Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Ние в Аборигения ли живеем?нови [re: ShokoLada]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано30.05.20 10:51



Много тъжно



Мисля че сега ненормалниците са излезли по улиците и са станали дори повече от обикновено.

Откакто започна драмата с карантината имам едно на ум когато съм навън (не съм седяла унас съм излизала всеки ден през деня и през ноща вкл. вечер по затворената диско миля, която неофициално не беше толкова “затворена” по самите улици)

В момента към ненормалниците са се присъединили и ненормалници стояли под карантина.

Снощи като купувахме пица и дюнери в 3 ч през ноща — на пъб-ската улица едновременно имаше автомобилна катастрофа и някакви други полицейски акции (побои, наркотици - там това е нормално).

Обаче нещото което не бях виждала никога до сега (при положение че там всеки който има порше, идва с него) беше — един 20 г с малък Смарт, натиснал газ-педала до долу и без индикация да спира мина през най-оживеното кръстовище в завоя.

Тая кола не може да се движи чак толкова бързо, но аз бях пред пицарията и исках да се връщам — друга кола или пешеходец нямаха абсолютно никакъв шанс да реагират, защото тоя излезе от завоя спълна скорост, колкото може.


Внимавайте, има и ненормални пешеходци на далеч по-малко оживени места.



Тема Re: Ние в Аборигения ли живеем?нови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано30.05.20 10:54



Няма общо с държавата, а с народопсихологията.



Тема Re: Ние в Аборигения ли живеем?нови [re: Koftia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано30.05.20 11:14



Разбира се, че агресията поражда агресия...въпросът е в семенцето..то прави бурена..



Тема Re: Ние в Аборигения ли живеем?нови [re: ad miral]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано30.05.20 11:15



Ми..агресия облечена във власт..най-лошият вариант..



Тема Re: Ние в Аборигения ли живеем?нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано30.05.20 11:16



Държавата това сме ние..защо станахме ненормални и агресивни?



Тема Re: Ние в Аборигения ли живеем?нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано30.05.20 11:20



Уни, къде отиде твоето чувства за справедливост и правда?! В името на Бойко ти си готова да изгубиш майчиното..а майката за детето си е готова да убива..не само да агресира.



Тема Re: какви лошо има в това?нови [re: zaphod]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано30.05.20 11:21



Ми не, не трябва! И не природата го е измислила..а хората!



Тема Re: Ние в Аборигения ли живеем?нови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано30.05.20 11:22



Държавата не са ли хората, които живеят в нея..едва ли е само граници..
народопсихология!? Т.е. ние сме за пещерите и воюване на племената..



Тема Re: Ние в Аборигения ли живеем?нови [re: ShokoLada]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано30.05.20 11:23



А кога не сме били?
Същото си е, откакто се помня.



Тема Re: Ние в Аборигения ли живеем?нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано30.05.20 11:33



Уни, къде отиде твоето чувства за справедливост и правда?! В името на Бойко ти си готова да изгубиш майчиното..а майката за детето си е готова да убива..не само да агресира.

Лада, престани с твойте профанизми.

Да, забравих, че и стрелбата в Германия, и тези във Финландия, върху които ти обърнах внимание в поста си - СА ОРГАНИЗИРАНИ ОТ БОЙКО!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.