Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: въпроснови [re: esti]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.05.20 17:18



така ли отпусна душата си, ести - да не мислиш, да не говориш, да изпълняваш, и душата спокойна, защото друг се грижи за теб



Тема Re: въпроснови [re: snowprincess]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано13.05.20 17:25



И ще го кажат ? Според някои мислители 9 милиарда жители на планетата са множко. И мислят по въпроса. С война не става вече, с газови камери - хич.

Какво мислиш, че ще кажат тези същите след 20 години, когато населението стане 15 милиарда ?

Тези, които днес са деца, ще имат възможността да научат отговора на този въпрос.



Тема Re: въпроснови [re: 741]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.05.20 17:21



няма, беше от тези случайности, които психолозите наричат синхроничност
чел ли си историята за скарабей и Юнг



Тема Re: въпроснови [re: Koftia]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.05.20 17:30



или хората не могат да четат между редовете кой какво казва, не казва до край или премълчава
или мислят, че няма да им се случи, защото преди тях има черни, червени, пембени, които да минат под ножа, и не се смятат за застрашени
или изобщо вече не се мисли, а послушно се изпълнява



Тема Re: въпроснови [re: snowprincess]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано13.05.20 18:57



Удивително, колко хора използват моменталната ситуация за позициониране и профилиране.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: въпроснови [re: lipari]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.05.20 20:15



За момент сАмо допусни, че всичките тези пиксели, дето са закачени по платформи и кви ли не сайтчета, е много възможно вече да ги имаме закачени по камери и микрофони на телефоните, и после си продължи да ме цитираш (амнайсти път). И аз си мислех, че съм почнала да кукам, като както и ти си го мислиш. Ама на третия път влязох и осторожно си огледах хисторито. Уви ... не съм барала ни чорапи, ни червени торти, ни негри в бели костюми. Чипирана съм била ..




Тема Re: въпроснови [re: UnicaDonna]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.05.20 20:31



Ами ей на ! По-горе ме сториха за луда.
Децата въртят бизнес, включително и два он-лайн магазина имат. Луди пари дадоха да им инсталират съответните пиксели за точно тази работа - като потърсиш гащи у Китай, да ти се предлагат и гащи произведени в Джибути. К'ъв е проблема подобни пиксели да ти се закачат и на телефона ?! Аз моя си го актуализирам, де що ме покани. Като нищо и си ме слушат вече.




Тема Re: въпроснови [re: snowprincess]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано13.05.20 20:35



изобщо вече не се мисли, а послушно се изпълнява

ще ти отговоря на поста към Кофтия, понеже виждам, че ме мислиш за "някои вече не мислят"..

Ти как МИСЛИШ, какво ще направиш, ако нямаш чип, и например ти забранят да ходиш на работа? Или, забранят на твоята дъщеря, която няма чип, да се възпроизвежда, щото си цитираме дъщерите, нали? /апропо, не обичам да бъде намесвано детето ми в какъвто и да било разговор/. Тя какво ще направи? Болниците са под наблюдение, лекарите - също, всички пациенти се регистрират ВЕЧЕ ИМА СИСТЕМА, която РАБОТИ.

Разбираш ли какво се опитвам да ти кажа, или още трябва да пояснявам?!!?



Тема Re: въпроснови [re: parvaty]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.05.20 21:35



няма нужда да поясняваш, Парвати, още в предишния пост разбрах, че доброволно ще се чипираш, защото смяташ, че не правиш нещо нередно и защото системата ще е такава
има ли случаи в живота ти, когато не си спазвала правила и трябва



Тема Re: въпроснови [re: pravil_nick]  
Автор lipari (ентусиаст)
Публикувано13.05.20 23:36



Казах ти, подслушват те през телефона, наблюдават те през лаптопа и вече си в матрицата.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.