Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови  
Автор Deern (Познат)
Публикувано05.04.20 11:16



Какъв е плана за прекратяване на карантината в България?

Доколкото ви четох, май не излизате без бележки — и това в цялата държава т.е. много строги карантинни мерки.

Как ще излизате отново, какъв е плана?



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Deern]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано05.04.20 11:26



план?!?


ще чакаме генералът да каже, още не го е измислил



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: snowprincess]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано05.04.20 11:26



Ах ок. И за мен ще е интересно как с такива драстични мерки ще ви връщат на улицата.



Какво мислиш ти, как си представяш да стане това?



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Deern]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано05.04.20 11:42



ще чакаме генералът да загуби общественото доверие
боко ще го даде на кучетата
карантината след 200 дни ще падне, който може още да мърда, ще излезе, и вече няма да има вируси по улиците



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Deern]  
Автор aiumi ()
Публикувано05.04.20 11:43



Не си чела внимателно - в градовете ходим без бележки на работа и по магазините, има ограничения, разбира се - за разходки в паркове е градини, ресторанти, фитнеси, училища и университети не работят, подобно на Германия, и всичко това не се спазва прекалено стриктно, пак подобно на Германия.

Планът за смекчаване на мерките, докато разбрах, ще влезе в сила, когато в З поредни дни броя на регистрираните оздравели, надвиши броя на регистрираните заразени. Линкове не мога да дам, просто това съм разбрала от обясненията на щаба по телевизията.



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Deern]  
Автор 741 ()
Публикувано05.04.20 11:44



Планът е същият като в Германия: снижаваме се и се надяваме на вируса да му доскучае и да си тръгне сам.

Ограниченията не са много по-различни от вашите.



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: snowprincess]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано05.04.20 11:46



Мислиш че няма да има втора и последваща вълна както при всички други пандемии и епидемии?



Доста смело


Аз мисля че българските управници са толкова уплашени, че изчакват да видят как се прави в западна и централна Европа и ще го приложат в България — което ще е добро решение ако нямат свой железен план който в голям % да е успешен


До кога ви е карантината? Края на Април или по-късно?



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: aiumi]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано05.04.20 11:49



Четох че сваляте някакви разрешения от някакви сайтове.


Ние в Германия намаме такива

Сестра ми поства във ФБ снимки от разходки в хубавото време, а отдолу български коментари “не ви ли глобяват там? “ глобата в България била няколко хиляди лева?



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: 741]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано05.04.20 11:45



колко глобени има там?



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Deern]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано05.04.20 11:51



тоооочно така мисля, като излезем, няма да има никакви вълни




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.