Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: LAMBl]  
Автор Liya ()
Публикувано05.04.20 15:42



При вас гастрономията, а при нас има опасност астрологията да фалира. Вие как сте с геометрията, ще фалира ли, при нас все още се държи!



С био-психо-социо-духовните патологии сме я окъсали обаче



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Crrafterr]  
Автор Liya ()
Публикувано05.04.20 15:58



А пък се зачудих в гастрономИята не съ ли им дали да ядат фууд, ми само да пият 30 ml дринкс

Гешефт!



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Deern]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано05.04.20 16:30



Ти за СЗО сигурна си чувала ....!? Е, СЗО в момента управлява България .... отчасти. Почти 100% от указанията й се изпълняват безпрекословно.

Аз мисля че българските управници са толкова уплашени, че изчакват да видят как се прави в западна и централна Европа и ще го приложат в България — което ще е добро решение ако нямат свой железен план който в голям % да е успешен ...

Ами, предлагам да не мислиш в тоя ред на мисли



Процедурите за справяне с атака с биологично оръжие, създадени през времето на Студената война, са задействани.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Crrafterr]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано05.04.20 17:14



Респективно, колко души са починали от грип и усложненията му (напр. пневмония) през миналат година.



всяка година ги пишат под 2000 човека в нси



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Green Light]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано05.04.20 17:23



Като чета тук клубарите се “усмихват тъповато”, не само защото не знаят плана, а явно защото нямат собствена представа как трябва да изглежда той.

Мислиш ли че ще има масово нарушаване в България, след като има санкции за гражданите — глоби за това че се разхождат в парка например или се разхождат с колата между селата и някъде по къра?

п.п. При нас старческите домове са огромен проблем, старите хора масово се заразяват и умират по 10тина и повече наведнъж в един и същ старчески дом.



Вчера като обикаляхме селата и бяхме с кучето по реката, на път за вкъщи видах една забързана линейка. Искаше да завива към близкия до нас старчески дом и я пуснах да завие пред мен (идваше от насрещното и трябваше всъщност да ме чака).
Хората вътре бяха с пълна екипировка.



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: BATHco]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано05.04.20 17:28



Закона за инфекциозни заболявания не е военен



Ако напоследък са убивали прасета заразени с африканска чума, то не е било по— цитат:



В отговор на:

Процедурите за справяне с атака с биологично оръжие, създадени през времето на Студената война, са задействани.






Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Deern]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано05.04.20 18:08



е, убу де, нали при вас всичко беше по мед и масло, па сега какво - мрели били като мухи?
Много не те слуша главата, да знайш!





Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Deern]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано05.04.20 18:16



Генериращи ток керемиди и прозорци, съчетано с автономни електромобили с
изкуствен интелект, ще ориентира към дисперсна урбанизирана среда. Селата ще се населят, големите градове ще обезлюдеят. Софиянции... продавайте панелки докато може.



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Deern]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано05.04.20 18:12



Искаше да завива към близкия до нас старчески дом и я пуснах да завие пред мен (идваше от насрещното и трябваше всъщност да ме чака).
Линейките там, при вас, не са ли със специален режим на движение?



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: RujaKaramfilova]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано05.04.20 18:21



на нея линейките и пожарната и полицията й дават предимство




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.