Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Вие четете ли приказки/комикси?нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.06.20 18:07



“Най-голямото доказателство* е, че всички ние дълбоко в себе си вярваме именно на Божковата история.”

Кои сте “всички вие”? И в какво точно вярвате? И какво от това, че вярвате в каквото и да вярвате?



Аз например не вярвам на Божковата история. Което не означава, че не вярвам дето всяко неща в България се случва по подобна схема. Просто според мен в случая схемата е по-тежка от тази профанската, дето той раздухва.

Друго ми е интересно. Имаш ли спомен колко години се опитвам да ти набия в канчето (клубен израз, нищо лично) каква гнилоч е около нас? На всички нива? И сега изневиделица взе да вярваш на божковите истории? Или може би мислиш, че това между него и властта е единствената изолирана и уникална гнилоч? Че другите милионери в България не са правили схеми и с тази, и с всички други власти? И че тези схеми не играят при ВСЯКА обществена поръчка или спечелване на европейски пари?

А знаеш ли, примерно, че (официално съобщение) в банките у нас има 100 милиарда лева спестявания? А дали политиците и публичните лица си държат парите в банка според теб, или в офшорки? И ЧИИ са тия пари според теб?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 03.06.20 22:39.



Тема Грешка!нови [re: Green Light]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано03.06.20 18:16



Груба грешка!!!
На е:
Шабадуба дулари, шабадуба дулари. Уи.
Шабадуба дулари, шабадуба ду. Лари.
Уи!
Седемстотин дни блокада!


А:
Шабадуба дулари, шабадуба дулари. Уи.
Шабадуба дулари, шабадуба ду. Маут. (виж какво е писала Катката)


Уи!
Седемстотин дни блокада!



Тема Re: Грешка!нови [re: LAMBl]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано03.06.20 18:28



Преди време чух от един българин “ Какъв е тоя град към който водят всички пътища — Аусфарт”




Щях да припадна, това беше сероизно, не е виц







Тема Re: Вие четете ли приказки/комикси?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано03.06.20 18:39



Имам спомен, че не можеш да четеш. Не разбираш писаното.

Дори на своето си разбираш не което пишеш, а което мислиш. Аз мисли не чета. Нищо не можеш да ми набиеш в канчето.



Тема Re: Грешка!нови [re: Deern]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано03.06.20 18:41



Виц е, виц е.



Тема Re: Грешка!нови [re: LAMBl]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано03.06.20 18:43



Е акцента е същия, какво? Става въпрос за сврепцване.



Тема Re: Вие четете ли приказки/комикси?нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.06.20 19:50



Доооо-бре.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Вие четете ли приказки/комикси?нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано03.06.20 20:35



Дейба, хубави очила, приличат ти, правят те уникална,.. Помагат ти да мислиш така, дейба

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Редактирано от PYTnik на 03.06.20 20:37.



Тема Re: Вие четете ли приказки/комикси?нови [re: Noblesse oblige]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано03.06.20 20:48



Том се възползва от случая и каза:
— Виж какво, Хък, богатството няма да ми попречи да стана разбойник.
— Тъй ли?! Божке, ама вярно ли, Том?
— Точно толкова вярно, колкото и че седя тук. Но, Хък, няма как да те вземем в бандата, ако не станеш порядъчен.
Радостта на Хък помръкна.
— Защо пък да не може, Том? Нали ме приехте за пират!
— Да, ама то е друго. Разбойниците са къде-къде по-издигнати от пиратите! В повечето страни те са от най-висшата аристокрация — херцози, графове и тем подобни....


... :))



Тема Re: Вие четете ли приказки/комикси? [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.06.20 00:12



А някои от тия, които "вярвате" - чухте ли версията на Валери Симеонов - че някак съмнително големи суми пари са изтеглени от Черепа точно около местните избори? И публично ясно било (аз лично не бях чула, но се тиражира на много места), че той е финансирал кампанията на Мая Манолова? И с негови пари са плащани протестите? И ще бъде платена бъдещата й кампания, дет се закани, че партията й ще бъде ПЪРВА на предстоящите избори?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.