия за псориазиса!
Аз дълго време имах някакво загадъчно страдание по скалпа- сърбеж. Не беше себорея, не беше псориазис, всякакви изслевания минах, при всякакви лекари бях. То лекарки трябва да кажа, кожни лекари мъже няма, сигурно ги изключват ош-те* в университета.
Денонош-тен сърбеж, спя и ме сърби, работя, чета, радвам се, ядосвам се, накрая се превърнах на подскачаш-т петел, ниш-то не ме интересуваше, само това да спре. Една от лекарките и вика, опитайте гола глава, помага много често. Няколко години бях - нула ефект.
Някъде по онова време вързах шамар на таксиметров шофьор(безнаказано!!!), а на една пешеходна пътека някакъв младеж насъска доберман среш-ту мен. Такъв добронамерен доберман не сте виждали- върти опашка и скача от радост при целия скендъл. Май заради него се засрамихме всички накрая.
Тва си мина отсамосебе си. Ей така един ден се събудих и забелязах че съм спал и сънувал нормално.
Това ти го пиша, заш-тото през пролетта понякога пак ме хваща. Да не е пролетно и твоето?

*Двете бири ме зарази. Ш-тъто ми, изчезна. Голяма гадост!



Тема Re: пак да се оплачанови [re: NUT]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.06.20 19:42



Раздай богатството си на селяндурите и ще оздравееш, и ще се оправиш... или живей както до сега.
Това, че ни се оплакваш и ние ти съчувстваме, няма да ти помогне.
По всичко казано от теб за нас, от мисленето ти, и от поведението ти към нас, То и се оплакваш на отвратителни и бедни селяндури.
Дари ни богатството си, в замяна ще получиш здраве и спокойствие от нас.

Но всичко това, едва когато осъзнаеш, че вместо за здраве и спокойствие си бачкала за пари...за разлика от долните селяндури....започваш да усещаш вече-от това е и твоето, и от това ти идва всичко.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: пак да се оплачанови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.06.20 21:29



На хиляди кореняци граждани са им/ни отчуждени празни места в покрайнините на градовете по ЗТСУ от 1960(Закон за териториално-селищно устройство), често за без пари, като само трасетата на улиците са платени тънко(5до10%) от държавата чак в средата на 70-те.А другото е раздадено на символични цени на СЕЛЯНДУРИ, проверени другари.Отнетото по ЗТСУ не подлежи на реституция, обезщетение и т.н.Така, че достатъчно сме ви спонсорирали, зунета селяндурчести, червенотиквеничковчета ниедни.Ебете се в гъза и бъдете щастливи!





Тема Re: пак да се оплачанови [re: tuzlija-179435]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.06.20 21:51



Айде у лево...и ниско ниско.
Чеши си псориазисът и не ни се жалвай.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: пак да се оплачанови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.06.20 22:38



Най-жалващият се в този клуб , дежурната оплаквачка, виеща като вдовица за кур си ти, ПУТкьо поръбен.


"Ниско"ще викаш на тия, дето ти се връзват на селяндурските манипулации и дришнярски "чар", зун недоклатен, комунярка смотана.
И да се чешаш, и да се драпаш - диагнозата ти е СПОУХ - синдром на перманентната окончателна увисналост на хуя.
Можеш да си обришеш гъза дрисливий с него, смрадлив пергишино.
Смешкар...



Тема Re: пак да се оплачанови [re: tuzlija-179435]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано05.06.20 22:37



И аз искам да се оплача, но не щъ да ви развалям разговора






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.