Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Уни, ще почерпиш ли...: ))нови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано23.05.20 10:29



Еее добро утро..


миии...уникални са..и очичките им сега са сини..а крачетата едни мънички...ама пък гласовити...: ))))
Снощи отивам да ги видя..гушкам едното..а другото ...войййй...гушнах и него..ама това може ли да стои гушнато..върти се..драпа..
Днес ще ги запознавам със света на стаята им..защото те досега бяха в един скрин..та Бебка да е спокойна а не да ги гони..но днес ще имаме пътешествие..



Тема Re: Уни, ще почерпиш ли...: ))нови [re: spunk]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано23.05.20 10:33




айде сега бабецки..не роклята прави жената, а жената роклята..
е че аз заради една бяла ризка, започнах работа..: ))) харесах униформата..и сега си имам пет бели ризки...: ))) и съм в бяло..



Тема Re: Уни, ще почерпиш ли...: ))нови [re: ShokoLada]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано23.05.20 11:20



Шоко, и на теб ти желая здраве, късмет, любов и да ти се сбъдват желанията!
купи ли роклята?



Тема Re: Уни, ще почерпиш ли...: ))нови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано23.05.20 12:16



Благодаря, Принцеске..днес имам и рожден месец...: )) т.е. години плюс навършен месец..така празнувахме на хлапенце, преди да навърши годинка...всеки месец на нейната дата..имаше подаръци..
да, поръчах я..ама нямам идея кога ще я доставят..то онлайн търговията е кофти нещо..имаш нещо, ама го нямаш..

..не е за мен това..
сега обаче имам кошмарен график..и спешно се нуждая от обувки..щото не си ли намеря..боса ще ходя и хич ми не дреме



Тема Re: Уни, ще почерпиш ли...: ))нови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано23.05.20 22:12



Ниски, с равна подметка, нищо особено. С връзки. В горната част и встрани имат малки дупчици, затова и не спарват.
Маратонките са идеални за по- студените дни, но в топлите спарват.



Тема Re: Уни, ще почерпиш ли...: ))нови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано23.05.20 22:18



Много специални твоите котета, чак цяла стая имат. Играчки, забавления имат ли :))) Да не им остава време за лудории и пакости :)))))



Тема Re: Уни, ще почерпиш ли...: ))нови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.05.20 13:15



Високи ли са? Хващат ли глезена?
Харесах си едни нещо като кецове ама от кожа..с връзки отпред и цип отстрани, т.е.. два вида обуване..и другата седмица ще отида да ги видя в магазина..



Тема Re: Уни, ще почерпиш ли...: ))нови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано24.05.20 16:31



Не са високи, не хващат глезена. До кокалчето са. От кожа са. Имам едни други, които също обувам за стадиона. И те са ниски, с равна подметка, от плат.
Сещам се за тези, които описваш, виждала съм такива. За по- студени дни стават.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.