Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: въпроснови [re: pravil_nick]  
Автор lipari (ентусиаст)
Публикувано13.05.20 16:29



Мен си ме слушат отдавна. Например - събрали сме се с дечурлигата и ги слушам за някви модерни чорапи. Говорят си. Шарени били някви, на тикви, на маймуни, на космически ракети, изрисувани.. Хабер нямам от такива чорапи, сефте чувам. След два дни почвам да получавам реклами.. на шарени чорапи. Или пък разправя ми другарче как се черпили за РД с Червена Неделя. Пак хабер нямам. И хоп!.. почват рекламите - торта Червена Неделя. И това са все разговори водени на маса. Не са едно и две такива.. взех да свиквам вече.

Ти вече си ги покрила критериите. Щом ти подслушват разговорите на маса, като нищо са ти лепнали някое китайско проследяващо приложение. Сигурно и те наблюдават, освен подслушването. Какви гащи обуваш, дали са ти изрязани ноктите на краката, колко често си сменяш чаршафите... лоша раота.



Тема Re: въпроснови [re: pravil_nick]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.05.20 16:46



Мен си ме слушат отдавна. Например - събрали сме се с дечурлигата и ги слушам за някви модерни чорапи. Говорят си. Шарени били някви, на тикви, на маймуни, на космически ракети, изрисувани.. Хабер нямам от такива чорапи, сефте чувам. След два дни почвам да получавам реклами.. на шарени чорапи. Или пък разправя ми другарче как се черпили за РД с Червена Неделя. Пак хабер нямам. И хоп!.. почват рекламите - торта Червена Неделя. И това са все разговори водени на маса. Не са едно и две такива.. взех да свиквам вече.

Направо ме потресе...

На мен това ми се случва само ако вече съм търсила нещо из нетя и започвам да получавам реклами за него до повръщане... Или в ю тюбето, когато съм слушала някое парче и след дни кликна на друг изпълнител и песен - встрани преди ми се появяваха само записи на този певец, новия, а сега ми са мешани с клипове на последните ми слушания... обаче това твойто е замайващо...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: въпроснови [re: NUT]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.05.20 16:43



Нут, нито лекар, нито хапчета или чип могат да излекуват някого, ако той не иска
болестите са само симптоми, а те показват нуждата от промяна
човек сам може да го направи, без пари, ако разбере какво му казва болката, каква промяна иска от него да направи

чуй какъв пример дава лекарката за сърдечните заболявания
дано да се отвори линка





Тема Re: Ирония!?нови [re: LAMBl]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.05.20 16:54



кои са откачалките? тези от дума на дума в писма, дето са говорили различни неща от правителството или



Тема Re: въпроснови [re: 741]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.05.20 17:01



ще го изгледам довечера, благодаря!
човек може да влияе на всяко нещо - първо да си разреши и да си го помисли, после да го каже на един-двама-трима-сто-хиляда... човека, след това да се размърда и направи
в клуба са най-интелигентните и начетени хора, които познавам
но не си позволяват и една критична мисъл, така дисциплинирани от родителите си, че като им кажат "така е правилно, защото така аз казвам", ще стоят, ще маршируват, ще слагат ваксини и чипове
бунта ще го оставят за следващия живот



Тема Re: въпроснови [re: aiumi]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.05.20 17:05



няма лошо човек сам да се заблуди, в някакъв момент може и да си промени отново мнението
ако вярваш в нещо, то става реалност за теб
лошо е да не вярваш и да те карат насила
или да не знаеш какво искаш и някой друг да разполага с волята ти



Тема Re: въпроснови [re: Metropolis]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.05.20 17:09







Тема Re: Отговорнови [re: BATHco]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.05.20 17:11



мога да предположа
искаш ли да ми кажеш къде



Тема Re: въпроснови [re: parvaty]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.05.20 17:17



само, щото не си дилър ли
утре може да кажат, че е забранено каквото им скимне, с всяка една заповед ли би се съгласила да спазваш
ако, например, кажат, че наборът на дъщеря ти не е предвиден да ражда и трябва да се стерилизира



Тема Re: въпроснови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.05.20 17:18



и аз това виждам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.