Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Lucky Eva]  
Автор Кари Солмундарссон (ultimate hero)
Публикувано15.04.20 10:15



Много е антипатичен тоя: заеква, излъчва несигурност и някаква доза латентна педерастия. В резултат, предизвиква много силно съмнение.



Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Lucky Eva]  
Автор Кари Солмундарссон (ultimate hero)
Публикувано15.04.20 10:16



Именно!) Ти вярваш в хомеопатия и астрология, демек - толкова по-зле за мангъров.





Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: MilaO6]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано15.04.20 10:19



пак да повторя, тоя вече ми е съмнителен и като специалист в собствената си материя. изглежда несигурен, латентен наплашен педал, заеква и като цяло вдъхва 100 процента недоверие. освен, ако не си кокошка, която ИСКА да му вярва, щото тъй и харесва и щото марс е ретрогаден на венера и и е отзад.



Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Кари Солмундарссон]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.04.20 10:22



В хомеопатия никога не съм вярвала, даже ми е смешно, че някой вярва в това.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Кари Солмундарссон]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.04.20 10:25



И на мен не ми е симпатичен като мъж, дори напротив, точно на твоето мнение съм по отношение на външния му вид.
Но е възможно и китайците сега да пускат, че има повторно заразяване, за да им купуват материалите. Четох, че Моралес е казал, че са спечелили войната. Мисля, че Китай най-много може да манипулират резултатите.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Нека си остане лекар!нови [re: Ebola Filoviridae]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.04.20 10:27



Да, учили сме просто за семейството на Коронавирусите. Че са РНК вируси, много красиви на вид; притежават свойствата, характерни принципно за вирусите.

Но кой е мислил за поразиите, които може да направи новопоявил се при хората представител на семейството им? Никой не е подозирал подобно нещо, не е чел специално за неизвестен досега инфекциозен причинител.

Аз съм лекар. Не мога да остана вкъщи. Ти остани вкъщи. Спаси живот!


Тема Re: Нека си остане лекар!нови [re: saksun]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.04.20 10:53



Един виросолог от приятелския кръг на майка ми като ми бяха на гости преди 15тина години, дъщеря ми беше още малка, още тогава обсъждахме или по-точно от него знам че още тогава е било ясно че е въпрос на време някой *грип* да бъде разпространен в цял свят - защото ги има отдавна, няма ваксини защото не си е заслужавало да се изследват тъй като никой не знае кой точно вирус е реална заплаха, но се знае че някои от тях са бързо разпространяващи се.

И както и в Германия, така и в Канада например и навсякъде по света се изчисляват разни сценарии за всичко - какво ще стане ако.
Но н може да има за всичко защитен механизъм, да не сме параноици?





Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Lucky Eva]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано15.04.20 11:24



И в Китай, и в Италия

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: tia9]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.04.20 11:41



Къде го намери за Италия? Дай източник. Аз не намирам.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Lucky Eva]  
Автор Ebola Filoviridae (pyrva sypruga)
Публикувано15.04.20 14:23



Ето ти линк написан популярно и същевременно медицински издържан:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.