Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Кое е първото нещо,нови [re: Liya]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.04.20 21:43



Е що да съм изтървала? Молове бол, на две места живея, на трето имам офис. Мол до моля. Ми не ме влече бе

Две кифли като ги чуя да ми мяукат наоколо, стига ми
Хеле пък хапване в мол. Кво ядеш на такива места?



Тема Re: Кое е първото нещо,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Liya ()
Публикувано26.04.20 21:56



Казах ти, че си намирам точно определени неща точно и само там


Въобще не ме интересуват кифлите и надявам се, не намекваш, че съм такава

Хеле пък хапване в мол.
Има много неща за ядене, има и супер ресторанти - любими са ми италианските, особено един конкретен, няма да те отварям

Ружке, превръщаш се лека-полека в заядлива таковата (таковата = на каквото пожелаеш, ма лошо)



Тема Re: Кое е първото нещо,нови [re: parvaty]  
Автор Liya ()
Публикувано26.04.20 21:58



Само да вметна, че на мен парк хич не ми липсва - живея непосредствено до парк и ходя два пъти годишно до едно заведение там само





Тема Re: Кое е първото нещо,нови [re: Liya]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.04.20 21:59



ей, ся пък, нищо не намеквам))

Да бе, ти да видиш как станах заядлива. С какъвто се събереш, такъв ставаш. Този клуб виж как ми подейства, а какъв пич бях, а?



Я се стегни)) Шетай си по моловете, кефи се. Мен ме е яд, че не мога, изнервям се



Тема Re: Кое е първото нещо,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Liya ()
Публикувано26.04.20 22:08



Добре де, айде забравяме го тва



Ама защо си мислиш, че там е претъпкано? Въобще не е - то ся стана мол до мол.
И наистина ли не знаеш какви готини ресторантчета самостоятелни има там, не ония в зоната за хранене?

Освен това, в онази общата част за хранене, вече съвсем не е само фаст фуд, има си много други, но зная, че ти винаги предпочиташ да приготвиш вкусна домашна храна. Некои сме от тия, дето поне веднъж седмично поръчваме храна, втори път вземаме от топлия щанд, трети път слагаме едни наденички набързо, четвърти път вземем, че сготвим нещо по възможност за цели 2 дни да стигне, а пети път оставяме на половинката да сготви 2 дни и така си я караме.

Много ме е страх, че като отворят молчето, тея ще са прибрали нещата, които исках да си купя преди затварянето



Тема Re: Кое е първото нещо,нови [re: Pollyanna33556]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.04.20 22:03



Е, да, ама като гръмнеш първо стопанина, кучето може да те уапе.
Затуй, първо него, после стопанина.





Тема Re: Кое е първото нещо,нови [re: Liya]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.04.20 22:22



Не, не че е претъпкано. Втори път, когато ходих до Сердика, беше малко преди да ни озаптят. Има хора-да, но не е тъпкано, разбира се. Но някакво търчане насам-натам, абе... не е моето. Това е. Аз си купувам дрехи между другото. Рядко от София. Просто като пътувам командировки, вечер съм сама. Кво да правя, излизам, харесам, купувам. Никога не ми се е налагало да купувам дреха или обувки по повод. С изключение на сватбата на дъщеря ми.

Така че, явно нямам и такава необходимост. Козметика си купувам от аптеките.

За храната-остави, че обичам да готвя. Аз също купувам понякога от топлата витрина, поръчвам и кетъринг. Но ако искам да отида на ресторант, няма начин да е в мол.

Каквото са имали в мола преди затваряне, това ще имат и при отваряне. Просто няма откъде да се снабдят с нова стока. Вчера се разходих до едно малко магазинче в квартала. Те така, да подкрепя кварталния бизнес, бях си решила да купя нещо. Купих си една ленена риза, жълта.

Заговорих се с продавачката. И тя ми сподели, че преди ходела до Гърция или Турция поне веднъж седмично за стока, или поръчвала. Сега стока няма. Извадила каквото останало от миналата година-това е. Няма производство, няма стоки, няма търговия.



Тема Re: Кое е първото нещо,нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.04.20 22:25



Затуй, първо него, после стопанина.
В някои случаи стопаните са по-агресивни от кучетата.
Личен опит.



Тема Re: Кое е първото нещо,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.04.20 22:27



Бе кучето е по-бързо и с по-големи зъби.
Иначе, да - често са агресивни.



Тема Re: Кое е първото нещо,нови [re: dama spatia]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано26.04.20 22:33



няма лошо куче, има лош стопанин.


научи се да чакаш


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.