Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.04.20 14:49



лъки, опитваш се да обясняваш на лекар???




научи се да чакаш

Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Deern]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано30.04.20 14:59



При нас се казва че “не се знае колко дълго трае имунитета” което предполага че тоя имунитет е ограничен във времето. Даже мога да си представя че е индивидуален.
Споделям това мнение, имунитетът не е доживотен. Организмът на присобилия имунитет се променя, отслабва с времето, причинителите на заболяване/бактерии, вируси/ се променят, мутират, също и ги модифицират изкуствено



Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: saksun]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано30.04.20 15:01



видя ли?

Редактирано от Metropolis на 30.04.20 15:01.



Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Metropolis]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано30.04.20 15:14



ОТ линкът: "Този PCR тест е толкова чувствителен, че улавя и малко количество вирусна РНК, "


А така, стигнахме до статистиката и умните ни умозаключения, и в личен и в глобален мащаб


Примерно ЩАБЪТ: 22 заразени
Ама колко заразени бе малко ли много ли?
Че то така ние никога няма да излезем от карантина.
Недоумявам ЗАРАЗЕН, ама ЗДРАВ?!???
Що за карантина е това?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: PYTnik]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано30.04.20 15:26



стигнахме до статистиката и умните ни умозаключения, и в личен и в глобален мащаб

нe e самo статистиката - Този PCR тест е толкова чувствителен, че улавя и малко количество вирусна РНК, дори след като човекът се е възстановил от COVID-19. - kakво сравнявaмe?

Редактирано от Metropolis на 30.04.20 15:20.



Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Lucky Eva]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано30.04.20 22:49



ами, напълно възможно е.. това не е точно грипен вирус.. и има доста доказателства за възможността за повторно заразяване в мрежата.. е, стига да ползваш английски или немски.

може би и френски и испански, но аз не ги ползвам, та не съм чела такива сайтове.

Апропо, тук някой ми обясняваше, как плюнката на слънце била съхнела, ерго и корона-вируса щял да умре лятото, обаче, както пишат хората, в Бразилия и т.н, където сега е лято, си се развива с пълна сила.. ама, нали... аз понеже не съм вирусолог си замълчах.. пък и да не настава Валкирия..



Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.05.20 07:37




Има смелостта да говори този човек, независимо как изглежда, издига ми се в очите.
При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Редактирано от Lucky Eva на 01.05.20 07:40.



Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: saksun]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.05.20 08:07



Интересно какъв ще се окаже случаят! Ще чакам да споделиш.

А според това, което Метрополис е пуснал по-долу като информация, май Мангъров може да се окаже прав: "Общо 277 души, които са се възстановили след COVID-19, отново са дали положителни резултати. От Централния клиничен комитет за контрол върху новопоявяващи се болести заявиха, че в тези случаи не се касае за жив, активен вирус, което опровергава теориите за реактивиране на вируса и реинфекция. Според тях фрагменти от вируса остават в организма и се откриват от теста. Този PCR тест е толкова чувствителен, че улавя и малко количество вирусна РНК, дори след като човекът се е възстановил от COVID-19."

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.05.20 08:35



Има смелостта да говори този човек, независимо как изглежда, издига ми се в очите.

Ева, живеем в демокрация (за добро или лошо). Всеки има ПРАВО да говори каквито глупости (или умности) му дойдат на ума, стига някой да му даде трибуна - под предлог за представяне на всякакви мнения, или стремеж към оригиналност, или политически причини.

Не употребявай думата "смелост" така фриволно. Няма нищо общо със смелостта това.

Ще уедря - глупостите, които се говорят у нас за липса на свобода на словото, са АБСУРДНИ. ТВ каналите Евроком, 7/8 и тв на БСП не са забранени, лови ги цяла България и целият свят (онлайн по интернет) и никой още нито е убил, нито е вкарал в затвора, нито е инквизирал някого от онези, които 24 часа повръщат по правителството и ББ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Lucky Eva]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано01.05.20 08:52




Всъщност, те са стотици, хиляди от цял свят.

Колкото са ЗА толкова и ПРОТИВ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.