Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Lucky Eva]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.05.20 14:19



медицинска гледна точка мaй e дoстa





Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Metropolis]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано04.05.20 14:30



пак прочетох доста, преди да стигна до бикловите напитки, там спрях.

Иначе - за 3 или 5 път: 1. След като имунната система произведе достатъчно антитела, за да блокира всички вируси, те биват смилани, унищожени или се разпадат по някаква причина. В кръвта за известно време остава да плуват парчета (защо не и цялатата) вирусна РНК, но без обвивката си тя е безсилна - именно минимални нейни остатъци откриват някои тестове в някои случаи 2. Несъвършенсатво на тестове, 3. Неефективна в единични случаи, имунна система. Аман вече с тая тема. Пак да поен-тя: Фактът на лечение със серум на излекувани, които спасяват почти терминални пациенти. Какво има да коментираме повече? Аман.



Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Metropolis]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.05.20 14:41



Покрай този вирус хората осъзнаха колко е условна медицината като наука...

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Metropolis]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.05.20 14:45



Да-а, явно дълго време ще се водят спорове относно възможността за реинфекция с коронавируса.
Трябват много наблюдения, проучвания и мислене в тази насока.

СЗО проучва защо някои възстановени пациенти отново са тествани положително. Тя предупреди миналата седмица, че засега няма доказателства хора, заразени от вируса, да не могат да се заразят отново.

Слушах наш имунолог или вирусолог, който каза, че според него в Италия циркулирали няколко щама на новия коронавирус.
И аз съм мислила същото. За мен това е едно обяснение защо инфекцията ги удари толкова силно, а не само, защото имали много възрастни и допуснали грешки.

Аз съм лекар. Не мога да остана вкъщи. Ти остани вкъщи. Спаси живот!


Тема Граничи с окултнотонови [re: Lucky Eva]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано04.05.20 14:46



Четох го някога, много, много отдавна.
Парадокс, неизяснен, но наблюдаван. Сякаш общо информационно поле.

Да кажем десет човека разхвърляни по света, се блъскат по едно и също време с решаването на трудна задача. Да кажем нареждане на сложен пъзел, или ТОКУ ЩО създаденият куб на Рубик. Значи говорим за нова задача, нерешавана още, затова казвам за кубът на Рубик да е веднага след като е измислен. Всяко нещо, което е ново и не е решено още, и решението е трудно не невъзможно, и би следвало статистически да отнеме на човек N време.

Хората решаващи задачата са разхвърляни по планетата на всички краища, и нямат връзка по между си, не знаят един за друг, и че някой друг също се труди върху трудната точно същата задача.

Един я решава първи, после и другите.

Дават задачата на десет други пак разпръснати по света, пак не знаещи за предишните, нито запознати с задачата. Оказва се че те я решават по бързо......други десет човека.......

Може да е свързано с холографската същност на полето, сплетените частици, които всъщност са сплетени полета. Информацията като структура на време- пространството, времевата ос по която текат причини и следствия.

И представете си организмът, имунната система като софтуер,- един справил се софтуер на другият край на земята, и вече другите по бързо и лесно решават задачата, и затова вечни епидемии няма.

Обаче, аз съм твърде умен за да ме разберете.



Редактирано от Glastar на 04.05.20 14:48.



Тема Re: Граничи с окултнотонови [re: Glastar]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.05.20 14:54



Окултното граничи с всичко, дори с медицината.


Най-важна е индивидуалната способност на организма да се справя сам с инвазиите.

При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Lucky Eva]  
Автор Кари Солмундарссон (ultimate hero)
Публикувано04.05.20 15:12



НИщо, нали астрологията е безусловна.



Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: saksun]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.05.20 15:19



стигa бe

умнa си за ....



Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Кари Солмундарссон]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.05.20 15:21





и мeтaфизичнa

Редактирано от Metropolis на 04.05.20 15:18.



Тема Re: Повторно заразяване е невъзможно...нови [re: Кари Солмундарссон]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.05.20 17:28



Напротив, приличат си двете.



При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.