Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 06.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: въпроснови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.05.20 19:38



не мисля ,че има нужда да ми слагат и на мен, ако някой иска да ме следи той отично ще знае къде се намирам и без да имам лично чип..

Вярно.

Иначе, ако стане задължително не бих се противила.. нито съм дилър на оръжие, нито смятам да пренасям брашно от Колумбия..

Те тези си ги знаят, няма нужда да ги следят.
Не си мисли обаче, че като не си, няма да пострадаш.
Става въпрос за доктрината "контрол чрез бонуси", за която писах мисля преди време тук.

, да се поориентираш.
Ако не ти достига въображение, мога да ти развия темата.



Тема Re: въпроснови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.05.20 19:40



Свободата е много, много, най-важното ни право!

От край време се върви към ограничаване на личната свобода.
До сега - с насилствени методи основно.
Вече сменят подхода - дават насреща сиренце.



Тема Re: въпроснови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.05.20 19:40



имало ли е случаи, когато не съм спазвала правила, а е трябвало, или как да го разбирам?

Дори не става въпрос за спазване на правилата.
Върви се в две направления.
1. Какво търсиш. Стоки, услуги... С цел рекламиране и прочия. Дори в момента е достатъчно да напишеш в Гугъл "моторна коса" примерно, за да ти нахакат реклами на моторни коси във всеки 4 от 5 сайта, които посещаваш.
2. Събират се данни от типа на "първати пие вино" - по-висока здравна осигуровка, в службата преценка, дали може да заемаш по-висок пост, етц. Първати има съпруг и любовник. В службата - ограничен достъп до важни данни, ограничена възможност за растеж (можеш да бъдеш изнудвана). И тъй нататък, и тъй нататък... Прочети онази статия.
И си представи това умножено по 10.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 14.05.20 20:13.



Тема Re: въпроснови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.05.20 19:47



Може да решат, че й прави чай

Не може. Алгоритмите различават правенето на чай, от правенето на други работи.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.